Test po Ovitrelle. Co myslíte, je to ještě Ovitrelle?

7. čer 2021

Ahoj děvčata, prosím Vás pořiďte mi jestli je to ještě ovitrelle. Testy jsou dělané 8,9,10,11 🙃

lachtanice86
7. čer 2021

Ja mela viditelnou čárku ještě 11.den. tady nevidím nic

lilian2111
7. čer 2021

Já měla ovitrelle do 12 dne. Vidím ducha, ale nevím jakým směrem testy jdou 🙂 pokud je úplně dole poslední 11dpo, mohlo by to vypadat nadějně. 🍀

autor
7. čer 2021

Ano, poslední je 11 den po ovitrellu. Tak uvidím zítra. Ale čárka je silnější než dny před 🙏🏻🙃

stanulice
7. čer 2021

Já sem ovitrell už v sobě 8-9 den po injexi neměla , a pak už mě jen krásné sílil 🙂 testovala sem obden abych viděla rozdíl .teď jsem 6tt ale byli to nervy 😅😅😅😅😅 .

autor
7. čer 2021

I já minulý měsíc už neměla kolem toho 8-9 dne, ale to nevyšlo. Teď to vypadalo nadějně, folikul měl 12 dne 21 mm. Tak by to bylo super❤️🙏🏻 A vám přeji stesticko. Já už mám doma 3 letou ďáblici, tak potřebuje parťáka 😂

hahahala
7. čer 2021

Dobry den, take cekam na // jak na smilovani… test vcera 12 dni po ovitrelle a 5 dnu po ket… dnes 13 dni po ovitrelle a 6 dnu po let… horni test (ruzovy) je vcerejsi a dolni dnesni… co myslite?

lilian2111
7. čer 2021

@hahahala mamatest je citlivější, ukazuje silnější čárky než jiný testy, zkusila bych ten co včera.

hahahala
7. čer 2021

@lilian2111 mama test je delany dnes… dalsi udelam az ve stredu… jsem jak na trni🤦‍♀️

hahahala
7. čer 2021

@lilian2111 delala jsem mama test i rano a tady je porovnani…

stanulice
7. čer 2021

My máme to samé , syn 3,5 🙂

autor
7. čer 2021

Tak hlavně všem 🍀 a snad to tentokrat vyjde 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru