Těhotenský test Dr. Max, dělá falešné duchy v limitu?

zetpee
6. kvě 2018

Holky, vím, že dr max dělá falešné 👻 po zaschnutí ale dnes jsem ho měla krásně v limitu a hned na obouch testech. Máte zkušenosti? Dělá falešné i v limitu? Dávám fotku, ikdyž je nic moc :/

jolal
6. kvě 2018

@zetpee gratuluji 😊

zetpee
autor
6. kvě 2018

@jolal No třeba není ani k čemu a opravdu je falešný. Miminko si moc přejeme, v září jsem potratila :(

jolal
6. kvě 2018

@zetpee falesny? Ja jsem si udelala mnoho testu a ani jeden nebyl falesny. A z mojich duchu je ted momentalne cca 40cm slecna v brisku 😊

zetpee
autor
6. kvě 2018

@jolal Tak uvidíme, co se z toho vyklube 🙂 Tobě gratuluji👏

jolal
6. kvě 2018

@zetpee tobe moc preji at duch roste 😘😘😘 mimochodem me carky opravdu byly taky skoro neviditelne ale byly tam 😊

zetpee
autor
6. kvě 2018

@jolal Snad už to konečně vyšlo. Děkuju moc ❤

jancabr
6. kvě 2018

Já měla na Maxu ducha v limitu a čárka pak krásně sílila další dny. Doporučuji dál testovat, ale věřím že je to tam 😉🙂

bielanevesta
6. kvě 2018

DrMax mi ako jediný ducha nikdy neurobil ani po zaschnutí. Druhá čiarka sa mi na ňom objavila, až keď som skutočne bola tehotná 😉

darvam
7. kvě 2018

Také jsem na maxovi nikdy neměla falešnyho ducha. Že skoro neviditelné čárky je zatim konec 10tt 😊😁

priefi
7. kvě 2018

@zetpee doporucuji testy od cemia, jsou v baleni 3 a jsou za dobrou cenu. Falesne duchy neukazuji. Vim, ze o dr.maxovi se casto pise, ze dela falesne. Ale otazka je, zda jsou falesne, nebo jsou to duchy z biochemickeho tehu, ktere v terminu ms odejde. Naznak druhe carky tam je, ale musela jsem se jo zadivat, abych to videla. Kolik mas do ms? Pokud jeste nebyl termin ms, nejspis bude silit, zkus testnout ob den rano. Pokud nezesili, je neco spatne. Nebud zklamana, kdyby to nevyslo, duch je hrozne slaby. Drzim pesti, aby to bylo ok a mimco bylo silne a udrzelo se 😊

zetpee
autor
7. kvě 2018

Mám ještě týden do menses. Ale bolí mě podbrisek jako by měla dorazit už teď proto jsem udělala test. Neupínám se na to, ale po roce snažení by to bylo fajn :(

priefi
7. kvě 2018

@zetpee aha, to mohlo byt hnizdeni 😉 me bolel podbrisek 2 dny pred terminem a bylo to hnizdeni 😉 drzim pesti 😊

zetpee
autor
7. kvě 2018

Uvidíme, moc děkuji 🙂

zetpee
autor
7. kvě 2018

Tak jsem si udělala ještě mama test a taky je tam slaboulinký dušík tak doufám že se povedlo. Už asi testovat nebudu a vyckam jestli mrcha dorazí nebo ne.

zetpee
autor
7. kvě 2018
stuplakova
7. kvě 2018

Já mám z těmito testy zkušenost takovou, že mi vždy ukázalo dobře, když jsem nebyla, tak nic a když jo, tak jo 🙂. Zkus za dva dny znovu udělat test a pokud tam bude čárka, tak bych tomu věřila 🙂. Přeji ať tam je 🙂.

zetpee
autor
7. kvě 2018

No, kež by to tak bylo i u mě :(

eiram7
8. kvě 2018

@zetpee tak mooooc přeju, aby ti to dobre dopadlo a čárka sílila 😊 ja jsem minuly měsíc měla na maxovi taky krásný duchy a byly bohužel falešný, ale když se ti dela i na dalších značkách, určitě to bude ten pravý 😊👍 mně to dělal jen max, na ostatních testech jsem měla bílo.
Ja ted taky vyckavam, mam zítra dostat ms a zatím to nevypadá. Každým měsíc mam PMS a spinim skoro tyden předem, a tentokrat nic, tak jsem zvědavá, zda z toho něco bude 😁 ale test si udělám až tak v pátek, at mam jistotu

zetpee
autor
8. kvě 2018

Mě od včera bolí břicho jako na menses takže si myslím, že mrcha stejně dojde :(

jolal
8. kvě 2018

@zetpee menstruacni bolesti jsem priznakem tehotenstvi. Ja mela uz nakoupene i tampony. Uvidis no a zkousela jsirm novy test?

darvam
8. kvě 2018

Mě do nejakejo cca 6tt poboliva lo břicho jak při MS a MS nikde 😁

zetpee
autor
8. kvě 2018

Jinak po uschnuti vypadá takhle. Mama test mi nikdy neukázal ducha když jsem těhotná nebyla. Tak uvidíme, jestli mrcha přijde..

zetpee
autor
8. kvě 2018

Nedělala jsem dnes už žádný, všude je zavřeno takže až zítra 🙂

xxxsany
Autor odpověď smazal
Zobraz
linee
8. kvě 2018

@zetpee napisu ti, co pisi do vsech podobnych for. Delat testy pred ms a jeste k tomu tyden je nesmysl, nemluve o tom, ze se zbytecne nervujes a stresujes. Pokud jsou tam dve carky, tak tehotna jsi, pokud jenom jedna nebo tri a vice, tehotna nejsi. Pokud tehotna si a hcg roste jak ma, ukazou se carky v limitu, a to na vsech testech. Navic delat testy nekolikrat denne nebo kazde rano jsou vyhozene penize a zbytecne nervy navic. Hcg raste co 48-72 hodin.
Vzdy muze jeste ms dorazit a male hcg "splachnout" a nebo take nedorazit.
Chapu, ze se moc tesis a touzis po detatku, ale tyto stresy nepomahaji ani tobe a ani pripadnemu miminku.

Jinak osobne mam s dr.maxem dobre zkusenosti.

@xxxsany plati to same.

eiram7
8. kvě 2018

@zetpee tak dej zitra vědět, jak to vypadá. Na mamatestu se mi duch taky nikdy neudělal.

zetpee
autor
8. kvě 2018

Určitě věšet dám. Doufám, že to budou samé dobré zprávy 🙂

eiram7
8. kvě 2018

Drzim pesti, aby to vyšlo! Budu se zítra tesit na dobre zprávy 👍🙂

balogis
9. kvě 2018

@zetpee to slyším poprvé ,ze dělá falešné 👻fakt?ja si dělala testy vždy ještě před vynechanim ms-měla sem prostě divný pocit-a měla jsem tam taky takové duchy..duchum je teď devět let a druhému půl roku.
Gratuluji 🌸

zetpee
autor
9. kvě 2018

No holky nevím, čárka je pořád téměř neviditelná. To na prosperující těhotenství moc nevidím :( už testovat nebudu a vyckam, jestli mrcha dorazí nebo ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru