Těhotenský test. Je tam něco?

hajglish
1. srp 2022

Dobry den,jsem debil nebo tam neco vidim? Den mi meska ms,ale vim ze ovulace mam dyl nez v pulce cyklu

hajglish
autor
1. srp 2022

Mam nepravidelnou ms

hajglish
autor
1. srp 2022

Tady jeste jedna,nevim co si o tom mam myslet

vikysek0987
1. srp 2022

@hajglish No a kolik dní jsi po ovulaci??Jinak to může značit těhotenství, ale taky nemusí-tyhle testy to dělají, takže testuj dál a pokud bude sílit je to jasné, popřípadě udělej úplně jinou značku testu, abys měla jistotu, že tam dušík skutečně je....

hajglish
autor
1. srp 2022

@vikysek0987 Mam nepravidelnou ms,ovulace nevim kdy byla,bohuzel mam endiometriozu na levem vajecniku a pravy mam Pco,ale pocitam,ze kdyz jsem mela folikul 13.7 vel.13mm tak zhruba nez dozral a prasknul tak cca 19-20.7ale to si jen ja myslim,ale nevim

teryem
1. srp 2022

Pokaždé jsem používala gs mama, pokaždé mi pravdivě ukázal těhotenství.. duch tam je, testuj zase za pár dní...a dej vědět 🙂

klokanka31
1. srp 2022

@vikysek0987 Mamatesty jsou dobré, já jich vyzkoušela snad stovky a falešného ducha neudělal nikdy

zlaticko22
1. srp 2022

@hajglish duch tam je, zkus vydržet dva dny a otestovat znovu. Snad bude sílit 🙂

hajglish
autor
2. srp 2022

Tak u me se jednal o vadny test,dnes snehobilo

zlaticko22
2. srp 2022

@hajglish tak to je mi líto..

bobisek90
2. srp 2022

@hajglish vidim ji tam. Zkus za 2 dny, mela byt silnejsi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru