Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikadeny
30. bře 2017

@simi1510
ty jsi za humny - to je náhoda, Koloděje znáš???
ty jsi Strašnice?????

monikadeny
30. bře 2017

@simi1510
ty to dáš holka, je cítit, jak jsi silná.....

laura1972
30. bře 2017

@monikadeny děkuji taky pošlu 🙂

monikadeny
30. bře 2017

Lauro a kdy budeš testovat ty?

monikadeny
30. bře 2017

@monikadeny
@laura1972

Holky, ještě jednou díky, vůbec jsem netušila, že při zahnízdění se něco takového může dít, nikdy jsem to nezažila. Dva dny sním, na co přijdu ...třeba to fakt není menzes....dobrou, zítra napíšu, budete tu????

leymea
30. bře 2017

@monikadeny ja to spis taky vidim na tu nidaci. Ted je dulezity, aby se to nerozjelo. Ja mela nidaci myslim 7dpo. Cely den jsem citila dloubani na jednom miste ve prostred.(spise k prave strane) podbrisku. Ale nespinila jsem. Za 4 dny byl duch na testu 🙂

laura1972
30. bře 2017

@monikadeny není za co. 🙂 určitě se tu zase zítra sejdeme. 🙂 já ještě před rokem, když jsem se sem zaregistrovala neměla ani páru, že se dá ovulka zkoušet přes testy, časem člověk tady plno věcí vyčte a hlavně jsou ty fajn holky, co se tu navzájem podporují 🙂

monikadeny
31. bře 2017

@laura1972
ahojky, LURO, SIMI, LEYMEO.....tak v noci ani kapka krve, snad jste měli pravdu. Moc díky za podporu, nebýt Vás, asi potratím nervama. Večer tu budu a zase napíšu. Tak hodně štěstí budoucí maminky 😉

simi1510
31. bře 2017

@monikadeny no vidis, tak hlavne v klidu! 😉 je to ted to nejdulezitejsi, pokud se to povede udržet! 😉

laura1972
31. bře 2017

@monikadeny tak to je super 🙂 tak určitě se povedlo 🙂

majaaa82
31. bře 2017

@monikadeny Tak pokud nemáš nějaký zdravotní problém, o kterém nevíš, tak je to asi celkem jasné, šlo o zahnízdění a jsi těhotná. Držím palce, ať ti to dobře dopadne! 🙂

Co jsem tak kde vyčetla, tak si nidaci často holky pletou s předčasnou menstruací, ale většinou píšou, že je to divný, že krvácely/šoinily jeden den.

leymea
31. bře 2017

@monikadeny vypada to dost dobre 😉 drzim palce aby to vyslo 😉 za par dni uvidime 🙂

kkac83
31. bře 2017

@majaaa82 tohle jsem taky měla minulý týden, špinění/ růžový výtok, do druhého dne to přešlo. Teď mě bolí už pár dní břicho a je mi občas špatně, MS mám dostat ve čtvrtek, tak snad nedorazí 🙏 Včera jsem říkala, že na příznaky kašlu, že už to nebudu řešit, a už je to zase tady.. ale to se prostě nedá.. 😀

anastacia01
31. bře 2017

Cauky jen ti chci napsat mou zkušenost, 6 dní po ovu jsem začala krvácet trvalo to asi 4 dny,jasná krev,ale nebylo toho moc jako pri ms. Sla jsem k dr a ten mi rekl, ze mi nejspíš praskla cysta a na tehu to určitě nevypadá, ale furt mi bolel podbrisek,tak jsem si udelala test po týdnu a tehu sem byla 🙂

weerruu
31. bře 2017

@laura1972 Tak jsi dnes testovala? Jak to dopadlo? Ja az zitra 🙂

zuzanaav
31. bře 2017

@laura1972 zdravím 🙂 Tak jsem nevydržela a dělala těhu test včera-5 dní před ms.
Test negativní.
Stále mě bolí prsa-hlavně ze stran. Jsem unavená,ikdyž denně naspím 8 hodin. A občas mám takovou žravou 😀 Hlavně sladké.
M/s má dorazit za 4 dny,tak uvidíme.

zuzanaav
31. bře 2017

@novamamina zdravím 🙂Tak jsem nevydržela a dělala těhu test včera-5 dní před ms.
Test negativní.
Stále mě bolí prsa-hlavně ze stran. Jsem unavená,ikdyž denně naspím 8 hodin. A občas mám takovou žravou...Hlavně sladké.
M/s má dorazit za 4 dny,tak uvidíme.

novamamina
31. bře 2017

@zuzanaav Nevydržela jsi 😀. Ještě počkej, já taky před ms nic neměla... Myslím ale, že to s tebou vypadá nadějně 🙂

zuzanaav
31. bře 2017

@novamamina no 4 dny do ms. Tak uvidíme 🙂 Zda dorazí nebo si dá prázdniny ...
Dám vědět 🙂

novamamina
31. bře 2017

@zuzanaav Určitě, držím palečky 😉

ms.neomagic
31. bře 2017

Tak vcera asi teda halusky..nebo vadnej test..nevim..foto horni test dnes rano a ten druhej je ten vcerejsi.

monikadeny
31. bře 2017

@majaaa82
díky Májo, už ej to dobré, ted malinkaté špinění, jinak celou noc nic...dík holky...jsem ráda, že vás tu mám...

jullli
31. bře 2017

@ms.neomagic bohuzel ani na jednom nic neni

monikadeny
31. bře 2017

@kkac83
jojo, taky jsem si říkala, kašlu na testy, ale to nejde, tak taky držím palečky, holky, třeba budeme mít vánoční besídku s miminkama, to by bylo super co 🙂

ms.neomagic
31. bře 2017

@jullli taky tam nic nevidim..ac pritel tvrdi,ze na tom spodnim neco je...nevim..to je jedno..

monikadeny
31. bře 2017

@anastacia01 - to je mi líto. Mě ale bolí jen lehounce, jako přři menzes a cítím takové bublinky, jako, kdxyž jsem byla těhu na začátku roku, snad se to povedlo....

monikadeny
31. bře 2017

@leymea
děkuju moc, a co ty, jak jsi na tom?

monikadeny
31. bře 2017

@zuzanaav
tak to vypadá na těhu - držím palce

monikadeny
31. bře 2017

@ms.neomagic
já jsem fotografka a stín na spodním testu je, ted otázka, jestli to není po zaschnutí - zkus test jiné firmy a fakt ranní moč 😉

denisa3101
31. bře 2017

@ms.neomagic já tam něco vidím 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru