• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test po ET. Jaké jsou první příznaky?

23. května 2016 
@saskie AHOJ TAKÉ JSEM NEMOHLA OTĚHOTNĚT TVÉ POCITY ZNÁM KDYŽ K NÁM PŘIŠLA ŠVAGROVÁ KTERÁ JE TĚHOTNÁ ODCHÁZELA JSEM NEMOHLA JSME SE NANI ANI PODÍVAT JAKÝ JSME MĚLA VZTEK JSEM PO PORVNÍM IVF DNES DEVÁTÝ DEN DĚLALA JSME SI RÁNO TEST A JSOU TAM DVĚ ČÁRKY NEZOUFEJ ONO SE TO LEHKO ŘÍKÁ MUSÍŠ DOUFST A VĚŘIT STÁLE JSME SI ŘÍKALA JÁ PŘECE NEMŮŽU MÍT TAKOVOU SMŮLU MUSÍ TO VYJÍT DRŽÍM TI PĚSTI AT TI TO VÝJDE
26. dub 2012 v 07:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@penizek to je krasny, moc gratuluji.
Ja jsem take po 1IVF a cekame na vysledek, dnes jsem 7. den po ET, transferovala se morulka kvality A po oplodneni ICSI ... uff, jeste chci vydrzet dva dny a pak zkusit testik... jsou to ale nerviky :wink:
26. dub 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte som 3 deň po ET a som zvedavá ako to všetko dopadne príznaky mám skoro všetky síce beriem aj utrogestan tak naliate prsia mám z toho :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ivka, ja dnes 8. deň po ET, držím nám palce obom. Dnes to na mňa akosi všetko doľahlo, mám strašnú depku :frowning2: .
14. čer 2012 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jen vás chci trošku podpořit :slight_smile: @javi37 z čeho máš depku?to chce klid,nestresuj se....Já jsem po et už delší dobu,dnes je to 23dní a 25.6 jdu na utz :slight_smile: testila jsem jak blázen už od 9dne,kdy byl slabší duch,ale píchala jsem aj pregnyl,tak to možná byli dozvuky.jenže potom dušík začal sílit až byla hotová dálnice :grinning: zle mě bylo už asi od 5dne po et,ale každé holčině se to projevuje jinak.držím vám pěstě holky at máte vytouženou// :astonished:
14. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ma začalo pobolievať brucho, MS má byť v sobotu alebo nedeľu, tak sa bojím, aby sa mi nepustila. Po prvom IVF to tak bolo.
14. čer 2012 ve 12:59  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
já testovala 7 den po ET... a měla jsem ducha.... a příznaky těhu??? žádnééé :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám svou zkušenost po ET:
od 5 dne po ET, pnutí v prsou, podbřišek jako na MS
7den po ET - negativní těhu test, slzy smutku, že to nevyšlo
8den po ET skoro neviditelný stín druhé čárky - každý den sílil
dnes 11 den po ET téměř stejně silné // :slight_smile:
19. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
ahojte, baby, ja som dnes 13. den po KET a ani slaba ciarka, sice mrchu som este nedostala ale to je bezne ze mi 5 dni meskava, som po 3 KET, takze nadej slaba, chodim do ferti do BA.... zajtra idem na krv tak neviem ci mam este dufat, posledne ked som sla na hcg, tak presne v to rano som dostala mrchu a uz mi to lem potvrdili
19. bře 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám zasebou také 1IVF jsem dnes 9den po ET. Beru Utrogestan 2-2-2 . Žádné příznaky nepocituji, jen mě občas bolí hlava pak , když vypiju kafé, tak je mi divně, těžko. Občas mám hlad a pak to vystřídá zase pocity nevolnosti, bolest břicha. Chvilkami mě bolí i prsa, ale pak to přejde. Ale slyšela jsem , že pokud po ivf nekrvácím, tak by mohl být prcek uvnitř a já ani jednou nekrvácela, tak myslíte že tam je?Test jsi chci udělat v pátek to budu 11den po ET to by mohli tam být // že?
20. bře 2013 v 11:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky to mám tento týden dostat, jenže beru Utroš a to mám dobrat, tak ji asi nedostanu...
20. bře 2013 v 11:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Prosim vás.Mozem byt tehotna?Bazalna teplota 37.2. Bolesti pod bruchom,,počasí ovulky som mala s priatelom nechraneni sex.Dnes som 2x zvracala.Test som si robyla a negativ.Krcok mám vysoko tvrdý a trochu otvoreni.Mam pred menstruaci asi tizden.Ale take pocity pred mrchou nikdy nemavam.Dakujem za aku Kolvek odpověd radu. :slight_smile:
20. bře 2013 v 16:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina2709 ahoj ja som tiež 13 den po et prvom a na 11 den som bola na krv hcg 89, a 15.3 som malá dostat mraků od vtedy má začalo boliet v podbruzku a dost intenzivne na vcko som sa bála chodit ale nic. a bolesti mám dodnes onak žiadne priznaky. držím palce najme treba verit , nestresovat, a prihovatat sa fazulke. test som si vobec nespravila.
20. bře 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisafabri Ja jsem po nevydarenem ivf nikdy nezacala krvacet driv nez jsem vysadila leky :frowning2: . Hodne stesti!
24. bře 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem 16 po ET tak dnes byla kontrola u Dr. Na ultrazvuku není nic vidět. Pry mi děloha měla vyrůst a nevyrostla. Tak mi vzali krev a mám zítra volat na výsledek. Prý může být to embrijko někde zavrtaný. Co myslíte? Nevidim to moc nadějně.
27. bře 2013 v 18:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Já sem 10. den po transferu. Včera jsem měla testu ducha. Hodně slabounkýho. Dnes jsem si dělala jinou značku testu a není tam skoro nic. Tak nevím co si mám myslet. V úterý zajdu na krev. Jinak když sem čekala prvního prcka tak sem měla ducha 5. den po transferu...
30. bře 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu tu obnovim diskuzi.. jsem 3.den po ET s 5PK a zatím nic :slight_smile: ale už bych něco chtěla vědět, než pořád čekat. já vím, VYDRŽET! :slight_smile:
4. zář 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrshka to je zatím brzy :slight_smile: já mám od 7 dne pozitivní testy a snad všechny příznaky těhotenství :slight_smile:
4. zář 2015 v 19:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem 13 den po ET, testovat chci zítra. Zaváděli 2 embrya: blastocystu a exp. blastocystu. Poslední 3 dny se mi střídají pocity horka a zimy. V noci se šíleně potím. Bolí mě hlava, cítím se jak nachlazená....Snad na mě zítra vykuknou //. Měla jste některá podobné stavy? díky :slight_smile:
11. lis 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já měla pozitivní test už 5. den od transferu :slight_smile: A zaváděli mi jednu bastocystu. 13. den jsem měla v krvi 890 HCG :slight_smile: Příznaky těhu jsem začala pociťovat až v 6.tt. Předtím jsem spíš cítila vaječníky ze stimulace.
11. lis 2015 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
*blastocystu :sweat_smile:
11. lis 2015 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem 13. den po Et a tt je negativní, je tu nějaká naděje , ta nejistota mě ubíjí.. díky za odpověd. Na krev jdu až po velikonocích v utery 29.3. ET byl v sobotu 12.3.
24. bře 2016 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankyholky 13 den už je v 99 % jasno :frowning2:
24. bře 2016 v 10:19  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je tu někdo teď čerstvě po ET ? Já jsem 4 den, bolesti v podbřišku, beru utrogestan 2-2-2.jsem nafouknutá až běda. Je to mé první IVF s Isci, snažíme se již několik let a po dlouhém váhání jsme šli na umělé.
23. kvě 2016 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek