• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

12. prosince 2017 
@mariaisabella Zkusila bych jeste jinou znacku, na mamatest neni v zacatcich moc spoleh, ale tohle vypada silnejsi nez falesny duch. Drzim palce a bezela bych jeste pro jiny test.:wink:
14. dub 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mineate hlidas si ovulaci?myslím jestli děláš testy?
14. dub 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
S manželem se o miminko pokoušíme už přes rok a ráda bych věřila, že nám svítá naděje na miminko
14. dub 2015 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já popravdě nemenstruuji, už tak přes rok, podle doktorky je to stresem. Používala jsem Menopur a poté Ovitrelle a dnes je 14. den po aplikaci právě Ovitrelle
14. dub 2015 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho nervozní, nechci si dělat falešné naděje, ale ta čárka tam vidět je, ikdyž slabě
14. dub 2015 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariaisabella udělej si jiný test držím pesti
14. dub 2015 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelly2711 Jojo, delala jsem je oba dva mesice co se snazime, abych si potvrdila, ze skutecne nejaka ovulace je a pravidelne a vychazela krasne na 16DC. A vzhledem k tomu, ze mam ovulacni bolesti a vim teda presne, kdy k ni dochazi, tak uz testy delat dal nebudu, je to zbytecny. Hodne jsem toho ted za ty 2 mesice nacetla, vypozorovala a naucila se a ted uz tomu necham volny prubeh a snad se brzy zadari, i kdyz radeji pocitam s tim, ze to bude chvili trvat, to zklamani je pak neprijemny.:slight_smile:
14. dub 2015 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelly2711 Děkuji, i já držím palce Vám všem a přeji Vám krásné dvě čárky :slight_smile:
14. dub 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariaisabella není zas tak slabá,je krásně vidět,ale napoví až další testy,zda bude sílit,nebo zmizne..
14. dub 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariaisabella diky a písni jak jsi dopadla
14. dub 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelly2711 tak to Je mi líto, třeba to vyjde příští měsíc.
@mariaisabella stačí si pouze přečíst výše tuto stránku. Víc ti nikdo zatím neřekne. Dušík vypadá hezky, ale stejně bych si koupila maxe a zkusila jestli tam bude něco a za dva dny zkusila druhý jestli čárka sílí.
14. dub 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelly2711 Tak to tedy nevím, já osobně v mamatesty nevěřím a jeden mě pořádně vyděsil. Nejraději mám Dr. Maxe... Koukala jsem na toho tvého Maxe a bohužel... :frowning2: Nevidím nic :frowning2:
Jinak ano, máš pravdu, mám toho za sebou dost, ale dnes jsem prvně viděla na UTZ fazolku i se srdíčkem. Já moc dobře vím, že to ještě nemusí nic znamenat...Ale i to je u nás zázrak :slight_smile:

Hlavu vzhůru a příští měsíc zkoušet znovu...Ono si Tě miminko najde :slight_smile:
14. dub 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak Ahojky, tak co? :wink:
14. dub 2015 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky :( asi byl ten první vadný, test negativní.... dojdu si na injekci, abych to dostala a začnu znovu :slight_smile:
14. dub 2015 v 17:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelly2711 Ahojky, já taky nic... zrovna jsem si koupila balení s falešným :frowning2: sice ne mamatest, ale i tak...
14. dub 2015 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak To je mi líto, ale pokud můžeš otěhotnět přirozeně, je to dar a pokoušejte se znovu. :wink:
Moc budu držet pěstičky, příště to výjde :slight_smile:
14. dub 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Děkuji TI, ale já bohužel přirozenou menstruaci nemívám bez prášků... a to i cyklus dlouhý více jak 90dní, takže... :slight_smile:
14. dub 2015 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak Ach jo, to je hrůza, co si musíme pro miminko vytrpět... My se snažíme už přes 7 let a dnes na ultrazvuku konečně bobeček i se srdíčkem. Ale mám za sebou 2 ZT, takže se ještě nemohu radovat...
Moc držím palce, každá z nás má na miminko nárok, zasloužíme si ho :slight_smile:
14. dub 2015 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no tak to ti přeji, at to dopadne! Jak říkáš, máme na to nárok všechny... zamrzí, když ti dá poškozený test marnou naději :frowning2: ale tak co, zajdu si bud zase pro Proveru nebo injekci... jednou to pujde, ale je mi smutno, že to je těžké :frowning2: ve všech knížkách básní o těhotenství a jak jsou plodný dny stejně a cyklus 28dní, početí je snadné..... a přitom nic z toho není pravda... o to víc mě mrzí, že kamarádka a švagrová mají cyklus 28dní a otěhotněly napoprvé :frowning2: a kamarádka dokonce dvakrát :frowning2:
14. dub 2015 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak Já mám cykly také relativně pravidelné, jen delší...Ale dost často anovulační a když už OVU je, tak ani ťuk... Před 2 lety jsme už zašli do CAR a vypadá to, že 3 IVF snad, snad...Ale trnitá cesta to je...Ať už přirozeně a nebo s pomocí lékařů...
14. dub 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jejej, no tak to uz ti snad vyjde... ja ted po praskach prvni cyklus anovulacni a dalsi ani nedorazil... bohuzel mas pravdu, ze je to tezke... ale nesmime se nechat...
14. dub 2015 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak Přesněěěě :grinning:...My bojujeme přes 7let a rveme se jako psi :grinning:...
Mimísek si Tě brzy najde, uvidíš... :slight_smile:
14. dub 2015 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 dekuji :slight_smile: snad mas pravdu... a jak dlouho budete mit nejistotu? Rikala si, ze se nemuzes radovat jeste...
14. dub 2015 ve 21:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak to moc gratuluju:slight_smile:
15. dub 2015 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@setnickovak tak zas příští měsíc no...kéž by nám to už vyslo
15. dub 2015 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ahoj, 7 let to uz je doba. Ivf neplanujete?
15. dub 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anniesfibis Je to přes 7 let a nyní jsme byli na 3 IVF. Předtím několik IUI, domácí zkoušení za pomoci clostíku apod.. Nic, až tentokrát to vypadá "ťuk, ťuk" snad dobře a včera jsme poprvé víděla na UTZ naši 7mm fazolku se srdíčkem :slight_smile:
15. dub 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelly2711 Děkuji, ale po dřívějších zklamáních se zatím bojím cokoliv přijímat a radovat se. Až bude po NT screeningu vše v pořádku, tak tomu končně uvěřím a začnu si těhu užívat. :wink:
15. dub 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jasně to chápu, držím pěsti a moc.taky jsem to zažila a vím dobře jak je to těžký.
15. dub 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@setnickovak No, myslím si, že žena, dokud neporodí, tak není vyhráno. Ale po ukončení trimestru si asi oddechnu :slight_smile:
15. dub 2015 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek