Těhotenství?

4. led 2024

Ahoj. V neděli mám dostat MS.. Včera jsem si zkusila test a možná nějaký vykoukany duch tam byl, dnes odpoledne jsem zkusila zase a je tam duch, ale zřetelnější, naskočil hned..

Myslíte že může jít o těhotenství? Snažíme se 3 měsíce.. Mám teď bílý výtok, bolest v podbřišku, celkově se necítím ok..

jaja01k
4. led 2024

Testy jsou negativní, ale může být brzy, zkus další za pár dní.

hanka_12345
4. led 2024

taky nic nevidim, mela sem ty samy "problemy" jako ze s tim podbriskem atd a nezadarilo se...ale dalsi mesic uz jo.... ale fakt muze byt brzy jeste bych to zkusila kolem toho patku

palja
4. led 2024

Na tom horním možná něco bude. Tak držím palce, aby byl za pár dní už pozitivní test 💖

lencaa11
4. led 2024

Zatím je to negativní test počkala bych pár dní

olik258
4. led 2024

Na vrchním testu vidím slabého ducha, držím palce 🙏🍀

autor
5. led 2024

Dnešní test z odpoeldne duch se ukázal hned

renat23
5. led 2024

Vidím, držím palce 🍀🍀🍀

janninnas
6. led 2024

Ahoj. Taky bych se chtěla zeptat. Nechci zmatkovat a volat dr. včera a dnes jsem si dělala TT, konkrétně mamatest. Přes Vánoce jsem měla takovou divnou menstruaci. Jako slabou a jeden den dva. A to bylo vše. Pak nějaké špinení. Obvykle ji mývám 4 dny normální. Nevím jinak jak bych to popsala. Je tam slaboučký duch. Je možné, že bych mohla mít pozitivní test hodně dní před MS, určitě zkusím testnout za dva dny. Zda nebude sílit. Ale slyšela, že tyhle testy ukazují falešný výsledek. Tak nevím. Ale ráda bych to nimi už měla 😊😊

lencaa11
6. led 2024

@janninnas něco tam je 👻 testovat dál ☘️☘️🩷 ono jde o ovulaci a kdy máte termín Ms

janninnas
6. led 2024

@lencaa11 právě, že až 19.1. By měla dorazit 🙏

janninnas
6. led 2024

@lencaa11 a ovulace měla proběhnout před dvěmi dni. Ale ovu tedt nic neukazal. Ale Tehotenský ano🙏😊

lencaa11
6. led 2024

@janninnas to spíš vypadá že ovulace byla úplně jinak uvidíte zítra zda bude test silit a datum Ms bude taky jiný tím pádem

janninnas
6. led 2024

@lencaa11 nevím. Vždy MS prošla na den přesně. Mám ji po 27 dnech 4 dny. Právě proto. Ráda bych měla už miminko. S přítelem se snažíme. Ale taky tady nechci vypadat jak blbka😊

Ale moc děkuji❤️❤️

lencaa11
6. led 2024

@janninnas podle čeho vám vychází ovulace že byla 2 dny zpět ?? Zda podle aplikace tak to je jasný že to nesedí a test ovu byl negativní tím pádem když i zítra tam bude čárka je jasný že se zadařilo ☘️☘️

janninnas
6. led 2024

@lencaa11 právě podle tý app 😌. Nějak jsem s tím neměla problém. Když třeba píše ze 20 dostanu MS, tak se vždy dostavila. Ale zítra ještě budu testovat. Tak dám vědět. Mockrát Vám dekuji. Já doufám ze se zadařilo🍀🤰

lencaa11
6. led 2024

@janninnas tak Ms +- může sedět s aplikací i když taky je to takové divoké ale ovulace určitě sedět nebude jelikoz nezná vaše tělo zná jen to co napíšete skrz Ms datum a napíše nějaký odhad to je vše

janninnas
Autor odpověď smazal
Zobraz
janninnas
7. led 2024

@lencaa11 tak jsem se testovala dnes ráno. A test byl negativní. Neviděla jsem žádného ducha. Tak nevím 😂😂 počkám dokud nepřijde MS.

sojca
9. led 2024

Ahojky holky co myslíte ?
1. Test den před menstruací
2. Test den zpoždění viditelnější čárka po limitu
3.a4. Test dnes ráno 3dny zpoždění

marselina
9. led 2024

@sojca sili🍀

nat
9. led 2024

@janninnas Zadny test nedela falesne duchy,pokud je zena tehotna ma 2 carky,,pokud neni zadna carka tam neni....Podle VAsich testu bych to mozna i hadala na biochemicke,uvidite dle testu dale....

lencaa11
9. led 2024

@sojca test po limitu je neplatný a jinak zatím negativní

janninnas
16. led 2024

Tak mám teď 3dny do MS, tak uvidíme. Ten druhý ki přijde zvláštní ale😅 jsem tak nějak i nervózní a natěšená zároveň. Ze snad mi to ani nemyslí

marselina
16. led 2024

@janninnas sili

janninnas
20. led 2024

Ahoj,
tak sem dávala TT, mám zpoždění 2 dny, ale je to tam😍😍🤰

sojca
22. led 2024

@janninnas Tak držím palečky, ať je všechno v pořádku ❤️
Já jdu v pátek na kontrolu to budu 6+5, tak doufám, že něco uvidí a bude vše jak má být ❤️

janninnas
22. led 2024

@sojca já mám teprve termín na gyndu až za 14dní. Tak doufám ze do tě doby bude vše v pořádku. Mám teprve meskáni 4 dny. V pátek jsem to měla mít. Tak doufám, ze to vyjde🍀🍀🙏 přece jen je to krátká doba. Moc dekuji ❤️

Také držím pěsti❤️❤️✊

sojca
26. led 2024

Teď jsme prijeli od doktora. No a moc dobré zprávy nemám, takže jdu na ultrazvuk příští čtvrtek. Nic tam totiž v děloze neviděl, tak když to do čtvrtka nevyroste musím na operaci. Řekl mi že je to 50 na 50. Buď je miminko mladší a nebo se přestalo vyvíjet. Jsem z toho holky smutná.

sojca
26. led 2024

Teď jsme prijeli od doktora. No a moc dobré zprávy nemám, takže jdu na ultrazvuk příští čtvrtek. Nic tam totiž v děloze neviděl, tak když to do čtvrtka nevyroste musím na operaci. Řekl mi že je to 50 na 50. Buď je miminko mladší a nebo se přestalo vyvíjet. Tak jsem z toho smutná 😥

janninnas
29. led 2024

@sojca To chápu. 🙏 Taky teď mám smutek. Začala jsem krvácet 🙏 holt příroda se s tím vypořádá sama.

Určitě to dobře dopadne 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru