Těhotenský test nesílí, co dál?

radova23
5. čer 2013

Ahoj holky,skoro rok se s manželem snažíme o miminko, brala jsem clostilbegyt a byla ovulace. Prsa mě boli ale ze začatku testy trošku silily a dnes nic ? prý mam počkat na uschnutí ale já se strašně moc bojim. Je tady třeba nějaka kdo dušíkovala dlouho,nebo tak něco ? strašně se holky bojim ... ☹ davam foto ( 10DPo ráno,10 DPO po obedě, 11,12,13,14 a posledni je ze dneska 17DPo

radova23
autor
4. srp 2013

@brisalek kočko me osobne se čarka ukazala až 32 a 34 dc 🙂

lucypuky
26. pro 2014

@radova23 ahoj prosim te taky mam duchy tři dny jak si měla ty ... a používala jsem dr max ( mrkni na mem profilu) mužu se zeptat jaký test si kupila v tom Kauflandu že ti ukazal krasne dve když dr max jen ducha ? Diky moc

claudyaus
26. pro 2014

Já byla 17DPO a měla jsem už čárku jako má monasek 84 18DPO ( trošku silnější ) ale stejně se neudrželo.. :( Tak tobě budu držet palce ať se zadaří 🙂

martirr
26. pro 2014

Ahoj ja jsem 15DPO a test negativni tak me to trochu zklamalo pritom bych rekla ze tehu jsem

petra1234567
Autor odpověď smazal
Zobraz
olivie_1
13. led 2016

Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak přispívám sem. Prodělala jsem už dvakrát biochemické těhotenství. Mám velmi krátký cyklus (24), takže hned poznám, že když jsem to týden nedostala, že jsem v tom. Na testu se objevila vždy slabá čárka, ale na každém dalším byla slabší, až to 31. den a v druhém případě 32. den odešlo. Dr. po prvním neřešila nic, po druhém udělala test krve na hcg a poslala mě na kliniku Pronatal. Byl jste někdy někdo v takovéhle situaci? Celý život mi nikdy nic nebylo, antikoncepci jsem nikdy nebrala, manžel byl na spermiogramu a je v pořádku, tak v čem to může být? Na vstupní prohlídku jdu až v únoru a kdo ví, jak dlouho budeme čekat na všechny testy. Už se snažíme skoro rok a teď to vypadá na další. Díky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru