Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná nebo ne?

klaris13
3. pro 2016

Ahoj holky, minulý týden jsem měla nechráněný sex, bylo to 8 den cyklu. Pilulku po jsem stihla vzít do 72 hodin, ale bylo to tesně. Dnes v sobotu jsem dostala něco menstruaci je trošku krve a jinak je to nahnědlé. Přes týden jsem musela často chodit čurat (mohlo být z nervů) prostě nevím co si mám o tom myslet, jestli to je z té tabletky, protože v příbalové informaci bylo, že to může vyvolat jak dřívější tak pozdější menstruaci , nebo je to samovolný potrat nebo je to uhnizďování vajíčka nebo co to je??? Už začínám být zoufalá :( Děkuju Vám za pomoc.

klaris13
autor
3. pro 2016

Ještě bych měla říct, že cyklus mám nepravidelný, jednou je to 23 pak zase 28 nebo je to 26, 27 tak nevím no :/

monikaa_p
3. pro 2016

Udělej si těhotenský test a je hotovo.

klaris13
autor
3. pro 2016

Test jsem si dělala dneska ráno a byl negativní. Ale pak jsem "TO??" dostala, tak teď nevím no :/

monikaa_p
3. pro 2016

Tak nejsi těhotná a je to vyřešený ne? 😉

klaris13
autor
4. pro 2016

Před pár minutami asi třiceti jsem dělala test a vyšel negativní. Menstruace to zřejmě je, jelikoz je stejně silná jako vždy. Takže už jsem o mnoho klidnější.

klaris13
autor
4. pro 2016

Prostě jsem nevěděla, jestli je to menstruační krvácení a nebo to je uhnizdovani vajíčka v děloze, ale jelikoz ni dnes rano vysel test negativni, tak asi mozna muzu byt klidnější.

adusee
4. pro 2016

Normálě jsi dostala menstruaci,neřeš to

klaris13
autor
4. pro 2016

Holky, vy jste mě tak nádherně uklidnily. Moc vám děkuji :-* každopádně pro příště poučená jak jen se dá. :D

medulinek
4. pro 2016

kdyby to bylo teprve uhnizdovani,tak bys test pozitivni mit nemohla,protože hcg se vylučuje až po zahnízdění,ale podle mě je to opravdu po pilulce,čtu to dost často,že menzes urychlí

klaris13
autor
5. pro 2016

Takže jsem zase tam, kde jsem byla, ale dobre mi tak, za blbost se plati, v mem pripade byly ceny přemrštěné vždy :(

medulinek
5. pro 2016

Opravdu to bude spis pilule, 8DC je taky docela brzo na oplodneni.

klaris13
autor
5. pro 2016

A kdy udělat těhotenský test, abych si mohla buď odechnout a nebo nafackovat??? Děkuji :-*

medulinek
6. pro 2016

Nejdyl 14 dni od styku by mel byt prukazny

klaris13
autor
6. pro 2016

Poslušně hlásím, že test proveden, a NEGATIVNÍ 🙂 tak snad už to bude opravdu dobre 🙂 dnes je úterý, takže od styku je to 12 dní.

klaris13
autor
8. pro 2016

Dneska ráno proveden "pro jistotu" jeste jeden a výsledek po 14 dnech negativni 🙂

klaris13
autor
11. pro 2016

Včera jsem dělala snad už konečně poslední a nádherně sytá jedna čárka 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli