Těhotenský test (snažení o miminko ). Povedlo se?

anonymm11
11. čer 2021

Dobrý ráno holky včera jsem dělala těhotnský test, včera byl vidět jen jakoby na světlé dneska ráno jsem dělala další a je výraznější myslíte že se povedlo? Vím že testovat se má až po vynecháni ms, ta mrchá má dorazit za 6 dní.. o miminko se snažíme dlouho ..

nikjean
11. čer 2021

Když víš, že se má testovat až po vynechání ms, tak proč teda před ms testuješ? Nějak mi to postrádá smysl.

lachtanice86
11. čer 2021

@anonymm11 6dnu do ms? To se může stát cokoli

mikejla93
11. čer 2021

@anonymm11 Jediné co ti tady asi můžeme říct je to, že očividně v tvém těle nějaké HCG je když na něj reagoval těhotenský test. Ale nikdo ti nezaručí že bude sílit nebo že nedostaneš MS. Počkej týden a testuj znovu, pak ten výsledek bude mít nějakou váhu.. 🙂

betysch
11. čer 2021

@anonymm11 něco se tam rýsuje.Držím palce ať vám to vyjde 🙂

klokanka31
11. čer 2021

@anonymm11 duch tam je 🙂

anonymm11
autor
11. čer 2021

@klokanka31 ano , snad se povedlo o jedno miminko jsme přišli

klokanka31
11. čer 2021

@anonymm11 To mi je líto, narozený nebo nenarozený?

anonymm11
autor
11. čer 2021

@betysch děkuji 🤗

anonymm11
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
anonymm11
autor
11. čer 2021

@klokanka31 samovolný potrat 😔

sami28
11. čer 2021

@anonymm11 držím palce ať sílí 🍀

klokanka31
11. čer 2021

@anonymm11 Já přišla o dvě, mimoděložní a samovolný potrat. Ale třetí těhotenství vyšlo a mám roční holčičku. Tobě to snad taky už klapne 😉

lachtanice86
11. čer 2021

@anonymm11 ja jsem těhotná po 7. Mam jedno dítě. Sp, biochemické i zt jsou časté a normální

anonymm11
autor
11. čer 2021

@klokanka31 děkuji, přeji hodně štěstí a zdravý oběma 🤗

klokanka31
11. čer 2021

@anonymm11 Děkujem 🙂

anonymm11
autor
13. čer 2021

Ahoj holky dnes jsem dělala test dr.max výsledek ukázal že těhotná nejsem jak je to možné? První test byl mamatest tam mi ukázal tenhle výsledek jak sem přidala foto.. může někdo poradit ?

sami28
14. čer 2021

@anonymm11 a mezitím jsi žádný mamatest nedělala? Abys viděla, zda sílí? Mohlo jít o falešného ducha nebo o biochemické 🤷‍♀️

kikika87
14. čer 2021

@anonymm11 Max nemá tolik barviva jako mamatest, tak to na něm třeba není ještě vidět. Doporučuji testovat stejným druhem ať tě to zbytečně nenervuje, že je jeden slabsi atd 👍

martinececka
14. čer 2021

@klokanka31 ahoj můžu se zeptat ty si měla 2 mimoděložní? To se ti opakovalo ? A jak si pak otehotnela? ... já v únoru prodělala taky mimoděložní a chci zpátky otěhotnět začali jsme se snažit v květnu a zatím nic a mám docela strach že se to bude opakovat asi bych to už nezvládla

klokanka31
14. čer 2021

@martinececka Nene, první bylo mimoděložní, to mi vzali vejcovod, druhý byl samovolný potrat, a ze třetího těhotenství mám holčičku. Taky jsem se strašně bála znova otěhotnět, ale vyšlo to, a všechny tři těhotenství přirozenou cestou. První po 12 letech zkoušení, vejcovod mi vzali v září 2018, v červenci 2019 samovolný potrat, a koncem srpna 2019 třetí těhu, a v pořádku 🙂

anonymm11
autor
14. čer 2021

@kikika87 dnes jsem zakoupila mama test udělala si ho a je negativní tak to moc nechápu

kikika87
14. čer 2021

@anonymm11 Z ranní moci ? Je fakt velmi brzy na testování, stát se může cokoliv.

anonymm11
autor
14. čer 2021

@kikika87 z ranní ( neměla jsem čas ho zakoupit ráno) tak jsem si ho udělala teď myslíte třeba že první test byl falešné pozitivní?

nikjean
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikjean
14. čer 2021

@anonymm11 Proboha, nic jako "falešně pozitivní" test není. Testuješ brzy, může jít o biochemické těhotenství a přijde ms. To je přesně ten důvod, proč se nemá testovat před ms. Naprosto zbytečné.

lachtanice86
14. čer 2021

@anonymm11 čemu nerozumís kdyz jsme ti psaly, ze se muze stát cokoli a ze mas testovat až v termínu ms pokud nepřijde

klokanka31
14. čer 2021

@anonymm11 Spíš že biochemické těhotenství...

martinececka
14. čer 2021

@klokanka31 jeee to je hezký tak konečně ses dočkala doufám že i já se dočkam 🤔😑

klokanka31
14. čer 2021

@martinececka Dočkáš neboj 🍀

petradt1986
15. čer 2021

@nikjean prosim te, tak ze kdyz se ukazuji duchové (slaboulinke carky) a ms prijde, nebo se opozdi, tak jde vzdy o biochemko? Kdyz falesne pozitivni byt nemůže? Nerypu, jen se ptam, celkem me to zajima. Kuju🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru