• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu test, vidíte taky ducha?

21. února 2014 
Ahoj holky, dnes je mi jaksi divně, zkoušela jsem ovu test i těhu test, vidím na těhu ducha, tak chci poprosit, vidíte taky nebo vidím blbě??? :unamused: omlouvám se za kvalitu fotky. díky
20. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vidím to taky, náznak čárky tam prostě je :slight_smile:
20. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také dusika vidím :slight_smile:
20. únor 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holkýýýýýýýýýýýýýýýýý :o))))
20. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde, že to jde vidět dost jasně...já když jsem si dělala test první, nic tam nebylo a druhý den přesně tohle...ale teda já těhotenství neplánovala, takže jsem byla spíš zděšená :grinning:
20. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidim dusika na ovu testu a kdyz si zvetsim stranku i na tehu testu :wink:
20. únor 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vidím duchy taky obou :wink:
20. únor 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anit_001 Vidím, že sis založila nové fórum :slight_smile: Je to tam fakt krásně vidět :slight_smile: Dnes jsem se ráno testovala taky a mám to úplně stejné jako ty :slight_smile: Zítra se objednám k doktorovi ať mi to potvrdí :slight_smile: Tak uvidíme :slight_smile: Ale každopádně by to bylo super. Vzala jsem si malého na dva roky, tak aspoň by mi to vyšlo :slight_smile: A nemusela bych od něho do práce :slight_smile: Tak snad bude vše Ok :slight_smile:
20. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marbejka To nejsou moje testy, jen reaguju :slight_smile: Já budu testovat až zítra. Každopádně gratuluju, to je super! Já se bojím testovat :sweat_smile:
20. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 Aha už vidím, že to psal někdo jiný. Já to nevydržela a testovala jsem se i dnes. A čárka zesílila. pokud to výjde a budu těhotná, tak budu mega šťastná. Jen aby mimi bylo zdravé. jelikož malý je docela divočák a furt po mě skáčee a chce se furt chovat což taky moc nepřidá když má 11 kg :(
20. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneetkka1 Gratuluju taky jsem jí měla tahle silnou a za 3 dny čárka o dost zesílila :wink:
21. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolikátý Den PO jste dělaly??Já jsem 8 den PO a nemužu vydržet
21. únor 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluneccnicee Já dělala test 9, 11, 14DPO a až 14 jsem našla úplného pidi ducha, kterému se stejně nedá moc věřit :slight_smile: Ale chápu, taky jsem byla nedočkavá :grinning:
21. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééžiši asi přetočím kalendář :D
21. únor 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek