Těhu nebo ne?

ell94
20. lis 2018

Ahoj holky. Potřebovala bych se zeptat ohledně testu. Dělala jsem si Lady Max 10, papírkovy, kde je slabá čárka, a potom ten samy, ale komfort, a tam je krásná viditelná čárka. I na CB mi vyšlo 1-2. Papirkovy Lady Max jsem si dělala několikrát, a vždycky slabá čárka, Comfort silná. Nemá někdo stejnou zkušenost ? Co to muže byt ?

nanyh
20. lis 2018

@ell94 No těhu každopádně jsi.😊

nikolspace
20. lis 2018

Je to jednoduché, každý test je jinak citlivý, obsahuje rozdílné množství barviva a tak jsou výsledky občas matoucí. Ale řekla bych, že v tom určitě jsi, tak hodně štěstí 😊

ell94
autor
20. lis 2018

Omlouvám se, testy jsem otevřela.
Ten horní je ze včerejšího večera, prostřední dnes ráno, a poslední dnes večer. Tak jsem s toho zmatená.

nikinu
20. lis 2018

@ell94 tyy joo krásný čárky gratuluji 😊🍀

ell94
autor
20. lis 2018

@nikinu Děkuju. 🙂 Ale vrtá mi hlavou ten poslední test...

lachtanice86
20. lis 2018

@ell94 testy nerozdelavej. Kdy byl termín ms?

nanyh
20. lis 2018

@ell94 Můžeš se radovat. Gratuluji❤️🍀

crazy_girl3
21. lis 2018

na začátku je nejvíce hormonu v té ranní moči, tak večerní test určitě může být slabší. takto krásné čárky určitě nejsou náhoda, takže gratuluju

leniczka23
21. lis 2018

Na co tolik testu? Ma se testovat jednou znackou. Vyjde pozitivni, za dva dny zkusim znova- je to jasny..neni potreba testovat nekolikrat denne ruznyma znackama..
Gratuluju a at je vse o.k.😊

ell94
autor
21. lis 2018

Holky, děkuju všem. Dnes ráno jsem si ho pro kontrolu udělala hned ráno, a byla tam tahle krásná druhá čárka. 🙂

nikinu
21. lis 2018

@ell94 tak utíkej na gyndu gratuluju 😉🍀

nikinu
21. lis 2018

@ell94 co bych za to dala já mít takovou krásnou čárku 😊

ell94
autor
21. lis 2018

@nikinu Děkuju. 🙂 No já jsem z nich taky nadšená, ačkoliv jsem je nečekala, a myslela si, že jsou slabší. Spousta holek tu mà ukázkové dálnice. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru