Test. Můžu být těhotná?

niky223
2. říj 2022

Ahoj holky, chtěla by jsem se zeptat zda můžu být těhotná, BT měřím každý den ihned po probuzení a mám vždy okolo 37, měřím teprve čtrnáct dní a vím že se na to spoléhat nemohu, mám menzes opožděný 9 dní, na začátku srpna jsem přestala brát hormonální antikoncepci, potom jsem to normálně dostala a pak to jsem měla opožděný o pět dní, dělala jsem si minule test a byl tam duch a přesto jsem to dostala, teď tam na testu je maličkatý náznak že to skoro mějte vidět, s přítelem se moc snažíme a byli bychom rádi, posledních pět dní jako kdyby jsem to měla dostat ale nic.🤷🏻‍♀️

wladimira
2. říj 2022

@niky223 po vysazeni antikoncepce muže byt cyklus hodně rozházeny nezbývá jen čekat a zkoušet test ..

lencaa11
2. říj 2022

@niky223 může to bejt těhotenství a taky rozházené hormony po vysazeni HA udělat test a uvidíte ( Dr max ,Benu )

jjasmina
2. říj 2022

@niky223 u mě platilo vždy menses=žádné těhotenství. Po antine se tělo teprve dává dohromady, vždyť ji neberes měsíc teprve

niky223
autor
2. říj 2022

@jjasmina neberu ji od začátku srpna, takže dva měsíce, vím tělo se srovnává mluvím o tom pořád, ale znám také případy kdy žena otěhotněla hned po vysazení antikoncepce, proto se ptám jestli je tam nějaká možnost, před tím než jsem začala brát antikoncepci, jsem měla pravidelný cyklus 28 dní, vím může se to vychýlit, ale je to opožděný necelých 14 dní, testím ob dva dny, a dneska mi vlezl slabý duch🤷🏻‍♀️

lencaa11
2. říj 2022

@niky223 každé tělo je jine jedná otěhotní hned po vysazeni jedná 6 měsíců i rok po vysazení HA udělala bych další test a podle toho uvidite 14 dní zpoždění už by měla bejt aspoň čárka ☘️☘️

jjasmina
2. říj 2022

@niky223 já otěhotněla hned po vysazeni antiny, možné to skutečně je, ale následně jsem taky potratila. Jinak po dvoutýdenním zpoždění by to nevyl duch ale pozit test, takže bych se tím nestresovala

monika3456
3. říj 2022

@niky223 jestli mate fotku, hoďte ji sem 🍀

niky223
autor
3. říj 2022

@monika3456 s tou šipkou je dnešní

niky223
autor
3. říj 2022

@monika3456 dnes jsem si objednala do lékárny další testy, od pepina jsem slyšela že nemají dost barviva, a u nás v lékárně a v drogérii moc velký výběr testů bohužel není😕

nick1234
3. říj 2022

@niky223 můžeš otěhotnět i pokud beres antikoncepci 😉 tak proč by ne hned po vysazení? Teď momentálně je to jako hádat z křišťálové koule, i když já teda na testu zatím nic nevidím 🤷‍♀️

lencaa11
3. říj 2022

@niky223 Pepina dělají dosti falesne čárky udělala bych Dr máš ,z Benu vyhla bych se testu Mamatest,Pepino ,sluníčko ještě dobre recenze jsou naClearblue PLUS rychlá detekce těhotenský test

niky223
autor
3. říj 2022

@lencaa11 děkuju za radu, mám už objednáno, zítra nejspíš dorazí, a ve čtvrtek ráno udělám a dám vědět!🙂

niky223
autor
3. říj 2022

@nick1234 právě na fotce to nejde vidět, ale když se doma kouknu na ten test tak tam něco málo je, ve čtvrtek dám vědět, a v pátek se objednám na gyndu

pajasala
4. říj 2022

@lencaa11 mě tentokrát Pepino překvapil. Byl ze všech nejsilnější

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru