Test Intime z dm. Zkušenosti?

barunka19955
16. lis 2022

Holky prosím zkušenosti s tt intime stalo se někomu nebo má někdo zkušenost že udělal test jiné značky tam byl duch a na intime testu nic ? A těhotný jste byli ? Ukázal vám také jiný test drive než intime ? Děkuji . A přeji krásný zbytek dne . Kdyžtak hoďte foto .

vladuskav34
16. lis 2022

@barunka19955 záleží jaká je to citlivost a kolik má barviva.

lencaa11
16. lis 2022

@barunka19955 dobre jsou Dr max ,Benu ...Intime mi ukázal že těhotná nejsem a dobře nebyla jsem tak že si myslím že ukazuje dobře

krisstina93
16. lis 2022

Ja s ním mám dobrou zkušenost, ukazuje správně. Minulý měsíc jsem testovala s ním a mamatestem, na mamatestu duch a intime negativní. Těhotná jsem nebyla.

jjasmina
16. lis 2022

@barunka19955 no za mě já testovala až nějak kolem očekávané ms, takže asi se mi ani nestalo, že by mi nějaký test ukázal mylně. Spíš se mi stalo, že byl vadný test..

pepickovapavlinka
16. lis 2022

Intime je citlivost 25 takže ukáže těhotenství později.Ale když jsem byla opravdu těhotná ukázal spolehlivě

beruska97
16. lis 2022

S tímhle testem z dm mám dobrý zkušenosti, nedělal duchy, já je teda ani nějak nehledala, a když jsem byla těhotná tak udělal jasnou čárku kterou mi pak hned potvrdil digitální clearblue.

vikysek0987
16. lis 2022

@pepickovapavlinka In time je citlivost 10....

@barunka19955 za mě jeden z nejspolehlivějších testů,nikdy mě nezklamal.....

pepickovapavlinka
16. lis 2022

@vikysek0987 tak ještě před 2 roky to byla citlivost 25

vikysek0987
17. lis 2022

@pepickovapavlinka
Ano bývala, ale již dlouhou dobu není.....

tynuska77
18. lis 2022

Ja nedam dopustit na test Pepino. Prý dělá falešný čárky, ale mě tehotenstvi ukázal jako první. Na pepinu krásné čárky , na testu od Maxe pidi duch a jinde ani náznak ducha. Až když jsem na Pepinu mela dalnice, tak intime a livsane ukázaly slabouckou čárku 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru