Test 15DPO, negativní. Vadí, že nebyl z ranní moči?

lalaith3
16. črc 2020

Dělala jsem si test, jsem 15DPO, měřím bazální teplotu první cyklus, stále se pohybuje nahoře, jen testy vycházejí negativní.
Dnes odpo jsem dělala Mamatest a při tom, jak nasákával, tam byla druhá čárka, ale po vybarvení zmizela. Může to něco znamenat? Vadí, že nebyl z ranní moči?
Děkuju!

sylvusska
16. črc 2020

@lalaith3 zkus novy test, co ukaze ten 🙂 mohl byt vadny. Drzim palecky

lalaith3
autor
16. črc 2020

@sylvusska Díky, zkoušela jsem digitální Clearblue a negativní. 😔

mzacikova
16. črc 2020

@lalaith3 když test nasakuje, druhá čárka se ukáže opravdu často. Prostě tím proudí barvivo.

lalaith3
autor
16. črc 2020

@mzacikova Jasně, díky, to je pochopitelné. 🤦‍♀️No nic, tak asi žádné těhotenství, i Clearblue byl negativní... Nebo byla ovulace jindy a ještě je brzo. 🤔

mona91
16. črc 2020

@lalaith3 já měla clearblue negativní a těhotná jsem byla takže já jim osobně moc nevěřím

cassidyc
16. črc 2020

Já myslím, že Clearblue má vyšší citlivost (detekuje až od vyšších hodnot), tak zkus ještě za pár dní znovu ten Mamatest. 😊

lalaith3
autor
16. črc 2020

@mona91 Díky, už jsem to tu různě pročítala, že se to může stát. Tak uvidíme později.

lalaith3
autor
16. črc 2020

@cassidyc Aha, já dělala ten digitální, ten má právě odhalit hodně rané těhotenství. 🤔

jjasmina
17. črc 2020

@lalaith3 digitální to nemusí odhalit, má citlivost 25 i v lékárně mi to potvrdila. Do začátku obyčejný citlivost 10

mmhanka
17. črc 2020

@lalaith3 to je stejně zajmave že každý řekne něco jiného co 😉

lalaith3
autor
17. črc 2020

@mmhanka Jo, možná to vyřeším krevními testy, než vyplácat spoustu proužků a pořád nevědět. 🙈

lalaith3
autor
17. črc 2020

@jjasmina Bezva, díky, to by mě nenapadlo.

jjasmina
17. črc 2020

@lalaith3 Jinak já si nebyla minule jistá jestli to není jen zbytkové hcg, tak jsem si skočila na krevní test jako samoplátce, chtěla jsem mít jistotu a nekupovat 20 testů a testovat jak.. Krevní test vám dá jistotu 🙂

karkulka1283
17. črc 2020

Já měla na testu tohle 9DPO z odpolední moči

lisaha87
19. črc 2020

@cassidyc mě test s citlivostí 10 ukázal hóódně slabého ducha , další den ráno Clearblue s citlivostí 25 pozitivní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru