• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná nebo mimoděložní těhotenství? 13 dní krvácím

2. června 2014 
Prosím o radu. Menstruaci jsem dostala v termínu, avšak po menstruaci slabě krvácím. Nechráněný styk jsem měla dva dny před menstruací a pak druhý den po menstruaci (byl divočejší, tak jsem si myslela, že proto krvácím) . Je možno v té době otěhotnět? Nyní jsem 13.den od začátku menstruace, stále právě slabě krvácím a mám pozitivní těhu test. Byla jsem na krev, mám si volat o výsledek. Obávám se,že mám mimodělořní těhu, které jsem již v minulosti měla.... :unamused:
2. čer 2014 ve 14:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co chces pocut???tak ked test je pozitivny,bola si na krv tak cakaj.tu ti nikto nepovie ci je to mimodelozne tehotenstvo.nato je mudr.gynekolog
2. čer 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Opravdu ti nikdo nic neporadí a budeš muset čekat,nic jiného ti stejně nezbyde...Miluju takové otazky čerstvě založeným profilem...
2. čer 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě mě napadá, jestli to nemůže být nějaká cysta ve vaječníku... Ty prý někdy mohou dělat falešně pozitivní výsledky těhu testů a když prasknou, krvácí. Co se otěhotnění v termínu okolo ms týče, šance tam je, zvlášť, jestli míváš normálně krátký cyklus. Bohužel, tady Ti konkrétní diagnózu nikdo neřekne, nezbývá, než čekat. Nicméně chápu Tvoje obavy a držím pěsti, ať se co nejdříve dozvíš výsledky a je to v pořádku ;). A u některých žen je i déle trvající špinění na počátku normálního těhotenství, takže o mimoděložní těhu se taky ještě jednat nemusí. Taky záleží, jestli jsi v minulosti prodělala nějaké záněty vaječníků nebo třeba i banální chlamydie (je to teď dost rozšířené a i někdo, kdo žije spořádaně s 1 partnerem, se může nakazit, nemají to jen promiskuitní jedinci..., praktický lékař Ti může udělat testy), to vše může způsobit srůsty ve vejcovodech a zvyšuje tak riziko mimoděložního těhu. Ale pokud v anamnéze žádný takový faktor nemáš, je nepravděpodobné, že by se mimoděložní těhu opakovalo. Tak ještě jednou hodně štěstí :slight_smile:.
2. čer 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek