Téměř žádné krvácení. Můžu být těhotná?

leeloo13
15. srp 2019

Prosim o radu. 30.7. jsme meli s pritelem prvni nechraneny styk. Par dni po jsem mela nafoukle bricho, v noci bolesti jak pri ms, teplotu atd. Nevenovala jsem tomu pozornost. 9.8. jsem sla na gyndu, pac jsem v Praze zadnou nemela a rikala, ze vidi gestacni vacek, ale je strasne brzo a vic o nem nemluvila. Ted v nedeli prisla ms, ale poprve bez bolesti a hlavne dva dny temer zadne krvaveni, treti den nic a dnes zas malinko krve. Je mozne, ze bych byla tehotna? Test neukazuje nic. Ale asi je na nej jeste brzo :/

mirinda35
15. srp 2019

Spis ne než ano.

alassel
15. srp 2019

8 dni po styku videla gestacni vacek??? Co je to za blbost.. neco lze videt nejmene mesic po oplodneni.

sudylichozrout
15. srp 2019

@leeloo13 Nevim, co na tom ultrazvuku doktorka videla, ale gestacni vacek urcite ne.

leeloo13
autor
15. srp 2019

@alassel Rikala to. Sama tomu nerozumim. Ale prodavam, jak jsem nakoupila :/

barulina
15. srp 2019

@alassel blbost. Ja mela posledni ms 12.7 tedy ovulace nekdy 20.7 a gest.vacek u6 jd3 videt krasne

sudylichozrout
15. srp 2019

@barulina ovulaci jsi mela pred 25 dny. Ano, to uz videt je krasne. Ale ne 10 dnu po oplodneni.

barulina
15. srp 2019

@sudylichozrout presne pred 23 ;) a ja pouze reaguji na na to ze to nemusi byt mesic

leeloo13
autor
15. srp 2019

Nemam v planu zpochybnovat, co rekla doktorka. A vacek nebyl to, na co jsem se ptala. Chtela jsem vyuzit zkusenosti zkusenych maminek, ktery mely treba podobny prubeh... dotaz znel: muzu byt tehotna? Poddotaz: na test je brzy? A tady se resi vacek :(

madbetka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mirinda35
15. srp 2019

@leeloo13 asi takhle....já mela nechráněný sex 24.6. a 9.7. mi test ClerBlue ukázal + 1-2 těhotná. Tak si to spocitej. Tenhle digitální test je uzasnej. No a teď už bude malýmu rok a pul

jarmarca
15. srp 2019

Na ultrazvuku je tehotenstvi videt od hodnoty hcg 1000, takze test uz by musel byt davno pozitivni, pokud videla vacek🙈

leeloo13
autor
15. srp 2019

Pokud se vacek nevyviji a odejde s ms, tak hcg neroste, ne?

leeloo13
autor
15. srp 2019

Hele, fakt tomu prd rozumim a mrzi me odmerene reakce

mirinda35
15. srp 2019

To neroste. Nejjednodušší mas,když ti gynekolog udělá krevní test na hCG. Pokud bude,nech si ho zopakovat po týdnu. Ja ho mela jeden týden 91 a týden po už pres 3 tis

leeloo13
autor
15. srp 2019

@mirinda35 moc dekuju🙂 Me hodne zmatla ta ms. Nikdy se mi to nestalo. + unava, vecny hlad, extra nafoukle bricho atd. Proto jsem zacala plasit.

mirinda35
15. srp 2019

@leeloo13 MS můžeš mít i když budeš těhotná. Známá MS normálne mela a az v 6 měsíci přišla na to,ze je těhotná. Dojdi si na tu krev a hned budeš chytřejší 😊

sim244
16. srp 2019

@mirinda35 tyhle příběhy mě dostalvají 😂 v 6 měsící těhotenství na to teprve přišla? Co zvětšování břicha? Já už měla břicho jak balón. A ikdyby břicho nerostlo, co pohyby? Však už se miminko pohybuje 😂 nemyslim to zle jen si to nedokážu představit.

mirinda35
16. srp 2019

@sim244 tak například me břicho vyslovilo az koncem 6 měsíce a pohyby jsem cítila ještě později díky placentě vepředu. Takže tomu věřím,ze je to možný 😃

sim244
16. srp 2019

@mirinda35 taky jsem měla placentu v předu a břcho ven už od 5 měsíce, kopance jsem cítila mnohem dříve tedy. 😃
Jen mi to příjde zvláštní, že má 3 měsíce do porodu a teprve zjistí že je těhotná. 😃 tak mě to připadá vtipné. Ale taky jednu slečnu znám, ta na to teda přišla ve 4 měsíci. Takže asi nic neobvyklého. 😃

sim244
16. srp 2019

@mirinda35 zažít ten šok bych nechtěla 😃 “maminko jste těhotná, termín máte za 3 měsíce” 😂😃

ruzovypuntik
16. srp 2019

A objednala tě dr. na další kontrolu? Můžeš být těhotná, slabé krvácení může být i "zahnizďování". A pozitivní test se může ukázat později. Držím palce, ať to dopadne jak si přeješ 😉

aleenka1234
16. srp 2019

@mirinda35
@alassel
@sudylichozrout
@barulina zase nějaký troll, už je to fakt trapný a nevím proč se to tady nějak necenzuruje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru