Těhotenský test Livsane. Jak nejvíce jste měly pozitivní test intenzivní?

27. bře 2021

Dobrý den, chci se zeptat, kdo v poslední době testoval těhotenskými testy od Livsane, jak nejvíce jste měli intenzivní, pozitivní test?
Já testovala 11dpo a 13dpo, to byl rapidní rozdíl a dnes jsem testovala 15dpo a zdá se mi stejný jak ten 13dpo 🙈 Tak jestli už víc nezesílí? Nebo se mám připravit na nejhorší 😐🙁 Minulý měsíc proběhlo biochemko, ale to test nesílil vůbec, byl pořád stejný duch, který zeslábl a došla ms... Teď sílel, včera ještě mi po dvou dnech (12dpo a 14dpo) zesílil dr.max 🤷 Děkuji za rady, popřípadě i fotky... Na fotu horní test 13dpo a spodní 15dpo

martulka88
27. bře 2021

Sílí ti....Tiše gratuluji <3

autor
27. bře 2021

@martulka88 Teď po zaschnutí vypadají právě ale úplně stejně 😞

autor
27. bře 2021

@martulka88 Ms měla dojít ve středu.... Nevolnosti mám pořád, únavu taky... Mám utrogestan na udržení 😐🙁

martulka88
27. bře 2021

Těhotenský test je potřeba brát čerstvý, teď už to může zkreslovat.. A nejlepší bude se obj.na gyndu.

autor
27. bře 2021

@martulka88 Jsem objednaná, dr mě objednala teď v týdnu... 🙁

kvetuska145
27. bře 2021

Já bych byla v klidu, testy vypadaji krasne. Moje testy vypadaly 4 dny po sobe takhle: nesilily mela jsem strach ale pak vykoukl najednou. A vse je v poradku❤️ Poslední test je z 30 dc🥰

autor
27. bře 2021

@kvetuska145 Děkuji za uklidnění, tak snad vše bude v pořádku 😐❤️

kvetuska145
27. bře 2021

Určite bude🥰 dej vedet potom a drzim palce🍀🙏🏻

anet_98
27. bře 2021

Po zaschnutí na testy nekoukej. Měla jsem to samé a zbytecné nervy to byly 😊

svorly
28. bře 2021

Ty livsane jsem na podzim mela taky a taky dělali světlejší čárky. Dr max ma taky min barvila než před par lety. Za me ted bud digital clearblue a nebo ty fialový

patricia212
29. bře 2021

Gratulujem 🍀🙂 pre porovnanie na fotke moje od tej značky 19 dni po ovulaci - takze farbiť vedia aj hodne 😀 ale sila čiarkou nič neznamená buď v klidu a raduj sa 🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru