Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenský test. Jsem těhotná?

alousses
25. pro 2019

Ahojky. Snažíme se s přítelem už dlouho o miminko. Myslíte, že se mohu radovat? Zakoupila jsem v drMax tehotensky test a nevím...zda už začínat s radostí 🙂
Nemám koupit ještě nějaké? Nebo ty digitální?

suzana001
25. pro 2019

@alousses zdravím🙂 dle čeho to soudit?
Nevidím žádnou fotku...

alousses
autor
25. pro 2019
julinecka24
25. pro 2019

@alousses ahoj muzez se radovat krasna carka klidne uz si muzez koupit digital gratuluji

suzana001
25. pro 2019

@alousses tak nejspíše vidíte správně a je tam druhá čárka , takže pozitivní výsledek🙂
To jsme na tom stejně🙂) nicméně já se budu radovat raději až později... jsem už poučená.. přeci jen první týdny jsou rizikové tak se snažím to brát s rezervou🌸hodně štěstí

denny27
25. pro 2019

@alousses záleží, jak dlouho máš zpoždění, ale já myslím, že Ti můžeme gratulovat.😊 Jinak já mám dobré zkušenosti s Mamatesty

jitkaem
25. pro 2019

Ja bych se radovala az potom, co ti tehotenstvi potvrdi doktor a ne, kde kdo zde na Konikovi. Ja negratuluju. Ja drzim palce, aby carka jen a jrn silila. Aby vse bylo, tak kde to ma byt a aby vse probihalo tak jak ma 😊

blondynka400
25. pro 2019

@jitkaem v konečném důsledku je možné gratulovat až když je miminko venku. Do té doby je to stále nejisté, ať doktor potvrdí cokoliv. Nevidím žádný extra rozdíl v pozitivním těhotenském testu a potvrzení od dr.

@alousses čárka viditelná je, těhotná jsi a přeji ti, aby to pokračovalo zdárně dál a vše bylo ok

alousses
autor
25. pro 2019

Děkuji moc. Určitě zajdu v lednu k lékaři. Od pátku zase budu v práci až do Nového roku. Zatím 5 dní zpoždění... 🙂))
Snad to tak bude. 🙂 zatím se radovat budu jen málo. :,D po Novém roce tedy hodně, zda lékař potvrdí 🙂)))

suzana001
25. pro 2019

@blondynka400 nejisté to sice je jenže první prohlídka je fajn aby se vyloučilo mimoděložní těhu atd.
Takže to by se vlastně negratulovalo těhulkám ale až maminkám, které porodí zdravé miminko🙂