Těhotná podle ultrazvuku na preventivce x negativní test

princeznalea
4. únor 2017

Ahoj, v pátek jsem byla na preventivní prohlídce u gynekologa. Po vyšetření pohmatem mi řekl, že mi radši ještě udělá ultrazvuk (má ten vnitřní). Chvíli tam něco zkoumal a přeměřoval a pak se mě zeptal, jestli nemůžu být těhotná. No jako neměla bych být, používáme kondom a nějakého protržení či poškození si nejsem vědoma... Že mi prý radši nechá udělat test z krve pro potvrzení, že takhle může vypadat rané stádium těhotenství. No, tak týden a půl před prohlídkou mi skončila menstruace.. Když jsem šla na odběr k sestře, byla dost komunikativní, tak jsem jí líčila situaci a ona že vzhledem k měsíčkům je to nepravděpodobné... pak ale koukla na ultrazvuk a začala něco ve smyslu no může to být a nemusí.. Dělala jsem si asi 5 testů z lékárny, negativní. Jako být těhotná by se mi tak úplně teď nehodilo, ale tak zas konec světa by to nebyl... jen, pokud by to viděl na ultrazvuku, už bych musela být aspoň v 5tt a to by mi snad ten test z moči vyšel pozitivní, ne? Co tam na tom ultrazvuku mohl vidět kdyžtak jiného? Nemůžu dospat pondělních výsledků....

risu
4. únor 2017

Nekdy se pozitivni tt ukaze az pozdeji. Nebo to muze byy cysta. Pockej si ba vysledky te krve

princeznalea
autor
4. únor 2017

Samozřejmě od té doby co mi to řekl, pociťuji všechny těhotenské příznaky:D ale to bude psychika....

majaaa82
4. únor 2017

@princeznalea Napada me cysta ci nejaky utvar v deloze... ale musim rici, ze jsem zvedava za tebe 😉 Drzim palce, at to neni nic vazneho. Tehotenstvi by byla sice vec prekvapujici, necekana, ale nakonec veskrze mila (kdyz vezmu v potaz dalsi moznosti) 😉

princeznalea
autor
5. únor 2017

No, to asi máte pravdu🙂 a cysta by byla asi ještě ten lepší případ....tak uvidíme, co se z toho testu zítra vyklube🙂

majaaa82
6. únor 2017

@princeznalea Ahojky, tak co, jak to s tebou vypada😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru