Těhotenství ze sexu 5 dní před ovulací a 3 po ovulaci

lucinka58
24. zář 2016

Ahojky holky, chci se zeptat - stalo se Vám některé, že jste byla těhotná z sexu, který proběhl 5 dní před OVU a 3 dny po OVU. Ovulaci si měřím podle ovulačních testů Clearblue, takže jsou fakt 100% spolehlivý.

kristy007
26. zář 2016

Holky nechci se vmesovat. Potřebovala bych radu.
Je podle vás ovu test pozitivní? Dělala jsem ho včera večer. Styk proběhl ten samý vecer, a ještě jeden styk byl dva dny před tím. Myslíte že by mohlo tehu vyjít? Ted už styk asi nevyjde, přítel bývá hodně unavený z práce. Tak mě zajímá jestli je nějaká šance.

alikoaliko
26. zář 2016

@andelka Jasně, souhlasím 🙂 nám se zadařilo okamžitě, takže k jiným pozorovacím metodám jsem se nedostala...

pulguita
26. zář 2016

@alikoaliko Tím že to je první měsíc měření teploty, tak jsem spoléhala na aplikaci, ale ovu přišla o den dříve. Počítala jsem se sobotou, tak jsem myslela, že bysme se snažili v úterý a čtvrtek před, ale nakonec to bylo jen to úterý, no a pak až ze soboty na neděli a ještě jednou v neděli, tak mám obavy, že jsme to nějak úplně přeskočili😀 No kdyby se tam nějaká ta úterní spermijka udržela, tak by tam možná nějaká šance byla...uvidíme. Hlen jsem měla už od úterý až skoro do soboty. Tak jsem zvědavá.🙂

pulguita
26. zář 2016

@andelka No já vím, že aplikace není spolehlivá protože ukazuje ovu uprostřed cyklu, takže třeba pro ty kdo mají nepravidelný cyklus, to vůbec neukazuje přesně. Já cyklus celkem pravidelný mám, ale stejně mi to o den přeskočilo 🙂

andelka
26. zář 2016

@pulguita uprostřed je to jen když máš cyklus 28, a ani to není většinou na den správně. Ovulace může být kdykoliv mezi 16 a10 dnem před koncem cyklu. Což žádná aplikace nemůže vědět,pokud se do ní nezapisuji poznatky z minulých cyklů podle kterých se to dá odhadnout.
Jinak spermie přežít mohou z toho úterý,takze moc držím palce.

upuska
26. zář 2016

To je super, ze se vám takhle zadařilo 🙂 já teď po 5. neúspěšném cyklu sáhla také po testech, abych věděla, jestli ovu vůbec probíhá, ale stejně si jistá nejsem..

pulguita
26. zář 2016

@andelka No kéž by přežily ty z toho úterý🙂 No a když ne, tak snad to vychytáme příští měsíc🙂 Děkuji🙂

pulguita
26. zář 2016

@upuska Já jsem zatím jen u měření bazální teploty...v pátek to bude měsíc a tento měsíc se už snažíme "naostro" Pokud by to třeba nevyšlo ani ten příští měsíc, tak bych možná zkusila ty ovu testy. No uvidím. Měření teploty by ti mělo ukázat jestli ovu je a kdy, ale vlastně si to uvědomíš až po ovu,kdy stoupne ta teplota. No prostě pořád se musíme pozorovat a to by bylo, aby se to nakonec nějak nepovedlo🙂

lucinka58
autor
26. zář 2016

Joooo holky a přesně jak píšete to s tím měřením bazální teploty - já jsem na tohle totální pako!!!! Takže přesně já zvolila ovulační testíky pro "blbečky" od Clearblue. Bohužel se u nás ty co používám neprodávají, takže vždycky si nechávám posílat z Ameriky 🙂 Ale stojí to za to 🙂 Prakticky jsem díky nic 3x otěhotněla (teda první jsem potratila a tohle těhotenství je spíš haluz 😀), ale i tak na ně nechám dopustit 🙂

upuska
27. zář 2016

@pulguita já si právě nechávám měření teploty až jako jednu z posledních variant..přijde mi to náročnější než ty testy..ale taky zřejmě spolehlivější..no, dneska jsem začala špinit, takže šestý cyklus za námi a miminko stále neklíčí..☹

pulguita
27. zář 2016

@upuska No náročné to je jen v tom, že si to musíš měřit ve stejnou hodinu, ale já jsem si zvykla. Dokonce i o víkendu si nařídím budík, změřím teplotu a pak zase usnu🙂 Mi připadají složité ty testy, tak asi až tak po třetím nezdařeném měsíci bych je zkusila. Asi ten clearblue...prý je dražší, ale vypadá věrohodně a myslím že se hned pozná co a jak. Těhotenský bych taky zkusila ten clearblue ...na čarečky a duchy nemám nervy😀 Takže těhotenský test bych si taky dělala, až kdybych nedostala MS. Dřív ne. Zdá se mi to zbytečné. No kdyby mi bylo nějak úplně špatně před MS, tak bych ho zkusila předem ale jinak ne. Neboj, uvidíš že nakonec miminko vyklíčí🙂 Zkus to měření...však uvidíš.

lucinka58
autor
27. zář 2016

@upuska
@pulguita Holky, rozhodně taky nedoporučuji testovat dřív jak po zmeškané menstruaci. Málo kdy test něco ukáže. U mě se třeba // ukázali až 30DC, takže fakt dřív ani prd 😀 A osobně přesně nejsem typ hledání nějakých duchů apod. Nemám ráda holky, který tady testujou těhotenství už pomalu od ovulace. Si myslím, že prostě pak psychika všechno zhatí..... ☹ Jinak Clearblue vřele doporučuju. Je to drahé, ale v mém případě fakt 100% fungují 🙂 Jinak pokud byste chtěli, tak jsem dala na bazar testíky, které jsem koupila a už nevyužiji .-)

pulguita
28. zář 2016

@lucinka58 No já si to taky tak myslím. Někomu to třeba vyjde a už několik dní po ovulaci má duchy, ale když ne tak pak pořád zkoušet "co kdyby" pro mě nemá smysl, protože si myslím, že bych pak byla ještě víc zklamaná, kdyby z toho nic nebylo. Takže bych dělala těhotenský test, až po vynechaní MS...aspoň taky zbytečně neutrácím za testy🙂 No uvidím, jak dopadnu tento měsíc🙂 Spíš si myslím, že z toho nic nebude, ale milému překvapení se nebráním 😀 Jinak já bydlím mimo ČR, takže skrz poštovné by mi nákup v bazaru vyšel dráž, ale i tak děkuji🙂

alikoaliko
28. zář 2016

@lucinka58 Souhlasím s tebou. Já testovala den před očekávanou MS, protože to byl pátek a měly jsme s holkama vinný večer 🙂) Psali tam výsledek odečítat do 3 minut, tak jsem stopla tři minuty a šla ven. No druhý den na to hledím, že ona tam nějaká čárka je a pak jsem právě našla na netu milion diskuzí s duchama... Ale je to fakt zbytečné, dítě přežilo i to víno i pár 5km výběhů, než jsem té čárce uvěřila... Jediné, co mi doktorka hned zakázala, bylo chození do sauny.

lucinka58
autor
3. říj 2016

Tak holky - pro mě špatná zpráva. Včera jsem musela na pohotovost. Spontální potrat, takže bohužel já případné pohlaví miminka z tohoto rozmezí neřeknu :-/ Takže u nás bude další snažení......

upuska
3. říj 2016

@lucinka58 to je mi moc líto, drž se.. <3

petrushka88
3. říj 2016

@lucinka58 Je mi to moc líto, drž se a věřím, že se brzy zase objeví //

franerka
3. říj 2016

@lucinka58 to nee...to mě mrzí...drž se...snad se brzy zase zadaří..přeji ti to

pulguita
3. říj 2016

@lucinka58 To je mi opravdu moc líto. Drž se a moc se opatruj!

lucinka58
autor
3. říj 2016

Holky dekuju moc za podporu!!! Sice s jedním dítětem se to zvládá lip jak moje první zamlkle, ale i tak me ten ortel definitivna zamrzel....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru