Test Pepino pozitivní. Duch nebo začínající čárka?

hanarej
28. bře 2022

Ahoj holky, testy pepino? Mam ho prvně. Těhotná bych být měla dle ovulace, ale víte jak to chodí 😅 je tohle duch co ty testy normálně dělaj, nebo začínající regulerní čárka ? Diky 😊 vím, že čekat je nejlepší odpověď na moji otazku 😊

izzylka
28. bře 2022

To už duch není 😅🍀🍀

vikysek0987
28. bře 2022

@hanarej Dělají, ale tohle není duch,ale krásná čárka😊 přeji ať sílí ❤

hanarej
autor
28. bře 2022

@izzylka no myslim si to, jsem po několika biochem. a tam teda ty čárky byly vždy max jak duch a ne takhle vyrazne tak se chci radši zeptat okolo zda už je tohle víc než duch ze kterýho bude biochemko. Ale je to ve hvězdách 😂🤣

hanarej
autor
28. bře 2022

@vikysek0987 už bych si to přála, dekuji 😊

izzylka
28. bře 2022

@hanarej tak ona síla testu neřekne, zda je to prosperující těhu nebo ne 🤷🏻‍♀️ ms může klidně přijít s týdenním spožděním i přes pozitivní testy a furt je to biochemko....
Ale držím palce...taky jsem jich pár měla, než se konečně zadařilo 🙏🏻

9radka9
28. bře 2022

@hanarej já měla takový asi 4 dny po vynechání, je z toho dcera..jinak testovala jsem myslím 3 krát tým samým testem a silneli jen opravdu nepatrně a těhotenství bylo zcela ok, tak jen abyste neplasila

hanarej
autor
28. bře 2022

@9radka9 mam do foroty pripravene stejne testy tak uvidim , diky za podporu 😊

hanarej
autor
30. bře 2022

@9radka9
@9radka9 prvni test je ten první přidaný sem a druhý teď ráno. Měla jste to taky tak ?

hanarej
autor
30. bře 2022

@hanarej ještě teda uplně neuschl. Tak to může být zkreslující 😕

9radka9
30. bře 2022

@hanarej jo, nikdy nebyly čárky stejně silné, pak už jsem netestovala, nějak 6 tt už bylo u doktora srdíčko

9radka9
31. bře 2022

@hanarej tak co? Už jsi objednaná k doktorovi? Doufám, že všechno v poho

hanarej
autor
31. bře 2022

@9radka9 mám teprve den zpoždění, minulé nedokončené těhotenství jsem běžela k dr hned a poslal mě dom že až na 8tt mam dorazit tak teď počkám, minule biochem. dorazila ms po 3 dnech spozdeni…tak tentokrát nechci plašit a ještě počítám. Zatim čekam vsechno i ms…jen si to teda asi namlouvam. Samozrejme si to moc preju a snazim se myslet na nejlepsi. Ale dam holky vědět 🙂 dekuju za optani

hanarej
autor
31. bře 2022

@9radka9 pepina jsem vyměnila za slunicko test abych zkusila i jine a také asi sílí. Tak uvidim 🙂

9radka9
31. bře 2022

@hanarej tak na den zpoždění to jsou nádherné čárky a budí na vás myslet, určitě bych také šla později k doktorovi, když nejsou žádné bolesti, tak pa a dejte vědět

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanarej
autor
31. bře 2022

@9radka9 moc děkuju, dám vědět 🙂

katherine177
1. dub 2022

@hanarej také to mám stejně 💖🍀

hanarej
autor
1. dub 2022

@katherine177 ajooo, jsme fakt sehrane ☺️ Kolikaty den zpozdeni mate ? Mate tu posledni silnejsi o trochu 😊 je vse v poradku ?

katherine177
1. dub 2022

@hanarej dělám testy obden a vždycky je ten poslední silnější než ten předchozí,ten dnešní je nejsilnější a vše je ok , zpoždění mám 4 dny .

hanarej
autor
2. dub 2022

@katherine177 myslela jsem jako než já silnější, vám to sílí krásně 😃😊 tak super, hodně štěstí i dál

katherine177
2. dub 2022

@hanarej aha 😊jsem to špatně pochopila ,taky držím pěsti ,byla jsem si pro Utrogestan u doktorky ,dávala mi ho už déle ,protože se mi od července opakovaly biochemická těhotenství a rovnou jsem se objednala ,myslela jsem že mě objedná tak na konec dubna a objednala mě už na úterý 5/4, příjde mi to brzo.Poslední ms byla 1/3.

hanarej
autor
2. dub 2022

@katherine177 aha, mě se teda taky opakovali a nic mi nedal… tak jen čekam jestli to vyjde. Pokud tak se budu chystat tak 6-7tt jinak by me objednal az na 8tt minimalne kdyby jsem se chtela objednat. Tak tam pujdu jakože nevědomky 😅 tak snad nam to vyjde, ja posledni ms 5.3.

hanarej
autor
2. dub 2022

@hanarej tak dnes je čarka slabá stejne jako 25DC… tak snad to neni zas na novo.

katherine177
2. dub 2022

@hanarej uvidíte zítra ráno nebo pozítří,dělala bych raději ráno

hanarej
autor
2. dub 2022

@katherine177 je teda fakt ze kdyz to reknu spatne moč byla skoro čirá , hodně jsem pila . Uvidíme je to bud a nebo

cekamnazazrak
2. dub 2022

@hanarej a neni treba ten posledni test z jine krabicky? Ja takhle zkousela do stejne moci namocit stejnou znacku, jen z jine krabicky a ty carky byly taky jine - jeden proste mel mic barviva… 🤷🏻‍♀️ Drzim palce

hanarej
autor
2. dub 2022

@cekamnazazrak jojo je uplne z jine krabicky , tak uvidim jak to dopadne z ranni moci, dekuji za prozatimni uklidneni

hanarej
autor
3. dub 2022

@katherine177
@cekamnazazrak tak o proti tomu vcerejsimu vykriku do tmy snad lepsi 😊 trosku me to uklidnilo

katherine177
3. dub 2022

@hanarej nedělejte večer,jinak já myslím v pohodě ,nejlepší jsou asi Mamatesty nebo Sluníčko .
Já měla doma intime,tak to mám takt.

katherine177
3. dub 2022

@hanarej udělejte digitální Clearblue

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru