Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ester_ka
21. únor 2017

@vesnicanka17 ahoj kočko, tak jak dopadla kontrola? myslím na Tě

ester_ka
21. únor 2017

@leniiid ahoj, tak blahopřeju, dutinka už je aspoň něco, to budeme na tom podobně, já měla ovu zřejmě 28.

vesnicanka17
21. únor 2017

@ester_ka jee dekuju moc. No pecka bombice srdicko bylo videt takze jsem opatrne stastna jako blecha. Co u tebe

denisakuzmik
21. únor 2017

Holky je to trochu mimo toto téma, ale ráda bych se Vás zeptala 🙂
Mám po MS, která probíhala klasicky jen o něco málo slabší. Teď mě ale pobolívá podbřišek, chodím častěji na záchod, což je u mě opravdu neobvyklé. U prvního těhu jsem příznaky nezpozorovala, až na častou návštěvu toalety. To ale bohužel nedopadlo. Co myslíte?

ester_ka
21. únor 2017

@vesnicanka17 já jdu zítra ráno....ale začíná mi být už blbě a velkááá únava....

ester_ka
21. únor 2017

@vesnicanka17 a blahopřeju k srdíčku🙂)

vesnicanka17
21. únor 2017

@ester_ka Tak ja zatim pohoda

leniiid
21. únor 2017

@ester_ka na další jdu až 6.3 .. a doufáme ze tam nebudou 2 😀 protože jsem mela 2 ovulace.. a mimi zatim uplne malinke na UTZ jsem viděla neco kolem 5 Mm ale nic vic mi k tomu nerekla

lucinka58
21. únor 2017

@alli005 no já měla 5 dnů před ms pozitivní digitální test - na normálním nebylo nic.... až v termínu ms slabá čárka....

laura1972
21. únor 2017

@vesnicanka17 také blahopreji k srdíčku 🙂 at je vše v pořádku 🙂

laura1972
21. únor 2017

@trrr ahojky, tak jak se máš? Vše v pořádku? Tak já sem tedy chodim a sleduji jak tu přibývají nové maminy 🙂 ono je to fakt jak jsi psala, ze je lepší to necist, pak je člověk pořád ve strachu. Ja jsem ted ve čtvrtek 4 týden po revizi, tak uvidíme co bude dál. Dej vědět jak jsi na tom 🙂

vesnicanka17
21. únor 2017

@laura1972 dekuju moc

trrr
21. únor 2017

@laura1972 ahojda po te revizi mas klasicke 6tinedeli?kdy se muzete zacit snazit?myslim na tebe zda uz nemas //a zjistovali duvod proc ti to nevyslo?ja mam po 1.screeninku a tuk tuk zatim vse v poradku koukej me informovat jak to s tebou vypada 😉

pajuska17
21. únor 2017

@laura1972
To sme na tom podobně. Taky by mě zajímalo, co řekl lékař. Já budu zítra 5 týdnů po revizi a stále čekám na první ms.

vesnicanka17
21. únor 2017

@pajuska17 taky drzim palecky

laura1972
21. únor 2017

@trrr tak ještě jsem v šestinedělí i když vše v pořádku. Ovulka už prý taky prý podle dr. proběhla, cca před týdnem, ale nějak se nám to trochu vymklo z ruky, tak snad jsem se nechytla, nevím jestli by to bylo dobré, když ještě neproběhla ani první ms. No uvidíme tak za 2 dny, dnes bych měla být cca 8 DPO, radši jsem koupila tehu testy. Před týdnem jsem měla ještě na testu nepatrnou slabou čárku, ještě zbytky HCG, ale ted uz by být nemělo vůbec, Dnes jsem zkoušela tt, tak něco nepatrně je vidět, tak ted nevím jestli to je ještě HCG po revizi, i když minule jsem po revizi po 3 týdnu měla na tt sněhobílo, ale ted tam fakt něco málo vidět je. Tak uvidíme jestli to zmizí nebo bude zesilovat. To by nás s přítelem asi trefilo a mého dr. taky 😀

laura1972
21. únor 2017

@pajuska17 no nám vyšlo z genetiky embryjka jen, že po revizi prý ještě tkáň roste, a že jsou tam živý buňky a prý normálně to většinou po revizi odumře, takže nám primář řekl, že to je jedna dobrá zpráva, ale jinak pořád nic nevíme. Ted nás v březnu čeká genetika, tak uvidíme co bude. A co ty? Jak ti je vše v pořádku?

trrr
21. únor 2017

@laura1972 si koledujes 😂a da se nejak predejit aby se to zase neopakovalo?

laura1972
21. únor 2017

@trrr no to právě nezjistili. Možná něco ta genetika až půjdeme s přítelem v tom březnu něco snad zjistí. No jinak si s přítelem říkáme, že by to bylo asi docela zvláštní kdyby se to ted náhodou povedlo a bez všech tech podpůrných hormonů atd. Možná ty zrovna můžou způsobovat to, ze to vždycky nedopadne, i kdyz dr.říká, ze tím to není, ale co jsem tak četla tak ry hormony dávají tělu taky pěkně zabrat a já byla po nich vždy šíleně unavená a kolikrát na to neměla ani pomyšlení a jen bych spala.

laura1972
21. únor 2017

@trrr a navíc, co se týče clostilbegytu je ve vedlejších účincích psáno, že může snižovat sex. libido, což u mě bylo a dost výrazně. A pak ma člověk počít 😀

trrr
21. únor 2017

@laura1972 a jeste neco si brala krome clostiku?ja mam po nem 1.syna a vse ok

pajuska17
21. únor 2017

@vesnicanka17 Děkuju 🙂
@laura1972 Cítím se fajn hned od začátku po fyzické stránce takže šestinedělí sme taky nedodrželi a doktor mi řekl že se máme snažit hned po první ms. Ale už dvakrát nám to ujelo :D. Jestli proběhla ovulace to bohužel nevím, ale taky se chystám testovat. Před 2 týdny byl test bílý takže vím že zbytkové hcg už být nemůže. A dneska sem byla na krvi, aby si to potvrdil i doktor tak uvidíme co mi ve čtvrtek řekne za výsledek. Mám nateklá a dost citlivá prsa, ale to může být i chystající se ms takže nevím na čem sem.

kaculik007
21. únor 2017

Holky asi tam nic není co?

pajuska17
21. únor 2017

@kaculik007 Nevidím tam nic

laura1972
21. únor 2017

@trrr no brala jsem pak duphaston na udržení.

laura1972
21. únor 2017

@pajuska17 no, tak tady to bude ještě zajímavé 😂😂

laura1972
21. únor 2017

@kaculik007 taky nic nevidím. Kolik jsi DPO?

laura1972
21. únor 2017

@kaculik007 a jestli je tohle test Pepino, tak.mě ukazoval slabě a jiné testy už pěkně.

lenka080
21. únor 2017

@kaculik007 nic nevidim ale je to spatne nafoceny.moc tmava fotka nebo spatnej uhel

pajuska17
21. únor 2017

@laura1972 To teda 😀 . Kdy budeš znovu testovat? Dnes je to 9 dní od toho dne, co nám to ujelo a přemýšlím jestli si zítra koupit test. Jestli by tam bylo vůbec něco vidět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru