Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

prettybaby
11. únor 2008

a Tebe mrcha meska 2 dni? ja som teraz v case, kedy mala prist mala len slabe spinenie- 3 dni, tak tiez neviem, co to je...

lentillkaa
autor
11. únor 2008

no u mě je to všechno složitější. jsme s manželem po IUI a tam se to počítá trošku jinak...MS mi mešká 5 dní, po IUI jsem 17. den. A zkoušelas testovat?

katerinka.kr
11. únor 2008

já myslím,že tak týden po vynechání MS by mělo být něco na UTZ videt.

prettybaby
11. únor 2008

no este nie, lebo sa toho akosi stranim. Neviem, co ked tam nic nebude a potom budem sklamana ☹ aj ked sa necchem tiez zasa zbytocne vytesovat

prettybaby
11. únor 2008

som si povedala, ze pockam do marca a zacaitkom , ak nepride to budem riesit🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

prettybaby: tak budu taky držet palečky

lentillkaa
autor
11. únor 2008

katerinka: tak to mám ještě čas 😉

prettybaby
11. únor 2008

dakujem, no uvidime 🙂 dufam, ze sa stastie aj na nas s drahym usmeje 🙂 ked uz som cerstva 25-tka hadam neodidem z nej bez babatka 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

😵 určitě to bude dobrý a budem těhulkovat spolu

prettybaby
11. únor 2008

no jasne🙂 uz sa tesim 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

ach joooo. já to asi nevydržím do odpoledne

prettybaby
11. únor 2008

ale ano, pozri uz je zacvhilku 12:00, potom jedna, dve a je to tu 🙂ja som nervoznejsia ako Ty 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

tak to nevím...víc to už snad nejde. dneska v práci jenom sedím a čučím. fakt. neudělala jsem ještě vůbec nic 😀

prettybaby
11. únor 2008

dnes mas na to narok 🙂

radusik
11. únor 2008

Ahojky Lentilko, tak jsem Tě našla i tady, tak to je super!!! Už za dvě hodinky budeš znát pravdu a já si myslím, že těhu jsi, takže klid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lentillkaa
autor
11. únor 2008

radusik: jojo, já jsem všude 😀 štve mě že MUDr. nic na ultrazvuku neviděl. mohla jsem být klidná

radusik
11. únor 2008

Neplaš, je ještě brzy!!! Jestli jsi těhotná, tak max. 17 dní a ono je mimi vidět až cca od 21. dní, takže klídek!!!!

lentillkaa
autor
11. únor 2008

radusik: máš pravdu...já budu šťastná i když mi za 2 hodiny řekne že hcg je ok

radusik
11. únor 2008

A to bude!!! Držím palečky!!!! 😀

lentillkaa
autor
11. únor 2008

a jak jsi na tom vůbec ty? povídej?

radusik
11. únor 2008

No, já to mám dostat asi tak zítra a už mám pocit, že to dostanu ☹ . Test bych si dělala, až bude zpoždění, což asi teď nebude ☹ . No, uvidíme!!! Ale my se snažíme teprve první měsíc, tak by to byla spíše obrovská náhoda, kdyby se zadařilo! Navíc máme pěknýho raubíře, tak se nic neděje, že to není hned 🙂 ! Dávám tomu půl roku, teda doufám!!!!

prettybaby
11. únor 2008

tak kocky, som spat z obeda a drzim palce 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

radusik: no mi bylo celý týden tak jako bych to měla dostat, ale ty klasické předmenstruační bolesti už jsou pryč...tak snad se brzo zadaří...my už čekáme dlouho (ale to jsem ti včera tuším už psala) 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

prettybaby: a cos měla dobrého? já dneska jaksi pořádně nic nemůžu ani sníst... 😖 Tak jsem tu na piškotech a takových těch kupovaných žloutkových věnečkách (vyloženě vyvážená a zdravá strava) 😀

radusik
11. únor 2008

Jojo, já vím, moc Ti to přeju!!!!! 😀

prettybaby
11. únor 2008

moja, to z nervov a cakania 🙂 ale nebooooj, bude dobre a svet sa nezruti, keby ako bolo 🙂 sampinonovu polievku som si sackou kupila a jogurt🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

nezhroutí, já vím...popravdě jsem byla smířená s tím, že to nevyjde...ale teď už jsem se té naděje zase tak nějak chytla

prettybaby
11. únor 2008

nehovor, este nie su dve hodiny !!!!!! 🙂

prettybaby
11. únor 2008

no, nachivlku sa odpajam a o hodinku som tu 🙂 cakam Ta :_-)

prettybaby
11. únor 2008

no lentillkaa- ako? 🙂 volala si, som nedockava 🙂 sup sem s tym 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru