• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná a menstruovat?

28. května 2016 
Ahoj ženy, po styku s přítelem v den ovulace mi po týdnu začali bolesti v podbřišku a prsou, mám pocit že se mi zvětšili, po 14ti dnech jsem si dělala těhotenský test byla tam hodně slabá druhá čárka o tři dny později jsem dostala MS je možné že jsem těhotná? Moc si přejeme děťátko tak asi chápete :frowning2: ... děkuji za vaše odpovědi. ..?
3. únor 2014 v 01:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!Minule tehotenstvi jsem menstruaci mela normalne,takze jsem se o tehotenstvi dozvedela az o tyden pozdeji,kdy jsem zacala krvacet znovu a byl to,bohuzel,potrat.Moje maminka menstruovala taky jeste jednou normalne a za 8 mesicu prisel bracha:slight_smile:A kamaradka z porodnice mela MS do pateho mesice tehu:wink: Takze deje se vsechno,zalezi,jakeho bojovnicka v brise mas.Spousta holek ale ma dusiky jeste po MS a pak tepfce blednou...Je to tim,ze tam zarodek byl,ale neudrzel se a s MS odesel,takze testuj dal a uvidis,jestli bude carka silit nebo slabnout.Drzim palce!
3. únor 2014 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, menstruovat pri tehotenstvbi nemuzes, protoze bys automaticky potratila. Pri menstruaci se ti vylucuje delozni sliznice a vse s ni, aby mohla narust nova. Muzes vsak v dobe menstruce krvacet (z hematomu, cipku, prekrveni atd..), coz byva za menstruaci zameneno. A to i opakovane.

Kazdopadne, pokud jsi mela velmi slabou carku a tri dny na to jsi zacala krvacet (zejmena pokud slo k krvaceni silne), tak slo s nejvetsi pravdepodobnosti o biochemicke tehotenstvi. Vajicko se oplodnilo, ale nekde v procesu deleni, ci nidace doslo k chybe a ty jsi mela v podstate to, co by v minulosti byla jen trosku zpozdena MS. Jde o bezny jev, nebyt domacich tehotenstkych testu, tak ani nevis, ze k tomu doslo. Gynekolog by ti rekl, at pockas tyden po vynechani, nez prijdes. Prave z tohoto duvodu. Mmch, v sobotu se mi stalo to same.

Pokud mas pochybnosti, tak si udelej dalsi test, mel by byt jiz dobre viditelny rozdil v silici /.

A pokud se ti to stalo vicekrat (me treba ano), tak to res s gynekologem.
3. únor 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ano já jsem se dozvěděla že jsem v těhu ve 13tt :grinning: u druhé dcery ,jednou jsem šla na gyndu s tím že jsem to nedostala a udělal mi utz a ejhle krásné miminko :slight_smile: :confused: a to se ptal zda jsem před tím normálně menstruovala já že ano a že až teď mi nedošla kroutil hlavou a já byla ráda
3. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámoška měla menzes až do sedmého měsíce těhu :wink:
3. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla u prvního ms tři měsíce, proto jsem ani nevěděla že jsem těhu :grinning:
3. únor 2014 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak mi vysvětlil můj doktor, menstruaci jako takovou mít nemůžeš. Můžeš ale krev, která se třeba spustí prasklou žilkou, zahnízďujícím se vajíčkem či podobnými věcmi za menstruaci zaměnit a považovat ji za ni. Měla jsem stejný problém na začátku tohoto těhotenství. Ještě jednou jsem krvácela, což bylo způsobeno právě zahnizďováním. :slight_smile:
3. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,můžeš!
3. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já menstuovala ještě ve druhém měsíci, známá dokonce až do šestého... :wink:
3. únor 2014 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka do třetího měsíce. :wink: a přicházelo to normálně pravidelně jako ms.
3. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelsb @anetahozakova1 Pokud jste ale menstuovaly v těhotenství, tak jste si asi neměřily BT a netestovaly ovulačními testy? BT by ukázala zvýšenou teplotu a na ovu testu by musely být stále dálnice...
3. únor 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsem dostala ještě menstruaci a už jsem byla těhotná.
3. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice je to starší diskuze, ale proč zakládat novou? :wink:
Mám podobný příznaky....MS jsem dostala včera a na tt testu dušík, dneska taky dušík. Tak čekám co z toho bude.
28. kvě 2016 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek