Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenský test. Je tam něco?

kamcaci
21. lis 2020

Ahoj, poradíte myslíte že tam něco je ? 😉

olga_
21. lis 2020

Jojo, je to tam 🍀

themuffin
21. lis 2020

@kamcaci ano, je tam 🍀

themuffin
21. lis 2020

@kamcaci ale nevím proč zakládáte další diskuzi? Čekáte jiný výsledek?

kamcaci
autor
21. lis 2020

@themuffin omlouvám se to byl můj původní příspěvek, ale pak jsem vyfotila lepší fotku a teď jsem se uklikla, a přidala omylem i ten. Omlouvám se. A díky za upozornění. 😉

fafetka
22. lis 2020

Tak chvalne🤔a co vy? Vy myslíte ze tam něco je?😉

kamcaci
autor
22. lis 2020

@fafetka ja se neopovážím vůbec odhadovat. Dneska dělaný v 6 ráno a vypadal takhle. A HCG z krve mi vyšlo 57. Takže vůbec nemám ponětí. 🙈

themuffin
22. lis 2020

@kamcaci ta čárka tam je. Zkuste testovat až za dva dny, jestli bude sílit

fafetka
22. lis 2020

@kamcaci tak asi tam tu druhou čárku vidíte taky ne?😉a na návodu píšou co hm? Pokud vám jde o to ze hcg z krve je 57 tak to koresponduje s testem. Ten je citlivost 10. Takže jak z krve tak testem mate hcg pozitivní.

kamcaci
autor
22. lis 2020

@fafetka děkuji. Vím co se píše v návodu. Jen jsem prosila o radu vzhledem k tomu že ta čárka není úplně zřetelná. Každopádně děkuji za vaši odpověď a postřeh. 😉

fafetka
22. lis 2020

@kamcaci čárka zřetelná je. Vidíme ji tu všechny a vidíte ji jiste i vy😉doporučuji jen pro jistotu ještě jeden test za dva dny jestli sílí a pak se objednat k MUDr.

kamcaci
autor
22. lis 2020

@fafetka děkuji za vaše rady 💪😉

themuffin
22. lis 2020

@kamcaci moc vám to přeju 🙂 vaše první?

kamcaci
autor
22. lis 2020

@themuffin ano. Zkoušeli jsme to normálně ale měla jsem diagnostikované polycysticke vaječníky, takže x měsíců clostilbegyt bez efektu, tentokrát poprve proběhla inseminace. Tak snad to bude všechno v pořádku. 😍

Sem začni psát odpověď...

Odešli