Těhotenství. Je test 100% spolehlivý?

marketa372
14. čer 2022

Dobrý den,mám takový dotaz,před dvěmi dny jsem byla na ultrazvuku a paní doktorka mi řekla že v děloze to vypadá jako těsně před menstruací. (Nesnažíme se o miminko) momentálně mám tři dny spoždění menstruace a těhotenský test mi vyšel pozitivní. Zítra si jdu nechat odebrat krev a ve čtvrtek už bych měla vědět jestli jsem opravdu těhotná nebo ne,ale to čekání je hrozné,je těhotenský test na 100% spolehlivý? Jde mi to že mi bylo řečeno že v děloze to vypadá jako těsně před menstruaci a přitom my vyšel pozitivní test tak jsem z toho docela nesvá.😐

sorboni30
14. čer 2022

@marketa372 ano, vypada to jako pred menstruaci, protoze delozni sliznice je vysoka.. doktorka na uktrazvuku nic neuvidi dalsi tri tydny.. Pokud nemá lepsi ultrazvuk jako maji z IVF center..takze jedina jistota je krevni test.
A těhotensky test znacky Mama je 100% 😉
Takze si ho kup a rano z moci udelej test

inah91
14. čer 2022

Já bych řekla, ze před MS je vysoká sliznice - a pak při MS se odlupuje… mimco taky potřebuje vysokou sliznici aby mělo “kde se zavrtat”.
Pokud jsi měla nechráněný sex a test je pozitivní, tak bych řekla ze těhotná jsi 🤷‍♀️

lencaa11
14. čer 2022

@marketa372 udělala bych digitální test ten ukáže TT a zašla na krev uvidíš jinak testy bejvahi hodně spolehliví a lékař ještě nic nevydel asi jsi ještě úplně na začátku

europa00
14. čer 2022

@marketa372 ahojky no těhotenská sliznice určitě nevypadá jako před menstruací … ta se jakoby uz rozpadá a vypadá jinak než těhotenská která je prosáklá a vysoka … spíše tvá doktorka moc neumí číst ultrazvuk pokud mas Jasné pozitivní test. Zajdi si jako samoplatce na hcg nebo jednoduše počkej dva týdny přímo na srdíčko

nika89
14. čer 2022

@marketa372 U nás v lékárně mi paní doporučila novinku. Těhotenský test, ale z krve. Je tam i pinzetka, která sama vystřelí jehlu která ti propíchne prst, krev pak "otřeš" do testovací sady a je to. Ten je prý nejspolehlivější, ale stal kolem 250kč

ileni
14. čer 2022

@nika89 ten krevní test z lékárny je na prd. Vycházel mi pozitivní a tehotna jsem nebyla...

nika89
14. čer 2022

@ileni Tak jsem asi měla kliku na dobrý kus 😀

mysh_me
14. čer 2022

Pokud uz ma ms zpozdeni a test je pozitivni, jsi s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna. Na utz je takhle brzy videt jen vysoka sliznice, coz muze byt pred ms i pri tehotenstvi, to se jeste neda rozlisit. Proto se chodi na utz az par tydnu po poz testu, protoze driv se z toho stejne nic nepozna…

jjasmina
15. čer 2022

@nika89 na houby

nika89
15. čer 2022

@jjasmina Každá máme jinou zkušenost. Dohadovat se s tebou vážně nebudu. Já měla v době otěhotnění zavedené tělísko, test byl pozitivní a těhotná jsem. Takže za mě test funguje.
Hlavní je, aby to autorce diskuze dopadlo tak jak si přeje.

europa00
15. čer 2022

@nika89 no ono tady ženy neuvazuji totiž ze z největší pravděpodobnosti neměly falešné pozitivní test 🙏 ze těhotné byt mohly jen to odešlo dřív než to sponzorovalY a test ukázal třeba už jen zbytkové hcg Nebo jiný zdravotní problém… který také způsobuje pozitivitu testu. Asi tak 😂, Ake těžko jim to vysvětlovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru