Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sukubka
28. únor 2017

@laura1972 me test vzdy silel az odpoledne taky jsem byla testovaci manyak ale je pravda ze je to o nervy a i o tech penezich...drzim pesticky..

Ja sedim u lekare a srdce mam az v krku.

peta73
28. únor 2017

@sukubka držím palce, ať vše dobře dopadne!!!

laura1972
28. únor 2017

@sukubka to mi povídej 🙂 tak už jsi u lékaře? Tak na tebe budu myslet a držím pěsti 🙂 vše bude OK. Dej pak vědět 🙂

majaaa82
28. únor 2017

@sukubka taky držím palce 🙂

jitkanad
28. únor 2017

Hodně štěstí 🙏

nursinka86
28. únor 2017

@sukubka držím palce!

weerruu
28. únor 2017

@karin1712 Gratuluji! Po jak dlouhé době si testovala?

misula29
28. únor 2017

Tak a zítra na krev

misula29
28. únor 2017

@sukubka držím pěsti a dej echo 🙂

sukubka
28. únor 2017

Holky jsem doma ...tak pry vse vypada ok je tam gestacni vacek a v patek mam dalsi kontrolu pry by uz mohlo byt srdicko.prijde mi to desne brzy...ale nevymlouvala jsem mu to.

sukubka
28. únor 2017

@misula29 krasna dalnice.😉

vesnicanka17
28. únor 2017

@sukubka ve kterem tt jsi ?

kstablova
28. únor 2017

@sukubka držím palce, aby v pátek bušilo jak o závod!!!

petta12
28. únor 2017

Ahojte, chtela bych se zeptat mam dva dny zpozdeni a co jsem si delala 3 testy kazdy od jine znacky tak ukazaly //. Ale jde mi o to dnes jsem musela venku natrit konstrukci trvalo mi to asi 2 hodiny. Myslite, ze by to mohlo necemu vadit? Az po natirani jsem se koukla na net a vsude pisou ruzna moudra ☺️ dekujii

jullli
28. únor 2017

@petta12 urcite tp vadit nebude neboj

sukubka
28. únor 2017

@vesnicanka17 ja jsem prave teprve tak 5+ 2 nechapu co tam chce v patek nakoukat.rikal mi ze mam prijit v patek radeji na kontrolu...treba se mu neco nezdalo...nevim nic nerikal.jen ze tam je zloutkovy vacek.

petta12
28. únor 2017

@jullli dekujii

vesnicanka17
28. únor 2017

@sukubka tak snad to bude ok. Ja byla 21 na kontrole a rikala mi ze jsem 5+ a bylo uz i srdicko. Ted jdu 9 tak se modlim aby vse bylo dobry

petapal
28. únor 2017

Já dnes 7dni po iui v pondělí píchly pregnyl v úterý iui. Koupila jsem testy a musím vydržet aspoň do 10dne nebo 12 s testovanim

petapal
28. únor 2017

@misula29 to je krásná dálnice

petapal
28. únor 2017

@sukubka držím pěsti příští kontrolu

leniiid
28. únor 2017

Holky proč chodíte na tu krev ?? Nechapu to ja po pozitivním testu byla na kontrole,žádnou krev mi nebrali a podle MS bych mela byt 6+5tt v pondeli jdu na dalsi kontrolu

vesnicanka17
28. únor 2017

@leniiid presne me ji taky nebrali teda zatim 😀

vesnicanka17
28. únor 2017

@leniiid tyden tehu ti rekla dr ,? Kdys mela posl. M ? Diky

sukubka
28. únor 2017

@vesnicanka17 ty jo myslis ze teda to srdicko tak brzy muze byt byt?rikal presne srdicko neni jeste ZCELA vyvynuto .myslis ze kdyz ma dobrej uzv ze to uz nrjako mohl poznat ze by to v patek mohlo byt?ty jdi to srdicko nela presne 5+ kolik?dekuji...

petapal
28. únor 2017

@sukubka myslím ,že srdíčko vidí tak v tom 6tydnu a víc.U mne ho tenkrát viděl když jsem podle ms měla být 6+6,ale podle ultrazvuku jsem byla 6tydnu a nejdřív řekl,že není a pak jo ,ale měl sám problém ho najít

vesnicanka17
28. únor 2017

@sukubka no prave ze nevim presne ale urco 5+ a srdicko bylo

misula29
28. únor 2017

@leniiid při ivf objednávají automaticky 🙂

nursinka86
28. únor 2017

@sukubka no zve si tě docela brzo, myslím, že být může a nemusí. Nehledala bych za tím problém a teď nechci nějak tvého doktora obviňovat, ale každá taková návštěva jsou korunky od pojišťovny, takže čím víc návštěv, tím líp pro něj 😉 Takže bych se nestresovala. Já jsem měla u holky srdíčko myslím 6+0 a podruhé jsem šla pozděj, nějak 8+něco, tak to už bylo samozřejmě taky.

luska__
28. únor 2017

@misula29 na tohle krev už není snad ani potřeba 🙂 bych pockala a za týden šla rovnou na gyndu na potvrzení uložení embryo v deloze

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru