• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství i přes negativní test, je to možné?

27. května 2014 
Ahoj holky zrovna řeším podobný problém jako vy ostatní poslední MS jsme měla 13.4 a od te doby vůbec nic dneska mam 9 den zpoždění zkoušela jsem dvakrát TT a byl negativní. Od ovulky mě bolely šíleně prsa (což jsem nikdy nezažila ani před MS) píchalo mě v podbřišku a měla jsem i divný tlak teď už je mi během tři dnu 2krát špatně od žaludku a navíc mam bílý výtok .. co si o tom myslíte???
19. kvě 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 zajít buď na jakékoliv odběrové místo, aby ti udělali test z krve na přítomnost HCG nebo se zajít poradit s gynekologem a případně si nechat píchnout vyvolávačku. 9 dní zpoždění už je poměrně dost.
19. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 máš menstruaci pravidelnou měsíc co měsíc? nebo jsi vysadila antikoncepci? jedla kyselé? podle mě máš spíš rozhozený cyklus...
19. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Zkusila bych zavolat doktorce. Byla jsem na tom podobně. Poslední MS 14.4. další se měla dostavit 11. nebo 12.5. a nic, jenže testy negativní a až ve čtvrtek duch, od tý doby nesílí, ale zítra jdu k doktorce. Takže bych zkusila zavolat na gyndu. Něco určo poradí. :wink:
19. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se stalo kámošce, 6 negativních testů, zašla na gyndu, vzali krev a za hoďku telefon, že je v 7tt :sweat_smile:
19. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@tarra27 jj mam to pravidelný jak hodinky :slight_smile: a antinu jsem vysadila před necelým rokem ...
19. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monul88 to jsem udělala, ale jsem z toho taková nesvá tak jsem si říkala, že zkusím jakou stím mají zkušenost jiní :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maribea :slight_smile: jééé to by se mi taky líbilo :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mam dneska 4 den zpozdeni tak a TT negativni tak jeste pockam a uvidime :slight_smile: kazdopad e drzim palce holky :0
20. kvě 2014 v 15:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se carky na testu ukazaly az po vice nez 14dnech zpozdeni a to u obou tehotenstvi, vyckala bych. Drzim pesti, at to vyjde!
20. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak pri mi smule ta mrska dorazi ... kurnik :( :D i kdyz skoro 5 den ... a zadny priznaky tak snad mozna :slight_smile: uvidime :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 21:56  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám stejný problém, poslední MS jsem měla 13.4. MS mám každý měsíc pravidelnou, dělala jsem si 2xtest a je negativní. Dnes jsem byla u doktora a na ultrazvuku nic jen zvětšená sliznice..myslím si, že při mém štěstí to také nedopadne :slight_smile: ale zítra se dozvím výsledek hcg v krvi
22. kvě 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky asi tento mesic nijaky divny taky mam zpoždění dnes 9 den dělala jsem tt 7den po a negatyvní počkam ještě par dní ajdu k doktorce, těhotna asi nebudu nemam žadne přiznaky nemam přiznaky že vubec mam dostat jenom mam nafukle břicho. nevim co se děje každopadně vždy před měsičkama mivam bolest v křiži citliva a bolestiva prsa a tet nic. Držim vam holky palce at to všem dopadne dobře a brzo uvidite //
27. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek