Těhotenstvínebo ne?

julieta97
20. únor 2024

Dobrý den,

mám nějakých 10- 14 dní zpoždění menstruace dělala jsem si v sobotu odpoledne a vyšel pozitivní slabší čárka, ale pozitivní. Druhý den jsem si dělala test z ukazováním týdnu a ukázal 2-3. Dnes jsem byla u doktora a řekl mi, že zatím nic nevidí a mám přijít za dva dny, ale že sliznici mám vysoko a že si myslí, že těhotenství to bude asi že proběhla ovulace později. Máte, některá podobnou zkušenost a opravdu jste těhotná byla ?
Předem děkuji za vaše odpovědi s přítelem si miminko moc přejeme a jsem teď z toho strašně nervózní.

lencaa11
20. únor 2024

@julieta97 pokud lékař nic neviděl bylo nejspíš moc brzo test vám ukázal 2-3 tím pádem je ještě času dost max zajít na krev na HCG

milujicimaminka89
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
21. únor 2024

@milujicimaminka89 psala jste že lékař viděl dutinku to by testy už museli svítit možná lékař viděl něčeho zbytek tkáně nebo tak něco testy jsou pořád stejně HCG nízké na to aby lékař viděl dutinku to bych jako závěr brala že nové těhotenství to není spíše zbytek

milujicimaminka89
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
21. únor 2024

@milujicimaminka89 tak dutinka to nebyla to by těhotenství bylo už dávno vidět skrze HCG a testy by byli pozitivní

milujicimaminka89
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru