Těhu test, vidíte taky ducha?

aneetkka1
20. únor 2014

Ahoj holky, dnes je mi jaksi divně, zkoušela jsem ovu test i těhu test, vidím na těhu ducha, tak chci poprosit, vidíte taky nebo vidím blbě??? 😒 omlouvám se za kvalitu fotky. díky

artee01
20. únor 2014

Vidím to taky, náznak čárky tam prostě je 🙂

pellullinka
20. únor 2014

Také dusika vidím 🙂

aneetkka1
autor
20. únor 2014

no holkýýýýýýýýýýýýýýýýý :o))))

kataol
20. únor 2014

mě přijde, že to jde vidět dost jasně...já když jsem si dělala test první, nic tam nebylo a druhý den přesně tohle...ale teda já těhotenství neplánovala, takže jsem byla spíš zděšená 😀

ladus88
20. únor 2014

Vidim dusika na ovu testu a kdyz si zvetsim stranku i na tehu testu 😉

anit_001
20. únor 2014

Já vidím duchy taky obou 😉

marbejka
20. únor 2014

@anit_001 Vidím, že sis založila nové fórum 🙂 Je to tam fakt krásně vidět 🙂 Dnes jsem se ráno testovala taky a mám to úplně stejné jako ty 🙂 Zítra se objednám k doktorovi ať mi to potvrdí 🙂 Tak uvidíme 🙂 Ale každopádně by to bylo super. Vzala jsem si malého na dva roky, tak aspoň by mi to vyšlo 🙂 A nemusela bych od něho do práce 🙂 Tak snad bude vše Ok 🙂

anit_001
20. únor 2014

@marbejka To nejsou moje testy, jen reaguju 🙂 Já budu testovat až zítra. Každopádně gratuluju, to je super! Já se bojím testovat 😅

marbejka
20. únor 2014

@anit_001 Aha už vidím, že to psal někdo jiný. Já to nevydržela a testovala jsem se i dnes. A čárka zesílila. pokud to výjde a budu těhotná, tak budu mega šťastná. Jen aby mimi bylo zdravé. jelikož malý je docela divočák a furt po mě skáčee a chce se furt chovat což taky moc nepřidá když má 11 kg :(

sarkad2856
21. únor 2014

@aneetkka1 Gratuluju taky jsem jí měla tahle silnou a za 3 dny čárka o dost zesílila 😉

sluneccnicee
21. únor 2014

kolikátý Den PO jste dělaly??Já jsem 8 den PO a nemužu vydržet

anit_001
21. únor 2014

@sluneccnicee Já dělala test 9, 11, 14DPO a až 14 jsem našla úplného pidi ducha, kterému se stejně nedá moc věřit 🙂 Ale chápu, taky jsem byla nedočkavá 😀

sluneccnicee
21. únor 2014

Jéééžiši asi přetočím kalendář :D

simanov
27. zář 2018

Holky vidíte něco?

bublinkakocicka
2. srp 2019

Vidim krasny duch

Sem začni psát odpověď...

Odešli