Test Clear blue pozitivní až po limitu

vggzg
11. zář 2016

Holky prosím vás stalo se některé z vás to a samé? Včera jsem si dělala těhu test Clear blue a byl pozitivní až po limitu a druhý jsem dělala za pár hodin a totéž. Jsem z toho zmatená,mam cca týden do ms. A hlavně zobu dvoje antibiotika tak teď nevím co teď 😢 je tu někdo s takovou nebo podobnou zkušeností?
Mooc mooc děkuji

prostejina
11. zář 2016

Testovala bych znova az po vynechání MS, protože po limitu to je neplatný.. Ted je to akorát sebetyranstvi 🙂 znám to.. Taky jsem testovala porad, ještě 4dny před MS byl test negativní. První den vynechání už dálnice 🙂 vydrz a test zopakuj az za týden. Mohlas mít spatne provedeny test, nebo ten test mohl být špatný, možná ovlivnění atb.. Prostě vydržet 🙂

vggzg
autor
11. zář 2016

My to teď právě ani neřešíme chodime do caru a čeká nás IVF včera jsem udělala test po měsících a tohle a to jsem měla pocit že si ho mám udělat. Mě jde spíš o ty antibiotika co kdyby...test zkusím ješte za pár dnů a uvidím

prostejina
11. zář 2016

@vggzg a zkusila jsi i jiný test? Nebo jen ten clear blue?

vggzg
autor
11. zář 2016

@prostejina mám doma právě jen tyhle a pak ještě ten digi od clear blue a jelikož nebydlím ve městě tak ani jiný koupit nemůžu,musím počkat do zítra😞

konik_mischel
11. zář 2016

@vggzg ahoj, v klidu bych dobrala antibiotika, test si udělej po vynechání MS, klidně den po vynechání, to už by se mělo opravdu ukázat a buď v klidu. Tohle je sebetrýznění... ale znám to, dělala jsem to taky

vggzg
autor
11. zář 2016

@konik_mischel děkuji,ale my se nesnažíme už pár měsíců,čeká nás IVF ale včera jsem měla prostě ten pocit že si ho mám udělat,tak uvidím prášky jsem včera vzala tak zkusím test znovu třeba čt,pá a uvidím😉

konik_mischel
11. zář 2016

@vggzg to chápu, moc bych vám přála, aby vám to vyšlo takhle pěkně spontálně, my se taky snažili dlouho a a když jsem se srovnala s tím, že bude IVF, že možná taky miminko nikdy nebude tak to najednou bylo. A testy jsem vždy dělala ještě před termínem ms, stresovala se atd... proto ten příspěvek, zkus vydržet, takhle brzy by se to stejně opravdu ukázat nemuselo. Já ze samé radosti naběhla hned k dr, měla jsem maličké hcg, pak jsem musela co 32 dny na kontrolu , jestli roste a dost rychle , jestli to není mimoděložní... takže ještě spousta stresu , jestli když už máme konečně //, to bude opravdu miminko ... takže přeju hodně trpělivosti a hlavně aby to opravdu vyšlo!

vggzg
autor
11. zář 2016

@konik_mischel já právě testy vzdycky dělala max.den před ms a nebo v den ms a vzdycky byl negativní po kterýkoliv době tak mi to teď právě zarazilo,ale uvidím nechám to teď pár dnů být a pak uvidím,ale červíček hlodá no😊 jinak je to hrozně o psychice ale jak sme to přestali řešit tak to ze mě spadlo,každpádně děkuji a uvidím za pár dnů😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru