Těhotenství nebo PMS po aplikaci Agolutinu?

grejsina
25. kvě 2016
Hezky den,

ráda bych se Vás děvčátka zeptala… V pondělí jsem byla na gynekologii - od soboty bolesti stydké kosti a podbřišku - lékařka mi řekla, že mám na levém vaječníku cystu 45mm a nechala mi píchnout agolutin. Ví, že chci otěhotnět.
Od včerejška mám bolesti žaludku - nevolnosti, 1-2× za den průjem, když si sundám podprsenku, tak mám bolavé prsa, které cca po 5ti minutách přestanou. Nevolnost po jídle na cca 30 minut ustoupí a pak se zase vrátí zpátky a trvá to tak nějak celodenně.

Poslední menstruace byla 30.4 a zkoušela jsem dneska testovat a zatím nic…

Nevím jestli je to jen šílený PMS a nebo jsem těhotná…

Máte někdo zkušenosti?
Moc děkuju za odpověď…
no_title
25. kvě 2016
můžeš být těhotná, ale může to být i následek Agolutinu. Agolutin je progesteron - jeden z hormonů, který udržuje těhotenství v 1. trimestru. Ten právě způsobuje zvětšení prsou, citlivá prsa, někdy i nevolnost. Já to tak mám před každou MS (každá po umělých hormonech, takže je vše znásobeno). Dokud to nedostaneš, tak stále šance na těhu ale je 🙂.

Sem začni psát odpověď...

Odešli