Těhotenství, nebo jiný zdravotní problém?

dajounka
11. únor 2015

Zdravím 🙂
Jak už sem psala v jiných diskusích, HA neberu necelé 3 týdny, podle bolestí a hlenu ovu proběhla 7,8.1. Samozřejmě, že sme se stále tulili ob den :-P
Od té doby, mi ale stvrdnul podbříšek, a od pupíku většinou do pravé strany, to táhne, sem tam křeč, a celkově to od pupíku dolů občas bolí.
Mohl by to být nějaký náznak těhu? Nebo uhnizďování? Po jaké době, by to dr.zjistila, např.podle sliznice? Objednala bych se raději hned, aby to nebyl jiný problém ☹

mandala
11. únor 2015

Si myslím, že těhu by doktorka takhle brzy nezjistila, ani mě tyto obtíže nepřijdou těhotenské, ale třeba se pletu. 😉

dajounka
autor
11. únor 2015

@mandala Zase jako těhotenské asi ne, ale jestli třeba takhle probíhá uhnizďování.. 😕

marsrutka
11. únor 2015

nevěřím, že uhnizďování cítíš jako takové křeče, co popisuješ

dajounka
autor
11. únor 2015

Aspoň jednou za den, se to stane, párkrát třeba i při úklidu. Nějaká hrozná křeč, to není, ale cítit to jde, zvlášť, když bříško je tvrdší a stále nafouknuté.

fillipepi
11. únor 2015

Já jsem na začátku těhotenství cítila příznaky jako před menstruací, bolest prsou, občas píchnutí v podbřišku, ale ke křečím bych ho nepřirovnala, spíš k takové "jehličce". Ztvrdnout bříško ti nejspíš může, já ho měla takové tužší, ale vyloženě tvrdé nebylo. Uhnízdění jsem vůbec nepociťovala, prostě nepřišla menstruace, což jsem dávala za vinu vysazení HA ... Být tebou, počkala bych, jestli dorazí a pak eventuálně zkusila udělat test. Dřív ti asi ani doktorka neřekne.

dajounka
autor
11. únor 2015

@fillipepi
Křeč byla většinou při úklidu, když sem se rychle ohla, a hned narovnala, tak to zaštiplo, a stáhlo, prostě jako menší křeč. Já měla poměrně měkké břicho, a teď je o poznání vyfouklejší a tvrdší, i přítel se divil, jelikož ani nezapnu kalhoty( bez toho aby mě to pak nebolelo). Proto si říkám, jestli není něco špatně, že od ovulky se mi takhle změnilo.

dajounka
autor
11. únor 2015

A prsa ani nebolí, jen občas, spíš jsou jen "žilnaté" 😀

dajounka
autor
11. únor 2015

A taky už 3 den mám zánět, ale tohoto vinna to asi nebude 😀 :-[

marsrutka
11. únor 2015

pokud máš zánět, tak je to jasné z toho jsou bolesti i to břicho

mandala
11. únor 2015

@dajounka No, já byla taky nafouklá od začátku těhu, ale nevím přesně od kdy, protože jsem se zas tak úplně nehlídala, ale uhnizdování jsem nepocítila ani v jednom ze svých těhotenství. 😉

dajounka
autor
11. únor 2015

Jsem sama sobě doktorka, kdo ví, co mi je 😀
Už z toho asi blazním ☹

dajounka
autor
11. únor 2015

@mandala já se skoro vůbec nějak nehlídám, až teď, pár dnů to bříško 😨

simdan
12. únor 2015

Tak mě začaly při těhu svědit šíleně bradavky 😀 asi po14ti dnech po oplodnění,nevím co znamená tvrdnutí podbřišku,ale jsem 10tt a žádné tvrdnutí jsem nikdy neměla....

dajounka
autor
12. únor 2015

@simdan Tak já mám 3 dny po ovu, ale celé ty 3 týdny, sme si užívali 🙂 😀 myslela sem si, že se teď před ovu, či při ní zadařilo, a že mi stoupla sliznice, a proto to jde tak trochu cítit.. 😨

fallingstars
12. únor 2015

@dajounka Já od doby, co jsem vysadila, mám mnohem citlivější podbřišek. Ovulace celkově dost bolí, a i v průběhu cyklu to není takové to "netečné" břicho, co jsem znávala na HA...cítím se jinak. Těhotná nejsem...😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru