Těhotenství. Může se o něj jednat?

n_ikola
7. kvě 2020

Ahoj holky, rozhodla jsem se zde napsat, protože možná zde naleznu podobnou situaci , nebo zajímavou informaci 🙂

Již 10 měsíců se s manželem snažíme o miminko, aktuálně mi gynekoložka doporučila inofolic, který piju již 2 měsíce 2x denně.
Cykly mám nepravidelné cca 32-34 DC.
Dnes jsem 40 DC ( takové zpoždění jsem nikdy neměla)
Aktuálně se ale vůbec necítím, ze bych měla dostat menstruaci.
Před M mne vždy bolí prsa, mám akné, nadýmá mě více než normálně 😃, člověk cítí bolest v podbrisku - asi nemusím popisovat.
Tento měsíc je to ale jiné - mám nalitá prsa, ale vůbec mě nebolí, akné nemám, v podbrisku mě sem tam pichne, více k večeru.

Test jsem si dělala 37 DC a viděla jsem nepatrného ducha- říkala jsem si, jestli nejsem opravdu ta co už hledá ... udělala jsem si v zápětí další z jiné značky a byl negativní.
38 DC také negativní TT.

Bazalní teplota se drží 37,2

Aktuálně čekám do neděle a v pondělí volám už lékařce pro případné vyvolání ...

Setkala se některá z Vás s podobnou situaci ? Popřípadě kdy Vám se ukázal pozitivní TT ?

Říkám si, ze zřejmě nám to asi opět nevyjde, ale zaráží mě ty příznaky...

Děkuji Vám za odpovědi 🙂

coconat
7. kvě 2020

@n_ikola zdravím🙂 mě se ukázal dušík 3dny před MS
Hodně štěstí 🌸

anetttie
Autor odpověď smazal
Zobraz
cherie24
7. kvě 2020

Mě se ukázala druhá čárka až 3 týdny po otěhotnění. Do té doby negativní, nebo 2x jen velmi slabá čárka, že skoro nebyla ani vidět. Držím pěsti 🙂 ale prsa mi na těhotenství reagovaly taky prakticky okamžitě

tasimia
7. kvě 2020

@n_ikola tak držím palce, vypadá to nadějně..❤️ pokud chceš dej jsem i test.

n_ikola
autor
7. kvě 2020

@cherie24 prsa jako naopak ze nebyla bolava ale objemové větší ? 😃

cherie24
7. kvě 2020

@n_ikola já mám prsa celkově citlivá, ale nemyslím, že by mě bolela. Začaly se zvětšovat, před otěhotněním jsem měla jen lentilky pod kobercem a v prvním trimestru se mi zvětšily o 2 velikosti. Holky v práci si dělaly srandu, že břicho mi neroste a místo toho rostu na úplně jiném místě :D ale už po 2 týdnech jsem cítila, že hormony pracují 🙂

tasimia
7. kvě 2020

@cherie24 u mě právě prsa byly prvním příznakem :D myslela jsem si, že mam nějaký zánět, protože ta bolest byla teda mazec :D

n_ikola
autor
7. kvě 2020

@tasimia ja mám prave vždy před menstuaci, také to tak mate ? Nyní prave nic, je to neobvykle...

tasimia
7. kvě 2020

@n_ikola já jsem to nikdy před MS neměla. Ale je fakt, že ze začátku mě třeba bolely dva dny, pak 3 dny klid. Pak zasr týden, jeden den klid :D. A až pak asi okolo prosince se to rozjelo teda šíleně. Jenže mi pořád nedocházelo, že to může být těhotenstvím.

n_ikola
autor
9. kvě 2020

@cherie24 ahojky, tak teď mám úplně v tom guláš. Dnes jsem 42 DC, dopoledne jsem myslela, ze došla MS, měla jsem ta toaletním papíru hnědo růžový výtok hlenovity, k večeru už se ale nic neobjevilo.
Zkusila jsem teda dnes večer Ovu test a tehotensky... na ovu je druhá čárka jako dušík, těhu test sněhobílý. Jak to mám tedy chápat ? Příznaky pro začátek MS stále žádné ....

tasimia
9. kvě 2020

@n_ikola nejlepší je se testovat ráno 🙂. Večer můžeš mít negativní a ráno klidně pozitivní. Někde se psalo, že ovu test reaguje na těhotenství, co je na tom pravdy, nevím. Pokud máš už takové zpoždění, zvážila bych návštěvu gynekologie 🙂.

cherie24
11. kvě 2020

@n_ikola 10 - 12 den většinou dochází i k uhnízdění vajíčka v děloze a to se taky může projevit bolestí v podbříšku a špiněním. Nemohlo to být třeba tohle? 🙂

n_ikola
autor
12. kvě 2020

Ahoj holky, snad ano... dneska jdu k lékaři, každopádně včera večer test negativní, takže mám spis

n_ikola
autor
12. kvě 2020

Negativní pohled na věc už ...

tasimia
13. kvě 2020

@n_ikola tak jak to dopadlo u doktora?? 🙂)

n_ikola
autor
13. kvě 2020

Cysta 4,5 x 5 Cm :( nasadil agulotin...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru