Test negativní, bolí břicho, záda. Bez MS. Jsem těhu?

irenka732
23. dub 2013

poslední MS jsem měla 10.3.2013, mám pravidelnou, takže jsem další očekávala kolem toho 10.4., ta se ale nedostavila...dělala jsem si už 2x těhutest, ale byl negativní. Pořád mě bolí břicho a záda (klasicky jako když to mám dostat), ale MS stále nikde...mám zvýšený výtok (průhledný)... můžu být těhu? Stalo se to některé z Vás?

2hanah
24. dub 2013

Ano stalo, u prvního těhu, pocit pořád jako při MS, ale MS pořád nikde, první test taky negativní, ale já mu nevěřila a za další dva dny z ranní moči dvě čárky. Zkusila bych ještě jednou z ranní moči. A jiné pocity, třeba větší hlad nebo nějaké chutě?

veruska007
24. dub 2013

U prvního těhotenství mi vyšly // ve třetím měsíci, po několika vyvolávačkách, dr. nic neviděla ani na utz.
A teď u posledního jsem měla negativní testy ještě týden po zpoždění, asi po 10 dnech prvního pididušíka.

joa.n
24. dub 2013

ano, taky stalo... dozvěděla jsem se o malé až ve 13tt. Na x testech stále nic, Dr. nic neviděl ani na UTZ a tak mi dal 2x vyvolávačku a MS nepřišla.. na další kontrole už byl mimísek.. 😀

teď u druhého jsem to poznala hned a testy jsem si dělala asi 14 dní po oplození (1.den vynechané MS)..

joslynka
24. dub 2013

jj, stalo se mi něco podobného jako veruska007, dostala jsem vyvolávačku, já netušila, že to je těhotenství, protože mám jisté komplikace, ale při další návštěvě, kdy už jsem měla pozitivní test mi doktor řekl, že tam něco viděl, jen nechtěl vyvolávat přílišné emoce... Takže držím palce, ať to dobře dopadne...

zuzazuzanta
24. dub 2013

Ahoj.Ano stalo se mi to samé co 2hanah a za 8 měsíců jsem rodila🙂)Přeji hodně štěstí🙂

zuzazuzanta
24. dub 2013

Ahoj.Ano stalo se mi to samé co 2hanah a za 8 měsíců jsem rodila🙂)Přeji hodně štěstí🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru