Těhotenský test Dr. Max, dělá falešné duchy v limitu?

zetpee
6. kvě 2018

Holky, vím, že dr max dělá falešné 👻 po zaschnutí ale dnes jsem ho měla krásně v limitu a hned na obouch testech. Máte zkušenosti? Dělá falešné i v limitu? Dávám fotku, ikdyž je nic moc :/

darvam
9. kvě 2018

Každý den je zbytečné testovat. Měla by silit ob den.

zetpee
autor
10. kvě 2018

Já obden testovala a jak už jsem psala, přijde mi, že je čárka slabší než byla v pondělí.. Už testovat nebudu a vyčkám jestli mrcha dorazí.

eiram7
10. kvě 2018

@zetpee a kolik dni teď meskas? Meris bt, jestli je porad nahoře? Ještě nehazej flintu do zita, někomu to ze začátku sílí opravdu jen pomalu

zetpee
autor
10. kvě 2018

@eiram7 Mám ještě 4 dny do mrchy ale něco je jinak. Dnes jsem udělala mama test, prostě mi to nedalo.. Vím že každý den testovat je hloupost ale.. Čárka už je docela krásná tak už opravdu vydržím jestli mrcha dorazí ale myslím, že už ne 😄

eiram7
10. kvě 2018

@zetpee Jee ta je vazne krásná! Moc přeju a drzim pesticky, aby mrcha nepřišla.☺️ Ja budu testovat zítra, mam dneska den zpoždění, tak už by popřípadě na testu mohly byt vidět //. Ale spis mam pocit, jestli mrcha nedojde, od včera me bolí bricho, tak furt litam jak pako na záchod, jestli jsem to nedostala. 😅

karolly
10. kvě 2018

Mě třeba max neudělal falešného ducha ani jednou 🙂

zetpee
autor
10. kvě 2018

@eiram7 Tak Ti taky držím palce ať tam jsou // 🙂
@karolly A mě poslední dobou skoro pokaždé. Teď to mám potvrzené i na mama testu tak doufám, že to klaplo 🙂

karolly
10. kvě 2018

@zetpee Určitě jo 🙂 Budu držet palce, aby bylo vše v pořádku!

zetpee
autor
10. kvě 2018

@karolly Moc děkuji 🙂

absintka19
10. kvě 2018

Max falesne testy nedela. Ten limit je schvalne, pote uz vysledek neni vysledkem.

misko5
12. kvě 2018

ahojky holky, zdravím všechny snažilky 😉 co myslíte? není to slabý na1.den zpoždění? test dr.max..ovulka byla cca 17dc, dnes 29 dc.

lachtanice86
12. kvě 2018

@misko5 to máš docela krátkou lutealni fazi. A neni to spis ryska? 12dpo jsem ji měla výraznější ale každá to máme jinak.

renuliena
12. kvě 2018

@zetpee vypadá to nadějně, držím palecky 🍀 🍀 🍀 🍀 dej pak vědět 🤗

zetpee
autor
13. kvě 2018

@renuliena včera jsem dělala mama test3, a zdá se, že sílí 🙂 mrcha má přijít zítra tak uvidíme ale doufám, že nedorazí.. Odpoledne nad námi letěl čáp, kezby to dopadlo 🙂

ssandy
13. kvě 2018

@zetpee testy z maxe mi nikdy falesne nevysly. Bud byly snehobile anebo jsem byla skutecne tehotna.

zetpee
autor
13. kvě 2018

@ssandy Tak uvidíme, jak to dopadne teď 🙂 Modlím se, abych skutečně těhotná byla.

renuliena
14. kvě 2018

@zetpee tak to cap potvrdil 😉 dej vedet, moc drzim palce 🍀

zetpee
autor
14. kvě 2018

Tak holky bohužel :( začala jsem krvácet :(

priefi
14. kvě 2018

@zetpee to je mi lito 😔

renuliena
14. kvě 2018

@zetpee tak to je mi lito, neboj příště to vyjde, držím palečky 🍀 🍀 🍀

misko5
14. kvě 2018

@zetpee drž se, jsem na tom podobně, taky jsem měla dušíka i v den po očekávané ms i před, pak jsem to dostala, no bylo to teda po termínu ten duch, tak mne přijde, že max duchy fakt dělá..příště zkusím jiný test a testovat budu, až pokud se ms zpozdí, dřív ne. Už je to rok a půl, co se snažíme..Tak přeji hodně štěstí 🙂

zetpee
autor
14. kvě 2018

Holky, od rána mám vložku úplně čistou jen ráno jsem si našla krvavý flíček na prádle. Teď už mám zase bílý hustý výtok. Včera jsme měli sex tak bych to přikláněla k tomu ale nevím :( uvidím jestli se mrcha rozběhne nebo ne.

priefi
14. kvě 2018

@zetpee no.... tak rekla bych, ze to bylo tim sexem a jeste nic neni ztraceno. Cesty jsou ted hodne prokrvene, obzvlaste cipek a staci mensi podrazdeni a hematom je na ceste 😉 asi budete muset chvili zavest celibat 😉

zetpee
autor
14. kvě 2018

Tak opravdu to je mrcha. Snad příští měsíc 🍀

renuliena
15. kvě 2018

@zetpee tak to je mi lito, ono to vyjde neboj, drzim palecky 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀

snilekk
18. kvě 2018

Ahoj holky, je to vadný test?

zetpee
autor
18. kvě 2018

@snilekk já bych ho jako pozitivní určitě nebrala a zkusila další stejné značky 😉 držím palce

mimiveru
18. kvě 2018

Já Teda nevím, jak falešné? 😂 Mě se čárka udělala vždy až po zaschnutí, sílila a těhotná jsem 🤷‍♀️

balogis
18. kvě 2018

Jasné těhotenství

renuliena
18. kvě 2018

@snilekk já bych řekla že je pozitivni 😉