Těhotenství i přes negativní test po vynechání MS

sarusev
4. únor 2015
Zdravím všechny maminky, potřebovala bych radu. Stalo se některé, že by měla už 4 dny zpoždění, těhotenský test negativní a přesto byla těhotná? S přítelem se snažíme o miminko už pár měsíců, cyklus mám přesně pravidelný 28 dní, nikdy jinak a najednou toto, tak sem z toho taková nesvá 🙂 nemá tedy někdo s tímto zkušenost? 🙂
den89
4. únor 2015
@sarusev Ahoj, já osobně s tím zkušenost nemám, ale kamarádka si dělala test který byl negativní, dokonce byla i u Dr. a ta ji řekla, že těhotná není .... a už má rok a půl starého kluka 🙂
sarusev
autor
4. únor 2015
@den89 Děkuji za zkušenost, Já už jsem z toho taková nešťastná, že se furt nic neděje 😉
markiis
4. únor 2015
Také se mi to stalo, měla jsem několik dní zpoždění při pravidelném cyklu, tak jsem si koupila balení dvou testů a výsledek u obou byl negativní, asi týden na to jsem zkusila balení Dest Pharm a už byl pozitivní... Paní doktorka potvrdila a za pár týdnů se nám narodí holčička. 🙂 Takže doporučuji ještě počkat a držím palce, ať jsou tam příště vidět obě čárky. 😉
sarusev
autor
4. únor 2015
@markiis Děkuji snad to dopadne stejný dobře jak u tebe 🙂
damaska
4. únor 2015
@sarusev Ahoj, přesně mám stejné starosti. Chtěli by jsme 3. miminko. Snažíme se první měsíc, zpoždění jsem měla jen 2x a jsou z toho moji 2 kluci a teď zpoždění 2 dny a nic a na testech taky nic, leda, že bych tam časem tu čárku vykoukala. Tak nevím co dál 😉
sarusev
autor
4. únor 2015
@damaska Ahoj 🙂 tak budu držet palce, aby to třetí vyšlo 🙂 jo s tou čárkou je mi to nějaké povědomé, člověk kouká a kouká až je z toho uplně popletenej 🙂)
sasha82
4. únor 2015
Já jsem u prvního těhotenství měla 1. den vynechání MS test negativní a po týdnu už byl // 😃 Otěhotněla jsem hned na první pokus den po poslední MS.
elielizabeth
4. únor 2015
Já si dělala u prvního těhotenství testů asi 10 a všechny negativní. Tak jsem si řekla, že mám zpoždění ze stresu, z dovolené... Nakonec jsem odpadla se silným krvácením a tak jsem u doktorky zjistila, že jsem na konci 9. týdne. Slyšela jsem, že některé ty papírkové testy nejsou moc spolehlivé...
mikracek
5. únor 2015
@sarusev Já měla slaboulince pozitivní test 4.den vynechání MS 🙂 ale jedna holčina tady na jiném fóru psala, že měla pozitivní TT až týden po vynechání MS....je to hodně individuální, záleží na tom, kdy proběhne uhnízdění vajíčka a to je u každé ženy a u každého těhotenství jinak 😉 takže nezoufej, šance nějaká je..
ledynka
6. únor 2015
Já mám spoždění už 18 dní a také negativní test.
stastnaivka
6. únor 2015
@sarusev Určitě nezoufej 🙂 Já tedy měla delší cykly, ale loni v létě jsem poslední MS měla na začátku července a pozitivní TT mi vyšel až na konci srpna tj. musela jsem otěhotnět někdy na přelomu července a srpna. Bylo to tedy napínavé celý srpen, no a na začátku května čekáme chlapečka🙂 Tak hodně klidu do čekání // 🙂
evly
7. únor 2015
Můžu se podělit o svou čerstvou zkušenost, mé cykly jsou tedy delší cca 34 dní, takže když jsem v lednu měla už 15 den zpožďo-49DC a tt negativní, vecpala jsem se na gyndu, na utz nic, test z moči negativní,vzali krev. Druhý den volám na výsledky a hcg prý 10,5 takže za týden znovu a uvidíme, ovšem den poté už jsem na testu měla ducha(51 dc,takže 17 dní po čekané ms), v týdnu teda na utz zatím pořád nic a hcg poskočilo na 320, takže ve čtvrtek znovu na ultrazvuk.... Takže klidně to může být. Přitom u dcery jsem měla ducha na testu už 2 dny před čekanou ms a v den ms už // tak budu držet pěsti a čekat novinky
damaska
7. únor 2015
@sarusev Ahoj, děkuji za držení palečků, ale bohužel MS dorazila. Tak snad se zadaří v únoru. 😉
lloupacek
19. únor 2015
ahoj, měla jsem slabého ducha až 16 DPO. jak jsi vůbec dopadla ?
@sarusev
radus90
19. únor 2015
Jáá mám stejnou zkušenost 🙂 . Ještě fakt nezoufej, já jsem to nedostala, dělala jsem si test druhý den od vynechání, negativní, pak týden po vynechání taky negativní, taky jsme z toho byli smutní, říkala jsem si, že kdybych těhotná byla, už by se to ukázalo a teprve asi 13. den od vynechání byla na testu slabounká, ale opravdu slabounká čárka, no a teď jsem ve 23tt 🙂 😃 , tak držím palce !!
marsrutka
19. únor 2015
když jsem měla všechny příznaky těhotenství, potila jsem se zvýšená teplota, hodně bolestivé bradavky, nevolnost, musela jsem často jíst, píchání v podbřišku a dokonce silný hustý hlen a já testovala i tři dny po vynechání menzes a on úplně bílý test, byl to šok a ejhle všechny pocity rázem zmizely s nega testem, nevěřila bych, jak touha po dítěti umí oblbnout člověka a tělo, jinak když jsem otěhotněla doopravdy, silná dálnice den po vynechání menstruace
@radus90 tak to mne překvapilo, že až tak dlouho, jinak gratuluji 🙂
lloupacek
19. únor 2015
@marsrutka a jeste mi povez zda jsi mela nejaky priznaky, kdyz jsi opravdu otehotnela...?🙂 je jasny, ze psychika je mocna a dela divy. me jediny priznak ktery zustal do ted (cekam na vysledek) jsou strasne citlivy bradavky, coz si teda nenamlouvam, jinak mi neni lautr nic. 😎
radus90
19. únor 2015
@marsrutka Děkuji 🙂 , taky jsem byla překvapená, ptala jsem se na to i doktorky a ona říkala, že to tak prostě někdy bývá...hlavně, že jsme se dočkali 🙂
marsrutka
19. únor 2015
@lloupacek sranda, měla jsem úplně ty stejné pocity, akorát že nepřišly před menzes, ale až po té, co se nedostavila se rozjely a začly sílit
lloupacek
19. únor 2015
@marsrutka takze kdyz jsi byla reál těhu tak tě bolely bradavky nebo prsa a pak uz to jen sílilo jo? 🙂
marsrutka
19. únor 2015
ano, ale nezačly bolet tak brzo a hodně před očekávanou menzes, ale až po ní,třeba nyní jsem byla přesvědčená, že jsem na 100% těhotná, dnes jsem měla dostat menzes, testovala jsem se včera a negativní úplně a prsa neuvěřitelně bolavá a bradavky, nerozumím tomu a mám pocit, že nejpozději zítra se mi spustí menstruace
sarusev
autor
24. únor 2015
Tak se ozyvam po delsi dobe, bohuzel v mem pripade byl duvod zpozdeni silna chripka 😞 Gratuluji vsem, kterim se zadarilo a tem, kterym ne, drzim palce at se zadari 🙂 jeste jednou dekuju holky 🙂
@marsrutka @lloupacek @radus90 @damaska @evly @stastnaivka @ledynka @mikracek @elielizabeth
@sasha82 @markiis @den89
lloupacek
24. únor 2015
@sarusev

mne zatím není k cemu, cekam do pátku jak dopadnu u dr.

kazdopadne tobe mnoho stesti v dalsim snazeni ... tfuj tfuj .... pro stesti
sarusev
autor
24. únor 2015
@lloupacek budu drzet vsechny palce co najdu 🙂
ditaw
25. únor 2015
Ahojte holky jsem v uplne stejne situaci. 18 dni meskam a testy negativni. Dnes mi doktorka rekla ze to tak byva a ze to nic neznamena. Ze musime pockat na vysledky krve do zitrka. Tak mi drzte palce.Ja vam drzim taky, a moc 🙂
lloupacek
25. únor 2015
@ditaw drzim palce moc a moc. me ceka doktor v patek, me pro zmenu testy slabnou ....
andriys
9. bře 2015
Já mám spoždění 10 dní, testy negativní, lehké špinění a dr.mi říkal, že mám vysokou sliznici a pravděpodobně jsem těhotná, ale z krve nic nepoznal. Prý pokud jde o uplný začátek těhotenství ještě se to nepozná ani z krve a ani test nic neukáže. Takže sama nevim, ale doufám, že to bude pozitivní 🙂 Držím palce i Tobě !

Sem začni psát odpověď...

Odešli