Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenství. Může se o něj jednat?

MiminkoSnažíme seMenstruační cyklusMenstruaceJak vyvolat menstruaciOpožděná menstruaceBazální teplotaInofolicSnažíme se o dítěPříznaky těhotenstvíTěhotenský testGynekologieBolest prsouBolest v podbřiškuAknéNadýmání
n_ikola
7. kvě 2020

Ahoj holky, rozhodla jsem se zde napsat, protože možná zde naleznu podobnou situaci , nebo zajímavou informaci 🙂

Již 10 měsíců se s manželem snažíme o miminko, aktuálně mi gynekoložka doporučila inofolic, který piju již 2 měsíce 2x denně.
Cykly mám nepravidelné cca 32-34 DC.
Dnes jsem 40 DC ( takové zpoždění jsem nikdy neměla)
Aktuálně se ale vůbec necítím, ze bych měla dostat menstruaci.
Před M mne vždy bolí prsa, mám akné, nadýmá mě více než normálně 😃, člověk cítí bolest v podbrisku - asi nemusím popisovat.
Tento měsíc je to ale jiné - mám nalitá prsa, ale vůbec mě nebolí, akné nemám, v podbrisku mě sem tam pichne, více k večeru.

Test jsem si dělala 37 DC a viděla jsem nepatrného ducha- říkala jsem si, jestli nejsem opravdu ta co už hledá ... udělala jsem si v zápětí další z jiné značky a byl negativní.
38 DC také negativní TT.

Bazalní teplota se drží 37,2

Aktuálně čekám do neděle a v pondělí volám už lékařce pro případné vyvolání ...

Setkala se některá z Vás s podobnou situaci ? Popřípadě kdy Vám se ukázal pozitivní TT ?

Říkám si, ze zřejmě nám to asi opět nevyjde, ale zaráží mě ty příznaky...

Děkuji Vám za odpovědi 🙂

coconat
7. kvě 2020

@n_ikola zdravím🙂 mě se ukázal dušík 3dny před MS
Hodně štěstí 🌸

anetttie
Autor odpověď smazal
Zobraz
cherie24
7. kvě 2020

Mě se ukázala druhá čárka až 3 týdny po otěhotnění. Do té doby negativní, nebo 2x jen velmi slabá čárka, že skoro nebyla ani vidět. Držím pěsti 🙂 ale prsa mi na těhotenství reagovaly taky prakticky okamžitě

tasimia
7. kvě 2020

@n_ikola tak držím palce, vypadá to nadějně..❤️ pokud chceš dej jsem i test.

n_ikola
autor
7. kvě 2020

@cherie24 prsa jako naopak ze nebyla bolava ale objemové větší ? 😃

cherie24
7. kvě 2020

@n_ikola já mám prsa celkově citlivá, ale nemyslím, že by mě bolela. Začaly se zvětšovat, před otěhotněním jsem měla jen lentilky pod kobercem a v prvním trimestru se mi zvětšily o 2 velikosti. Holky v práci si dělaly srandu, že břicho mi neroste a místo toho rostu na úplně jiném místě :D ale už po 2 týdnech jsem cítila, že hormony pracují 🙂

tasimia
7. kvě 2020

@cherie24 u mě právě prsa byly prvním příznakem :D myslela jsem si, že mam nějaký zánět, protože ta bolest byla teda mazec :D

n_ikola
autor
7. kvě 2020

@tasimia ja mám prave vždy před menstuaci, také to tak mate ? Nyní prave nic, je to neobvykle...

tasimia
7. kvě 2020

@n_ikola já jsem to nikdy před MS neměla. Ale je fakt, že ze začátku mě třeba bolely dva dny, pak 3 dny klid. Pak zasr týden, jeden den klid :D. A až pak asi okolo prosince se to rozjelo teda šíleně. Jenže mi pořád nedocházelo, že to může být těhotenstvím.

n_ikola
autor
9. kvě 2020

@cherie24 ahojky, tak teď mám úplně v tom guláš. Dnes jsem 42 DC, dopoledne jsem myslela, ze došla MS, měla jsem ta toaletním papíru hnědo růžový výtok hlenovity, k večeru už se ale nic neobjevilo.
Zkusila jsem teda dnes večer Ovu test a tehotensky... na ovu je druhá čárka jako dušík, těhu test sněhobílý. Jak to mám tedy chápat ? Příznaky pro začátek MS stále žádné ....

tasimia
9. kvě 2020

@n_ikola nejlepší je se testovat ráno 🙂. Večer můžeš mít negativní a ráno klidně pozitivní. Někde se psalo, že ovu test reaguje na těhotenství, co je na tom pravdy, nevím. Pokud máš už takové zpoždění, zvážila bych návštěvu gynekologie 🙂.

cherie24
11. kvě 2020

@n_ikola 10 - 12 den většinou dochází i k uhnízdění vajíčka v děloze a to se taky může projevit bolestí v podbříšku a špiněním. Nemohlo to být třeba tohle? 🙂

n_ikola
autor
12. kvě 2020

Ahoj holky, snad ano... dneska jdu k lékaři, každopádně včera večer test negativní, takže mám spis

n_ikola
autor
12. kvě 2020

Negativní pohled na věc už ...

tasimia
13. kvě 2020

@n_ikola tak jak to dopadlo u doktora?? 🙂)

n_ikola
autor
13. kvě 2020

Cysta 4,5 x 5 Cm :( nasadil agulotin...

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru