Těhotná s tělískem?

eleyne
8. črc 2016
Ahoj, omlouvám se, že zakládám novou diskuzi, ale nepodařilo se mi zjistit, jak oživit starou :-| Dotaz jsem pokládala už na jiném fóru, ale zatím mi odpověděla jen jedna slečna a nevím, jestli se ještě někdo ozve, tak to zkusím i zde.

Předem uvádím, že se bude jednat o složitější situaci, přesto prosím, o přečtení příspěvku až do konce a radu.
Věc se má takto-necelé dva roky mám zavedené nehormonální tělísko gynefix, vždy bylo vše bez problému. 29.5. jsem dostala menstruaci, která ovšem trvala 7 dní a nebyla moc silná a až 8. den(5.6.) se tak nějak víc rozjela a trvala 5 dní, když to počítám i s tou slabou, tak jsem měla menstruaci 12 dní, což se mi nikdy nestalo. Pak jsem ani nevěděla, od jakého data odpočítat další menstruaci, tak jsem to nechala plynout. 23.6. což by odpovídalo začátku další menstruace od toho 29.5. jsem začala špinit, to trvalo jen 3 dny a od té doby nic. A teď nevím, na čem jsem. Těhotenský test jsem si dělala a je negativní, přesto jsem přečetla docela dost příspěvků o tom, jak žena měla pozitivní test až třeba v 8tt, popřípadě až po potvrzení těhotenství od doktora. I když mám tělísko, tak opět jsem přečetla dost příspěvků o otěhotnění i přes něj. Občas mi bývá špatně na zvracení, trochu mě bolí prsa, píchá v podbřišku-dnes docela hodně, jiné těhotenské příznaky nemám. K doktoru se dostanu nejdřív ve středu, má dovolenou. Tak se chci touto cestou zeptat na váš názor, jestli mi můžete poradit, protože už začínám být lehce nervózní a do středy daleko.
Jen doplním, že od 4.6. jsem asi 3-4 dny brala Gynex, tak jestli by mi to ten mohl takhle rozhodit?
Doufám, že někdo dočetl až sem a že se vyzná v tom zmatku s daty.
Děkuju za každou radu
luciferkaklaris
8. črc 2016
@eleyne Ahoj. No nemám zkušenost s otěhotněním přes tělísko, ale podle toho, co popisuješ, by to klidně mohla být cysta. Pár takových podobných příběhů jsem tu četla. Holkám vynechala MS, měly "těhotenské" příznaky, ale test byl negativní a pak jim dr. zjistil cystu. Víc bohužel neporadím, asi budeš muset vydržet do středy...😕 držím pěsti!
samaber
8. črc 2016
Držím pěsti, s negativním testem bych to viděla spíše na cokoliv jiného než tehu. Teda pokud si zkoušela různé značky testů (občas jeden opravdu selže). Jinak známá s nehor tělískem opravdu otěhotněla.
eleyne
autor
9. črc 2016
@luciferkaklaris Děkuju 🙂 a myslíš, že ta případná cysta by byla hodně velký průšvih? Nevím, jestli mám počkat do středy, nebo v případě dalších bolestí jít do nemocnice...
eleyne
autor
9. črc 2016
@samaber No zkoušela jsem jen Pepino a oba dva byly úplně bílý, ani náznak ducha.
Jsem z toho právě zmatená, MS jsem měla vždy pravidelnou a jen 5 dní a těch 12 dní minulý cyklus mě fakt překvapil a to, že mám teď "zpoždění" mi taky připadá divný.
A cysty jsem taky nikdy neměla.
ještě mě napadá, jestli je možný, aby když jsem to měla minule tak dlouhý, že mi dostatečně nedorostla sliznice? :-| přiznám se, že v tomhle se moc nevyznám...
alkuska
9. črc 2016
@eleyne Zkusila bych jiný test, pokud je to aspoň takových 12 dní od data oplození, měl by tam být aspoň duch. Doporučuju testy Dr. Max z lékárny Max, ukazovaly mi spolehlivě. Nevím dokud jsi, jestli z města a dostaneš se do Max lékárny, zašla bych si pro něj. Pokud bude negativní, je to jen nějaká nepravidelnost.
luciferkaklaris
9. črc 2016
@eleyne Není zač 🙂 No pokud by tě hodně bolelo břicho, tak do středy nečekej a zajeď si hned v pondělí.
samaber
9. črc 2016
@eleyne pepino ukazuje druhou čárku slabeji, než ostatní testy které už mají pěkné dálnice. Taky doporučí dr. Max
eleyne
autor
11. črc 2016
@alkuska
@luciferkaklaris
@samaber
Tak se zase ozývám, víkend byl poněkud nabitý, tak jsem neměla čas. Včera jsem koupila těhotenský test z dr. Maxe, dnes jsem zkoušela a je negativní. Takže těhotná pravděpodobně nebudu, pokud tedy nejsem jeden z těch ojedinělých případů, kdy se těhotenství přes všechny negativní testy zjistí až z krve 😃
Podbřišek mě už o víkendu taky nebolel, tak snad to není ani ta cysta. Kdybych jí měla a praskla, tak to asi poznám, ne?
alkuska
11. črc 2016
@eleyne Jj, to bys určitě poznala 🙂
majvik
11. črc 2016
já když jsem si nechala zavést tělísko, tak jsem občas taky měla MS třeba i čtrnáct dní nebo zas naopak tři dny a pak zase třeba čtrnáct dní zpoždění. Jednou jsem s tím už byla objednaná k doktorce, protože jsem si taky už myslela že jsem těhotná, ale ten den co jsem tam měla jet tak jsem to ráno dostala. Ale tohle mi dělalo spíš ze začátku, teď ho mám rok a už se mi to srovnalo. Tak mohlo ti to něco rozhodit. Když půjdeš k doktorce asi tím nic nezkazíš, ale věřím že to nic nebude...
eleyne
autor
12. črc 2016
Děkuji všem za odpovědi. Vypadá to, že jsem to dnes asi dostala, tak doufám, že se to rozjede tak, jak má.

Mám ještě jeden dotaz. Chci si po tomhle rozhození srovnat cyklus, mám kontryhel v kapkách. Poradíte mi, kdy začít brát? Jestli dnes, jakože 1.den cyklu a jak dlouho je můžu brát? Na netu jsem všude našla jen info o čaji a v souvislosti s otěhotněním, že se má začít pít 1.den cyklu a po ovulaci skončit. Já to chci na srovnání, tak jestli je způsob užívání stejný? :-S
alkuska
3. zář 2016
@eleyne Dělala bych to stejně, tj do ovulace.

Sem začni psát odpověď...

Odešli