Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kstablova
28. únor 2017

Tak dnešní test.není zaschly, ale asi je silnější i tak 🙏

jullli
28. únor 2017

@kstablova Tqk to uz je opravdu carecka krasne ruzova zadny.duch

sukubka
28. únor 2017

@nursinka86 dekuji moc.pokud mu jde o pojistovnu a moji navstevu tak mi to nevadi.hlavne at ke vse ok a nevidel zadnej problem...rekl ze srdicko neni jeste zcela vyvynuto..ja myslela ze bud je slyset a nebo neni...co je to zcela neni?🙂uvidim v patek..nervovala sem se uz dost...kdyz v patek nebude jedu 9.3 do Centra kde mi delali IVF tak tam uz by snad bylo.
@vesnicanka17 moc dekuji tak uvidim..🙂 hlavne at je to v poradku...psala jsem ze nechapu jeho vetu neni jeste zcela vyvynuto.ja myslela ze bud je slyset nebo ne..nic mezi tim🙂

sukubka
28. únor 2017

@petapal dekuji..no co nadelam.pujdu tam a kdyz nebude tak jdu 9.3 stejne do CLinic..jinak porad si rikam ze me treba zve k vuli jinemu duvodu a mechtel me zneklidnovat...ale to by mi snad nedelal nadeji patecnim srdickem ne?jinak je moc fajn.

kstablova
28. únor 2017

@leniiid ono často se podle hodnoty HCG nebo jejího nárůstu dá hodnotit, jestli je těhotenství prosperující. Nebo se dá taky určit mimodelozni. Mě u prvního těhotenství udělala doktorka na začátku krev jen jednou skrz HCG. U druhého neprosperujícího jsem byla na krvi mockrát.

petapal
28. únor 2017

@laura1972 na mívala taky testy silnější odpoledne no jsem na tebe zvědavá jestli budě silit nebo je to nějaký zbytek z předtím já už se taky vyzbrojila testama ,ale musím vydržet aspoň do neděle,ale nejradši bych šla čůrat hned😂

petapal
28. únor 2017

@sukubka podle mne je brzo a zve tě znova kvůli tomu viď v klidu

vesnicanka17
28. únor 2017

@sukubka brala bych to tak ze se hold vivine. Zadny dramo a stress ju

misula29
28. únor 2017

Jsem po ivf tam se bere krev vždy pro kontrolu a pak objednávají na utz 😉

misula29
28. únor 2017
petapal
28. únor 2017

Já když po Iva měla pozitivní test měla jsem jet až za 3tydny rovnou na ultrazvuk krev mi nikdo nebral to bylo u apolinare

karin1712
28. únor 2017

@kstablova gratuluji. Je to tam. 😉. Jsme na tom úplně stejně.

laura1972
28. únor 2017

@kstablova jé, moc gratuluji 🙂 moc jsem ti držela palce 🙂 🍀

majaaa82
28. únor 2017

@kstablova gratuluju moc. Tak jsme se tu sesly tri tehule, co budou mit stejny termin porodu 😉

sukubka
28. únor 2017

@petapal
@vesnicanka17 dekuji holky a v klidu se snazim byt...ale znate to 😊

peta73
28. únor 2017

@kstablova pěkná čárka 👍

laura1972
28. únor 2017

@sukubka tak vidíš, říkala jsem, že to bude v pohodě 🙂 v pátek dej vědět 🙂 držím pěsti ať už je tam ❤

laura1972
28. únor 2017

@trrr, tak jak se daří? Něco nového? Uz máš nějaký UTZ? 🙂

sukubka
28. únor 2017

@laura1972 ja moc neverim ze tam bude podle me jsem tak 5+1 v patek 5+4 to by byla nahoda...no uvidim...treba sem ale vic nevim jak to pocitaji po tom IVF ...ale mooc dekuji

kstablova
28. únor 2017

@karin1712
@jullli
@peta73
@laura1972
@majaaa82 moc moc děkuji 🙂 ❤ Tak teď jen aby se zadařilo až do konce. Pravděpodobně si na tu krev skočím zítra.

trrr
28. únor 2017

@laura1972 ahojda noveho nic jak jsme si naposled psaly tak od te doby sem na kontrole nebyla jdu az 14po skoro 5tydnech hruza co ty?

laura1972
28. únor 2017

@trrr u mě taky nic. Pořád stejné. Tak až budeš po kontrole dej vědět, myslím na tebe 🙂

trrr
28. únor 2017

@laura1972 zahledla sem tu jak jsi davala test svul a pritele a u tveho jsou //takze?😉

simi1510
28. únor 2017

@kstablova juuuuuhuuu

leniiid
28. únor 2017

@vesnicanka17 neřekla mi právě nic.. jen že je to jeste malé to jsem tam byla v 5 týdnu... posledni MS byla 12.1

vesnicanka17
28. únor 2017

@leniiid ja mela posl. 13.1 a bylo srdicko. Docela sem cumela

sukubka
28. únor 2017

@vesnicanka17 takze malinkou nadeji mam ze se uklidnim pred vikendem?dam hned v patek vedet.moc dekuji za info..

vesnicanka17
28. únor 2017

@sukubka jooo drzim palec

petapal
28. únor 2017

@sukubka teď jsem četla co jsi psala,že ti řekl,že tam je zloutkovy Vacek.Tak tím že jsi tak málo ještě neviděl asi embryjko uvnitř proto si tě zve ne?Ono to bývá zl.vacek embryjko a pak je srdíčko.Byla jsi tam moc brzy bude to dobré❤

dobro16
28. únor 2017

@peta73 ja je mela stejne a mela bych ted byt v 8 tydnu... myslim ze tam neco je urciteee

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru