Těhotenský test. Pozitivní, či ne?

petula1998
28. kvě 2020

Ahoj holky, mám dotaz dnes je to den zpoždění od ms, ráno dělaný tt, viz foto, které přikládám.. Nějaký duch tan je, ale přijde mi strašně slabá ta čárka, když jsem otěhotněla poprvé tak už jsem měla čárku jak dálnici 😂..žádné těhu příznaky nemam, snad jen menší bolení prsou ale mam vodnaty výtok, zajimalo by mě zda to může být k těhotenství či si nemam radši dělat pláné naděje? Děkuji vám předem za odpověďi.

kmarie81
28. kvě 2020

slabého ducha vidím, zopakuj test za dva dny ráno a uvidíš jestli sílí, - pokud mimčo chceš - přeju ať sílí ... 🙂

amazonkajanik
28. kvě 2020

@petula1998 duch tam je. Tak u prvního jsi mohla mít dřív ovulaci,proto byl test silnější. Já měla 3dny před ms silnější čárku,než ty teď,ale ovulace byla 12DC

petula1998
autor
28. kvě 2020

@kmarie81 děkuji 🙂

petula1998
autor
28. kvě 2020

@amazonkajanik já právě nevím kdy mám ovulku, netestuju a na sobě to ani nějak nepoznám, uvidím.. Zopakuju za pár dní a snad bude čárka silnější 🥰

petula.bir
28. kvě 2020

Ducha tam vidím 😍
Testovala bych za 2.dny a přeji ať je silnější ☺️ Nebo udělej jiný test - třeba mamatest, tam už by měla byt čárka vidět.

lexa2000
28. kvě 2020

Ja ducha vidim 🥰 ja takovou carku měla asi 6 dní před příchodem ms :D ale já měla ovu 15dc a ms mám po 32 dnech. Za 2 dny zkus znovu a přeji ať sílí 🙂

petula1998
autor
28. kvě 2020

@lexa2000 děkuji za odpověď, já mam ms po 23 dnech a ovu asi někdy v pulce cyklu myslím to me občas poboliva podbrisek ale zda to tak fakt je nevím 😀... Právě že se mě zdá ta čárka hrozně slaboučká, to mě děsí..

amazonkajanik
28. kvě 2020

@petula1998 taky netestuji,ale poznám ji a do toho na mě bliká i v menstruacnim kalendáři. Navíc jsem před otěhotněním brala duphaston na srovnání cyklu,takže to vyšlo přesně a trefili jsme to na ovulku,takže máme teď skoro ročního chlapečka

petrawe
28. kvě 2020

ahoj holky, moc vás zdravím a budu vám moc vděčná za radu. Vidíte prosím ducha či nikoliv? Jsem cca po 10 DPO..tolik bych si to přála🙂od rána nejsem schopna na nic myslet..., jsem hrozná 😀

petrawe
28. kvě 2020

nahoře je slaboučky duch, buď by to muselo vyjít 18.5. nebo 22.5.

nase_mimi
28. kvě 2020

@petrawe Já tam něco vidím🙂

petrawe
28. kvě 2020

tak to je nejhezčí zpráva dne!! děkuji za ni🙂 prijde mi, ze je asi moc brzo, posledně bylo trosku něco videt az po12-13 dnech, nyní testuji dřiv, protože mám takové příznaky, že to už není možné..vcetne pomerne velkych bolesti bricha...atd
nenamlouvam si je

nase_mimi
28. kvě 2020

@petrawe mrkni ke mne, ja mela ducha i 12 dpo... 10 je jeste vazne dost brzo❤

lexa2000
28. kvě 2020

@petrawe ducha vidim, gratuluji 🙂

petrawe
28. kvě 2020

teda holky, já vám moc děkuju za ochotu, věřte, že hrozně nerada nabourávám někomu dalšímu dotaz, ale už jsem to nemohla vydržet a musela znát názory ostatních..obdivuju a hluboce si vážím všech, které musí podstoupit umělé opl. nebo vydrží rok a více čekat na dítě, mně to přijde nekonečné půl rok...

petrawe
28. kvě 2020

nase_mimi - děkuji za
ukázku, troufám si říci, že je test dost podobný mému🙂

petrawe
28. kvě 2020

ještě dotazek, nemate nahodou zkušenost ze mama test je citlivejsi nez dr max test? mne totiž u prvního tehotenstvi ukazal takového ducha "az" po 12-13 dnech prave dr max., toto je mama test cca po 10 dnech, (oboje jsou 10)

lexa2000
29. kvě 2020

@petrawe mě mamatest ukázal ducha 11dpo ale znám holky co jim to ukázal i po 10 či 9 dnech... A hodně holek si ho tady vychvaluje... 🙂

petrawe
29. kvě 2020

tak supr, testnu zítra🙂 po dvou dnech..

terinka212
29. kvě 2020

Já má 4dny do ms snad to není poplach ...😣😁

nase_mimi
29. kvě 2020

@terinka212 No to rozhodně na planý poplach nevypadá🙂

terinka212
29. kvě 2020

@nase_mimi mám takové štěstí na to 😒

terinka212
Autor odpověď smazal
Zobraz
terinka212
29. kvě 2020

Sílí to ale žádné příznaky nemám jenom píchání v podbřišku. Snad to není ten poplach 😒

tasimia
29. kvě 2020

@terinka212 někdy nemusíš mít žádné příznaky..🙂. Test ti sílí krásně, držím palce!🍀

terinka212
29. kvě 2020

@tasimia děkuji. Snad se zadařilo. Jestli ne,tak mě třecí infarkt 😁

silvie111
29. kvě 2020

@terinka212 krásně ti sílí, gratuluji 😍 já včera taky měla pozitivní test stejně silný jak ten tvůj a dnes MS nepřišla. Jsem 3 měsíce po potratu a revizi tak se modlím, aby to tentokrát bylo radostné čekání♥️

petrawe
30. kvě 2020

terinka212 - gratuluji, to je krásný pohled🙂! mohu se prosím zeptat, ty testy jsou dělané ve stejnou dobu každý den?ráno?

silvie111
30. kvě 2020

@terinka212 tak taky dneska ráno 😍

terinka212
30. kvě 2020

@petrawe ano vždy ráno 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru