Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Test pozitivní, druhý den negativní. Stalo se vám to?

nikdo17
12. dub 2015

ahoj holky. s manzelem se snazime zhruba od podzimu o mimi po prodelanem cervencovem mimodeloznim tehotenstvi. brala jsem tento mesic poprve i clostilbegyt na podporu ovulace plus utrogestan ktery tedy beru uz od toho podzimu. nakoupila jsem si na ebay ovulacni testy a k nim prisly zdarma inejake tehotenske. ted k me otazce. ty ovulacni testy mi cely cyklus ukazuji pouze jednu carku a kolem ovulace mi ukazal i tu druhou ale slabejsi nez tu kontrolni ale i podle bolesti bricha jsem poznala ze ovulace zrejme prisla. potom uz na ovu testech zase snehobilo. ms mam dostat az v utery ale vcera jsem mela takovy ,,divny pocit,, a udelala jsem si rano tehot test i ovulacni. a na obou se ukazala druha carka. na tehot testu slabounka ale je tam i manzel videl a na ovu testu kapku silnejsi. tak jsem se trochu zaradovala. dnes jsem si udelala testy znova a bohuzel na tehot testu vubec nic a na ovulacnim zase druha carka stejna jako vcera. pritom testy byly stejnych znacek. takze stalo se nektere z vas ze by jeden den mela pozitivni test a druhy den uz ne? asi to byla jen plana nadeje ze to vyslo ze?

kordul
12. dub 2015

Me se to stává často - biochemické tehotenstvi.

nikdo17
autor
12. dub 2015

@kordul

lace
12. dub 2015

@nikdo17 Ja to tak mela minuly mesic a MS prisla normalne na cas, takze asi taky biochem. A tenhle mesic uz si ty testy ze me delaji tuplem srandu😀 Vcera vecer krasnej duch, videl i manzel. Ja v soku, manzel v soku, udelala jsem tedy jeste jeden a tam uz jen slabej dusik, sotva viditelnej. Rano pro zmenu uplne bilo, pak zas malinkej dusik...😀 Nechápu, ale neresim🙂

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace no taky mam ten pocit ze si ty testy delaji srandu. i ty ovulacni. cely mesic krome cca dvou dni kolem ovulace bile a ted tam jsou tez dve carky😀

lace
12. dub 2015

@nikdo17 To ja mam na ovulcnich druhou carku cely mesic (ne tak silnou, jako pri ovulaci, ale je tam), takže ty na tehotenstvi ani nezkousim. Ale s tema tt je fakt sranda😀 Jestli tam nekdy najdu dve poradny carky, tak snad stejne ani neuverim, ze jsem tehotna, dokud mi to sam doktor nerekne😀

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace ja bych tez jimi nezkousela testovat kdybych prave nevedela ze jindy na nich mam uplne bilo. a kdy mas termin ms?

lace
12. dub 2015

@nikdo17 Az za dlouho, v sobotu😀 Ja takhle brzy nikdy netestuju, ale manzel uz byl nedočkavej🙂 Ted to nechavam uz byt a zkusim testnout nejdriv ve stredu

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace jee ahaaa tak to je jeste dlouho🙂 ale treba to vyslo a jen testy blbnou nebot to je jeste brzo

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace a jak dlouho se snazite? a o prvni mimi?

lace
12. dub 2015

@nikdo17 O druhy a uz 3/4 roku. Syn byl hned napoprve😝

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace tak treba uz to vyslo🙂

lace
12. dub 2015

@nikdo17 No nevim, moc sanci tomu nedavam. Tenhle mesic bylo nejak vsechno spatne😝

lace
12. dub 2015

@nikdo17 Vy uz se snazite hodne dlouho, co?😒

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace tak te to moz a prekvapi ze to zrovna vyjde🙂

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace 8 mesicu

Sem začni psát odpověď...