Těhotenský test. Vidíte něco?

29. kvě 2020

Ahoj, potřebuju další oči - pro manžela by bylo překvapko . Dnes jsem měla dostat MS a příznaky na ni žádné ( většinou mívám tak týden dopředu hodně bolestivá prsa a jsem protivna ) teď nic . Zkusila jsem test livsane ( když jsem chtěla mama test prý je totožný ) chtěla jsem zkusit až ráno , ale nedalo mi to :D nevím jestli už to mám vykoukane nebo tam opravdu dusík je. Ovulaci jsem měla 24.5.

lenickamimi
29. kvě 2020

Není to ještě brzy na tt když ovulace byla 24.5 dnes jsi 5dpo

hvezdicka09
29. kvě 2020

Pokud jsi měla ovulaci 24.5. a dnes čekas ms to bys měla lutealni fázi pět dni což je pro otěhotnění málo,nespletla jsi datum ovulace? Jinak ja dusíka vidím ale nezbyde ti nic jiného než počkat. Hodně štěstí ☺️

autor
29. kvě 2020

Pardon 17.5. přehlídla jsem se v týdnu 🤦‍♀️

silvie111
29. kvě 2020

Ahoj, já toho moc nevidím :( a že své zkušenosti jsem před 4 měsíci s velkou radostí dala příteli test s viditelnějším duchemm než ten tvůj, a on prostě nic neviděl. Takže jsem byla spíše zklamaná 😣 počkej ještě pár dní 😊

janina0303
29. kvě 2020

Jsem na tom stejně ;) oči až bolí z toho hledání ducha

lenickamimi
29. kvě 2020

Vidím také dušička 👻

krupka3
29. kvě 2020

Je tam duch. Pokud je z odpoledni moci, tak v den vynechane MS parada, rano bude o dost silnejsi. Gratuluji 😉

karkulka1283
31. kvě 2020

Jako něco tam vidím ale příteli bych to řekla až budou čárky silnější.

mona91
31. kvě 2020

Já teda nevidím nic... nicméně bych to zkusila ráno a třeba za dva dny. U syna jsem měla ducha 4 dny po termínu MS a po 30 minutách 😂 v odecitacim čase nebylo vůbec nic pak jsem na test zapomnela a když jsem šla do koupelny cumela jsem jak blazen, ale řekla si ze je to divny po takové době od udělali testu tak jsem si koupila ten slavný clearblue (nevedela jsem ze je s citlivosti 25) a ten byl negativní. V krvi 5.den po vynechání hcg 17

autor
31. kvě 2020

Dekuju moc za odpovědi , zatím s testem čekám jestli se nerozjede MS. Prsa mě zacli bolet jako před MS 🤷‍♀️ Tak uvidím počkám jeste par dni a pak si kdyžtak udělám další .

lexa2000
1. čer 2020

Já ducha vidím 🥰 měla jsem taky takového. Zkoušela jsi test i dnes zda zesílil?

autor
1. čer 2020

@lexa2000 ano zkoušela a akorát jsem vám šla psát , cisto ano náznak 😢

lexa2000
1. čer 2020

Jakože úplně bílo? :/

autor
1. čer 2020

@lexa2000 úplně 😞 hlavně ten s tím “duchem “ byl dělaný v pátek takže kdyby to klaplo tak by musela být už vidět

lexa2000
1. čer 2020

A kdy by jsi to měla dostat, nebo máš už zpoždění?

autor
2. čer 2020

@lexa2000 mám už zpoždění měla jsem to dostat v pátek , možná o dva o tři dyl ... myslím si ze se mi posunula ovulace .

te_reza
2. čer 2020

Nevidím nic z žádného úhlu

lexa2000
2. čer 2020

Tak to je divné :/ ale tak třeba se ještě druhá čárka ukáže. Dnes jsi nezkoušela?

autor
2. čer 2020

@lexa2000 Nene nezkoušela. Počkám do minimálně do pátku jestli to nedostanu pak zkusím další

janina0303
3. čer 2020

@mona91 tak to mám ještě naději . . Když to čtu 🤭

autor
8. čer 2020

Ahoj holky , tak jsem dost zmatená MS se dostavila ve ST , ale byla tak o 80% slabší než normálně . Jeden silný den a pak už minimum ... ze by mi stavila vložka na den. Prsa mě boli stále ( po začátku MS to ustava a třetí den už skoro nebolí vůbec ) navíc bych řekla, ze jsou nalita a dneska skoro jak ovulacni hlen ??? 🤦‍♀️ A ovu test poměrně silný na to ze jsem 6 DC. Tak nevím co si o tom myslet 🤷‍♀️

autor
8. čer 2020

, ze by se blížila ovulace a posunula se mi z ničeho nic na nějaký 8 - 9 den ?

autor
8. čer 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru