• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test RapiClear

14. března 2013 
autor
franziska: :dizzy_face: zítra se uvidí, jak to dopadne. kéž by...
10. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja mozem len povedat ze best2 je naozaj blby test, tam mi pravidelne vychadzali 2// a nikdy som tehu nebola...
10. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som si spravila test aj dnes, vysla mi zase druha ciarka po limite, ale je silnejsia...
10. únor 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám len dobré skúsenosti s RapiClearom aj RapiPregom, teraz som skúsila Mamatest a tiež ukázal presne a ani po niekoľkých hodinách sa výsledok nezmenil, ale je aj v návode písané, že test vyhodnotiť do 3 minút max. 10 min. potom je už výsledok mylný. Raz som mala akýsi, názov som si nezapamätala a ten mi po pár hodinách ukázal dve čiarky a tehu som nebola, ale môže byť, že tehu skončí veľmi skoro a menštruáciou sa oplodnené neuhniezdené vajko odplaví :frowning2:
10. únor 2008 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne sa to ukazalo po nejakych 5 hodinach... ale je silnejsia ako vcera... :astonished:
10. únor 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja jsem také měla RapiClear a s mou netrpělivostí jsem zkoušela již pred očekávanou MS. Vysly z toho //a výsledky byly později potvrzeny z krve. :grinning:
11. únor 2008 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati a po akej dlhej dobe tio vysli 2 // ? ja cakam az o tyzden, ale mne vysli az po limite...
11. únor 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si tiez robila rapid clear, 5 dni po vynechani MS, najprv bola druha palicka slaba, nasledujuci den uz silnejsia :wink:
11. únor 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neříkám, že to byl supr přístup z mé strany,tak mě nezabijte hned po ránu :grinning: , ale bylo to po limitu,to musím uznat. // se objevily za takových 10-12 minut, ale zase jsem testovala dost brzo, takže jsem se tomu ani nedivila, později // byly již v limitu. :wink:
11. únor 2008 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinni-tak jak koukám, jsi netrpělivá přesně jako já, také jsem tak testovala :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som skor nrvozna-my sme neplanovali :sweat_smile: mne vysla ta druha az po piatich hodinach... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne Rapi Clear aj Mamatest ukazal // po par sekundach a tak to aj ostalo :slight_smile:
11. únor 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. tak jsem dneska ráno skákla na krev a po cestě koupila Mamatest. A je taky // !!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Doktor mi dělal hned i ultrazvuk, ale ještě nic neviděl :frowning2:
11. únor 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka, gratulujem :wink:
11. únor 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lentilka. Ja s rapi clear nemám dobré skusenosti.
4 testy inehého druhu mam pozitívne a 2 rapi clearky negatívne. a to má rapi citlivost 10mlU... tak neviem kde je chyba.
Ale pravda je taká, ze zlé vysledky su v 99% len vtedy nepravdivé, ak ti vyslia len jedna ciarka, lebo nemusis mat v den testovania dostacné mnozstvo hcg. ale ak más na teste //, tak je sanca na to, ze nie si tehulka malá...
tes sa :slight_smile: vvsetko bude OK. :wink:
11. únor 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak po pěti hodinách, to už je vážně dost dlouho, já jsem myslela plus minus pár minut, ale hodin- to radši zkus testnout jestě jednou a později.
11. únor 2008 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tetsovala aj vcera a vyslo mi to zase, 2 //, ale znova az po nejakych piatich hodinach...
11. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: díky holky...odpoledne mám volat na krev. tak se uvidí
11. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím pěstí, at to vyjde :wink:
11. únor 2008 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katerinka: :wink: snad jo...po takové době a tom všem co jsme zažili už bych si to i zasloužila :grinning:
11. únor 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilkaa-nejsem žádnej odborník,ale toto vypadá hodně nadějně. Nebudu gratulovat, to si nechám, až po krvi, tak nezapomen dát vědět, jak jste dopadli :wink:
11. únor 2008 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj. odpoledne se ozvu :slight_smile:
11. únor 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik asi? jo a prosím tě do tohoto tématu, at tady nelítám po celým konikovi, co že to lentilce vyslo za výsledky :grinning:

To víš, chci si ověřit, jestli v těhotenství mám nějakou tu hlubší intuici :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka tak držím silno palčeky :grinning:
11. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katerinka :grinning: tak jo...napíšu sem. mám volat kolem druhé hodiny. a jestli budeš mít pravdu tak ti napíše nejšťastnější člověk pod sluncem
11. únor 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že ano, ale druhá hodina rozhodne, ok, budu tady koukat a monitorovat, držím pěstííííííííí :wink: :slight_smile:
11. únor 2008 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentillkaa, aj ja som zvedava a drzim palce:slight_smile:
11. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky holky :dizzy_face: nevíte od kdy může být vidět v děloze dutinka?
11. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooj,moja veru neviem, nie som zbehla v tychto veciach este, lebo som tu len 3 tyzdne :slight_smile: a este sa ucim .)
11. únor 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek