Těhotenský test. Jsem těhotná?

alousses
25. pro 2019

Ahojky. Snažíme se s přítelem už dlouho o miminko. Myslíte, že se mohu radovat? Zakoupila jsem v drMax tehotensky test a nevím...zda už začínat s radostí 🙂
Nemám koupit ještě nějaké? Nebo ty digitální?

suzana001
25. pro 2019

@alousses zdravím🙂 dle čeho to soudit?
Nevidím žádnou fotku...

alousses
autor
25. pro 2019
julinecka24
25. pro 2019

@alousses ahoj muzez se radovat krasna carka klidne uz si muzez koupit digital gratuluji

suzana001
25. pro 2019

@alousses tak nejspíše vidíte správně a je tam druhá čárka , takže pozitivní výsledek🙂
To jsme na tom stejně🙂) nicméně já se budu radovat raději až později... jsem už poučená.. přeci jen první týdny jsou rizikové tak se snažím to brát s rezervou🌸hodně štěstí

denny27
25. pro 2019

@alousses záleží, jak dlouho máš zpoždění, ale já myslím, že Ti můžeme gratulovat.😊 Jinak já mám dobré zkušenosti s Mamatesty

jitkaem
25. pro 2019

Ja bych se radovala az potom, co ti tehotenstvi potvrdi doktor a ne, kde kdo zde na Konikovi. Ja negratuluju. Ja drzim palce, aby carka jen a jrn silila. Aby vse bylo, tak kde to ma byt a aby vse probihalo tak jak ma 😊

blondynka400
25. pro 2019

@jitkaem v konečném důsledku je možné gratulovat až když je miminko venku. Do té doby je to stále nejisté, ať doktor potvrdí cokoliv. Nevidím žádný extra rozdíl v pozitivním těhotenském testu a potvrzení od dr.

@alousses čárka viditelná je, těhotná jsi a přeji ti, aby to pokračovalo zdárně dál a vše bylo ok

alousses
autor
25. pro 2019

Děkuji moc. Určitě zajdu v lednu k lékaři. Od pátku zase budu v práci až do Nového roku. Zatím 5 dní zpoždění... 🙂))
Snad to tak bude. 🙂 zatím se radovat budu jen málo. :,D po Novém roce tedy hodně, zda lékař potvrdí 🙂)))

suzana001
25. pro 2019

@blondynka400 nejisté to sice je jenže první prohlídka je fajn aby se vyloučilo mimoděložní těhu atd.
Takže to by se vlastně negratulovalo těhulkám ale až maminkám, které porodí zdravé miminko🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru