Těhu test, vidíte taky ducha?

Ahoj holky, dnes je mi jaksi divně, zkoušela jsem ovu test i těhu test, vidím na těhu ducha, tak chci poprosit, vidíte taky nebo vidím blbě??? :-| omlouvám se za kvalitu fotky. díky
artee01
20. únor 2014
Vidím to taky, náznak čárky tam prostě je 🙂
pellullinka
20. únor 2014
Také dusika vidím 🙂
aneetkka1autor
20. únor 2014
no holkýýýýýýýýýýýýýýýýý :o))))
kataol
20. únor 2014
mě přijde, že to jde vidět dost jasně...já když jsem si dělala test první, nic tam nebylo a druhý den přesně tohle...ale teda já těhotenství neplánovala, takže jsem byla spíš zděšená 😃
ladus88
20. únor 2014
Vidim dusika na ovu testu a kdyz si zvetsim stranku i na tehu testu 😉
anit_001
20. únor 2014
Já vidím duchy taky obou 😉
marbejka
20. únor 2014
@anit_001 Vidím, že sis založila nové fórum 🙂 Je to tam fakt krásně vidět 🙂 Dnes jsem se ráno testovala taky a mám to úplně stejné jako ty 🙂 Zítra se objednám k doktorovi ať mi to potvrdí 🙂 Tak uvidíme 🙂 Ale každopádně by to bylo super. Vzala jsem si malého na dva roky, tak aspoň by mi to vyšlo 🙂 A nemusela bych od něho do práce 🙂 Tak snad bude vše Ok 🙂
anit_001
20. únor 2014
@marbejka To nejsou moje testy, jen reaguju 🙂 Já budu testovat až zítra. Každopádně gratuluju, to je super! Já se bojím testovat :-N
marbejka
20. únor 2014
@anit_001 Aha už vidím, že to psal někdo jiný. Já to nevydržela a testovala jsem se i dnes. A čárka zesílila. pokud to výjde a budu těhotná, tak budu mega šťastná. Jen aby mimi bylo zdravé. jelikož malý je docela divočák a furt po mě skáčee a chce se furt chovat což taky moc nepřidá když má 11 kg 😞
sarkad2856
21. únor 2014
@aneetkka1 Gratuluju taky jsem jí měla tahle silnou a za 3 dny čárka o dost zesílila 😉
sluneccnicee
21. únor 2014
kolikátý Den PO jste dělaly??Já jsem 8 den PO a nemužu vydržet
anit_001
21. únor 2014
@sluneccnicee Já dělala test 9, 11, 14DPO a až 14 jsem našla úplného pidi ducha, kterému se stejně nedá moc věřit 🙂 Ale chápu, taky jsem byla nedočkavá 😃
sluneccnicee
21. únor 2014
Jéééžiši asi přetočím kalendář 😃

Začni psát odpověď...

Odešli