• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství nebo jen zpoždění menstruace?

3. července 2014 
Ahoj, vím, že podobných dotazů je tu už milion, ale přesto bych se chtěla zeptat na případné zkušenosti některých z vás... už několik let mám diagnostikován PCOS, přes 3 roky neberu antikoncepci, po vysazení jsem měla nepravidelnou MS. Cca před rokem jsme začali řešit, že miminko by nebyl úplně špatný nápad :slight_smile:. Endokrinolog mi doporučil snížení váhy pro otěhotnění předtím, než bychom vše řešili hormonálně. Z důvodu změny zaměstnání, studií apod. jsem s hubnutím začala až před nedávnem, dosud se mi podařilo snížit váhu téměř o 10%, s tím se mi i průběžně "srovnal" cyklus z nějakých 50 - 60 dní na cca 30. Nyní mám už přibližně 10 dní zpoždění, bolesti v podbřišku, v průběhu dne pocity, jako bych měla žaludek na vodě a mám několik dní nafouklé břicho. Během posledních dní jsem dělala 3 testy, všechny negativní. Myslíte, že se může jednat o těhotenství nebo spíše jen "příznaky" opožděné MS? Je mi jasné, že nejlepší by bylo zajít k lékaři, ale tam se teď ještě nějakou dobu nedostanu... moc díky za názory
3. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mohla se ti posunout ovulace a proto ti to jeste neukazal TT. anebo mas napr. cystu, ktera navozuje tehotensky priznaky.
3. črc 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cyst mám více... mám polycystická ovária :cry:. Ale už několik let a tohle se mi ještě nestalo...
3. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peee neni cysta jako cysta...
3. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to chápu, no, uvidíme...
3. črc 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek