Těhotenství? 11 dní zpožděná MS, test negativní

andriys
10. bře 2015

Zdravím holky,
11 dní mám spoždění menstruace, což se mi nikdy před tím nestalo, mám zvláštní pobolívání v podbříšku, trochu špiním. HA neberu přes půl roku. Před pár dny jsem si dělala test a byl negativní. Dnes po pěti dnech další test a zase negativní. V pátek jsem navštívila gynekologa a ten mi řekl, že mám zvýšenou sliznici v děloze a pravděpodobně to může být těhotenství. Jenže výsledek z krve byl nulový. Doktor říkal, že pokud jde o úplný začátek těhotenství ještě se to nepozná ani z krve. Mam přijít na kontrolu za týden. Mimojiné jsem zhubla pár kilo. Měla jste některá stejný problém a nakonec byla v jiném stavu?
Diky 🙂

andrrriiik
10. bře 2015

@andriys Ahoj,pokud byl test i z krve negativni,po 11dnech zpozdeni,pravdepodobne tehu nejsi.Ja taky mela jednou nejakou zmenu,ktera byva v tehu,zpozdenou menstruaci a tehotna jsem nebyla.Ale uvidis za tyden.Preji ti,aby to brzo vyslo 😉

shine2015
10. bře 2015

@andriys myslím si, že těhotná nejsi, že je to rozhozený cyklus..když v krvi není hcg, tak proste nejsi.......ale neboj, určitě se brzy zadaří. Kup si vitamíny, hlavne si nenechávej dávat vyvolávačku apod....a bude to dobre.

andrrriiik
10. bře 2015

@shine2015 Me prave tenkrat tu vyvolavacku dali.A ono to je nejak spatne,si ji nechat dat?

zanri
10. bře 2015

nechci strašit, ale podle toho co píšete, to může být i mimoděložní těhotenství... tam je nárůst hcg pomalejší, nebo cysta, určitě na tu kontrolu jděte

tarra27
11. bře 2015

@zanri pokud by tehu byla i mimodeložně, tak hcg tam bude mit ale nizké....

@andrrriiik taky si myslím že vyvolavací injekci je lepší se vyhnout....pořád to jsou hormony a cyklus to muže rozhodit, MS sice začneš, ale ne přirozene, bude to pouze vykyv..umele navozene....myslím, že je lepší vydržet až přijde sama....a nechat cyklus nastartovat podle sveho těla....

andrrriiik
11. bře 2015

@tarra27 Nastesti se to stalo jen jednou,a bylo to hoooodne davno,to mi bylo kolem 20.Navic jsem si tehda myslela,ze kdyz se MS nedostavi do urcite doby,ze to muze byt problem.Nastesti zadne rozhozeni nebylo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru