Těhotenství ze sexu 5 dní před ovulací a 3 po ovulaci

lucinka58
24. zář 2016

Ahojky holky, chci se zeptat - stalo se Vám některé, že jste byla těhotná z sexu, který proběhl 5 dní před OVU a 3 dny po OVU. Ovulaci si měřím podle ovulačních testů Clearblue, takže jsou fakt 100% spolehlivý.

petrushka88
24. zář 2016

To mě taky zajímá, protože přesně takhle jsme sexovali my, v ÚT má potvora dorazit a doufám, že se mi vyhne obloukem 😀 😀 😀

pulguita
24. zář 2016

No já jsem zatím snažilka, ale četla jsem, že pokud byste chtěli holčičku, tak by se to mělo dělat právě nějak takhle. 😀 Od menstruace až tak nanejvýš do 2dne před ovu.Pak nic a pak když tak až po ovu.
Tak pokud otěhotníš, tak dej vědět, co to nakonec bude😀

alikoaliko
24. zář 2016

Holky, já jsem si díky téhle teorii byla stoprocentně jistá, že čekám kluka (sex 2 dny po OVU). No a máme na 100% z genetiky potvrzenou holku... takže má uháčkovaného modrého slona a bude to muset přežít :D

lucinka58
autor
24. zář 2016

No a my uz jednoho kluka máme a teď bychom chtěli holčičku 🙂

pulguita
24. zář 2016

@alikoaliko No právě na kluka by se právě mělo snažit těsně před a během ovulace. A vy jste se snažili po ovu, tak to na tu holčičku sedí🙂
@lucinka58 Kéž by vám to vyšlo🙂 Takže jste se snažili takhle schválně, aby to byla ta holčička,nebo je to náhoda?

lucinka58
autor
24. zář 2016

@pulguita No spíš jsem to brala, že otěhotnět takto by byla fakt náhoda a kdyby se to zadařilo, tak chceme holčičku 🙂 Bylo to první snažení po první menstruaci po skončení kojení syna 🙂

lucinka58
autor
24. zář 2016

@pulguita Jinak kluka máme přesně podle testů v den ovulace 🙂

alikoaliko
24. zář 2016

@pulguita Já jsem teda četla, že holčičí spermie je větší, pomalejší a déle žije - takže na holčičku klidně 4 dny před. A klučičí je menší, rychlá a dlouho nevydrží. Tak jsem si říkala, že po ovulaci to musel být nějaký rychlík kluk, co ještě stihl vajíčko na poslední chvíli :D Ale nebyl...

lucinka58
autor
24. zář 2016

Tak holky uz vím 🙂 dnes test s přehledem // 🙂 az budu vědět pohlaví tak nápisu 🙂

petrushka88
24. zář 2016

@lucinka58 můžu se zeptat, kdy jsi měla poslední MS a kdy měla přijít? já ji čekám v ÚT, tak pořád přemýšlím, jestli už testnout a bude něco vidět nebo čekat ještě pár dní. děkuji 🙂

lucinka58
autor
24. zář 2016

@petrushka88 poslední menstruace byla 23.8. MS mela přijít ve středu (to na testu nic nebylo). Další test dělaný az dnes

petrushka88
24. zář 2016

@lucinka58 mockrát děkuji, já měla poslední MS 30.8., tak to asi počkám minimálně do příštího víkendu

franerka
24. zář 2016

Gratulaceeee 😁

lucinka58
autor
25. zář 2016

@petrushka88 tak dej pak vědět, jsem zvědavá 🙂 ja totiž osobně tenhle rozestup spis brala jako antikoncepci s tim, ze to určitě vyjít nemůže - a ejhle 🙂))) ale i tak jsme s manželem radi, ze nam to vyšlo 🙂 teď uz bych si jen prala tu holčičku, ale pokud bude mít syn brášku tak budu taky rada 🙂

petrushka88
25. zář 2016

@lucinka58 jasně, dám 😉 no já myslím, že jsem před MS neotěhotněla, spíše ty 3 dny po ovu, testovat budu asi o příštím víkendu nebo možná po, aby mi fakt něco ukázal......každopádně obrovská gratulace 🙂

pulguita
25. zář 2016

@lucinka58 Moc blahopřeji!🙂 Držím palečky, ať to všechno v pohodě zvládneš. Pak dej vědět co to bude, jsem zvědavá.🙂 Já jsem hodně o tom četla. Taky bysme chtěli holčičku, ale nakonec se snažíme, jak se dá 🙂 (tento měsíc je první), tak jsem zvědavá. Ať to bude kluk nebo holka tak budeme rádi 🙂 Opatruj se!🙂

chris_n
25. zář 2016

@pulguita ja mam ovulační holk 🙂

pulguita
25. zář 2016

@alikoaliko No právě, tím že holčičí vydrží déle, tak si tam na to vajíčko počkala 😀

@chris_n Blahopřeji!🙂
Já jsem zvědavá, co budeme mít my, až se nám jednou zadaří 🙂

chris_n
25. zář 2016

@pulguita mno vypada to, že budme mít uz druhou ovulační holku :/

pulguita
25. zář 2016

@chris_n Jeeee to máte fajn! Blahopřeji!🙂 Hned bych to brala😀

jarmulka
25. zář 2016

Omlouvám se, ale otěhotnět 3 dny po ovulaci je prakticky nemožné. Spíše si myslím, že jsi měla pozitivní test např ve středu, ale k samotné ovulaci došlo v pátek a Ty jsi měla sex v sobotu, což jsou podle Tebe 3 dny po ovulaci, ale ve skutečnosti to bude max den.... Toť můj logický výpočet a tak by to určitě mohlo reálně být. Sama mám pozitivní OVU testy dva dny před skutečnou ovulací.... každopádně důležitý je výsledek a ten se dostavil a já moc gratuluji!!!!

lucinka58
autor
25. zář 2016

@jarmulka Já mám ovulační testy od Clearblue - ty prostě ukáží už dny kdy jsi plodná, ale s jistotou ukáží ovulaci, která proběhne do maximálně 36 hodin. A test mi to ukázal přesně jak píšeš ve středu a sex byl v sobotu večer. Prostě mi to časově nějak nevychází 🙂 Ale i tak jsem moc ráda. Pak dám vědět jaké pohlaví miminko bude mít 🙂

andelka
25. zář 2016

@lucinka58 teoreticky ty dny by neměly být plodné. Pět dní je maximum co spermie vydrží,a třetí den večer po ovulaci už je braný za začátek neplodneho období. Ale testy nejsou 100% a ukazují dopředu,takze souhlasím s jarmulkou,ovulace byla blíž k sobotě než ke středě a pozitivnímu testu. Vajíčko vydrží oplodnění schopné tak max 18-24h. Každopádně výsledek parádní 😵
Já teda mám dva kluky,jeden den před ovulací a druhý tři dny před ovu. Měřila jsem bt. Předpoklad že by druhé mohlo být holka nevyšel 😅

jarmulka
25. zář 2016

@lucinka58 jeeee to jsem se zasmála s tou stredou 😀 ... Jinak já mám také Clearblue digitální ovu testy, které mají stoprocentně,, říct,, nejvhodnější dva dny v cyklu, OVU má proběhnout dle papírů do 36 hod a já ji fakt mám stabilně za dva dny PO. Na mě to nějak nefunguje. Dle MUDr se mi rychleji zvedne hladina LH ale k ovulaci potřebuje me tělo mnohem více, proto to tak,, trvá,, . Ale jak jsem psala : moc Ti miminko přeji a závidím v dobrém!!!!

lucinka58
autor
26. zář 2016

@jarmulka Děkuji 🙂 Taky přeji brzký úspěch 🙂

lucinka58
autor
26. zář 2016

@andelka Když ono je to i o tom jak silné jsou spermie X nebo Y 🙂 Uvidíme co můj manžel umí 😀 Je fakt, že jsem na ten těhotenský test koukala jak vyoraná sova 😀 Pak dám vědět co a jak 🙂 Pokud bude holčička, tak budu muset nakoupit nějaké krásné holčičí věcičky, pokud bude kluk, tak mám prakticky všechno po synovi 🙂 Jsem sama zvědavá 🙂

franerka
26. zář 2016

@lucinka58 taky jsem zvědavá co čekám v bříšku protože vůbec netuším zda je před během či po ovu :DDD

pulguita
26. zář 2016

Tento pátek to bude měsíc, co si měřím, bazalni teplotu. Ovulační test si zatím nedělám...spíš bych začala až po pár nezdařených měsících. Myslela jsem, že budu mít ovu v sobotu (podle kalendáře v aplikaci), ale podle teploty to vypadá,že byla už v pátek. Takže když jsme se snažili v úterý, a potom až v sobotu (spíš ze soboty na neděli) a pak v neděli odpoledne, tak si myslím, že kdyby to vyšlo a byla bych těhotná, tak by to mohla být holčička, ale mám strach, že to nevyjde. Kéž by se nějaká spermijka udržela z toho úterka do toho pátku. No uvidíme... Když tak příští měsíc to snad vychytáme🙂

alikoaliko
26. zář 2016

@pulguita To ti držím palce! 🙂 Já jsem teda svoji ovulaci posuzovala jen dle aplikace a dle ovulačního výtoku, který jsem měla každý měsíc jak hodinky uprostřed měsíce.

andelka
26. zář 2016

Já jen k tomu dodám, že aplikace nikdy nebude spolehlivá a že bych se jí neřídila. A že ovulační hlen obvykle bývá před ovulací, klidně může být nejplodnější i pár dní před. Každopádně podporuje přežití spermií, takže jak je, tak šup na to. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru