Tehotná pri užívaní hormonálnej antikoncepcie?

radka89
1. únor 2012

Ahojte dievčatá. Mám na Vás jednu otázku. Už rok beriem HAK. Menštruáciu som dostala vždy presne, v tú istú hodinu. Tento mesiac niečo nieje v poriadku. Pred dvoma týždňami som mala krvavý výtok ktorý trval 2dni. Teraz mi menštruácia mešká tretí deň. Dokonca prsia ma prestali bolieť. Myslite si, že je tam možnosť že by som mohla byť tehotná? Ďakujem za všetky odpovede.

petkave
1. únor 2012

Možné to je. hak nie je 100%. Najväčšie riziko je podľa mojich skúseností pri súčasnom užívaní atb, vtedy sa môže oslabiť účinok hak. Ale určite existujú aj iné faktory... 😖

coxa
1. únor 2012

Možné je to určitě, viz případ mé sousedky - otěhotněla přes antikoncepci a miminko v tu dobu vůbec neplánovali. 🙂

lucinka_jm
1. únor 2012

ahojky,jsem ve stejne situaci jakmile jsem to nedostala bezela jsem na gyn. s podezrenim na tehotenstvi a jsem v prvnim mesici.Bohuzel antikoncepce neni uple sotprocentni funguje jen na 75% a pokud prodelate chripku nebo strevni ci zaludecni potize ucinek je tak 50% . 😉

mrsblack
3. únor 2012

Možné to je, známá otěhotněla přes HAK a před týdnem porodila dvojčata - chlapečky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru