• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test - nejsou ty čárky slaboučké?

12. listopadu 2013 
Ahojky holky,
Ms mela dojid 3.11.nedosla.
Kuknete na testy co me vysli :slight_smile: ten digital je delany 6den vynechani.
Nejsou slabucke ty carky??prijde me ze kazda ma dalnici po jednom dnu vynechani :frowning2: na utz jdu 19.11.doufam ze je to ok :slight_smile:poradte :slight_smile:
11. lis 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nykolina už jsem tady viděla horší duchy, tady aspoň něco vidím. :wink: Záleží na tom, co to máš za testy, některé ukazují hodně slabé. ale ten digitál to snad potvrzuje, ne? :slight_smile: Tak hodně štěstí a ať je toho 19ho všechno v pořádku. :wink:
11. lis 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo snad ano..na ten digital sazim taky :slight_smile: dekuji
11. lis 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nykolina no 6 dní po vynechání byto možná mělo být silnější, ale u každého je to jiné, sestra měla pozitivní test až týdenpo vynechání. Podstatné je jak to HCG stoupá než ta vlastní hodnota.
12. lis 2013 ve 04:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nykolina Tak je pravda, že duchové jsou slabí..já mela tři dny po vynechání čárku stejne silnou, jako tu kontrolní.Já bych ješte zašla alespon pro jeden testík..čárka by mela sílit minimálně každý druhý den
Držím pesti!
12. lis 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je to na dobré cestě :slight_smile: Také jsem měla duchy ještě cca 10 dní po vynechání... podle gynekologa mám mladší těhotenství, tedy že ovulace přišla o těch cca 10 dní později. Obzvlášť pokud míváš občas nepravidelný cyklus, tak buď v klííídku :slight_smile:
12. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nykolina Já myslím, že je to na dobré cestě :slight_smile:)))
12. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude tam:slight_smile:
12. lis 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zkusila mame test 10 a carka tam je,ale tako stejna ..mozna je to tim ze to e jiny test nez ty ostatni..jsem 9den po vynechani ms.
12. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek