Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

poleva
11. únor 2008

lentilkaa ako ?

prettybaby
11. únor 2008

boze, kde je? ja som nervozna za nu 🙂

poleva
11. únor 2008

no snad príde

prettybaby
11. únor 2008

no bude musiet, lebo asi nezaspim 🙂

prettybaby
11. únor 2008

dokelu, kde je? 😠

lentillkaa
autor
11. únor 2008

už jsem tady holky. omlouvám se - volala jsem k doktorovi a hned jsem k němu rychle musela naklusnout, protože mi předepsal utrogestan a ordinuje jen do 15.00 tak abych ho stihhla...takže je to POZITIVNÍ 😀 V pondělí jdu na kontrolu. jupííí

tinni
11. únor 2008

gratulujem!!! 😵

pahu
11. únor 2008

Lentilka, supeeer, gratulujem 😀

katerinka.kr
11. únor 2008

lentilkaa-tak velka gratulace, tak přeci jenom něco na tom těhotenským šestým smyslu 😀 😀 že bych si šla tipnout čísla do sportky??? 😀

tinni
11. únor 2008

kati, ako tipujes mna???? 😀

petruci6
11. únor 2008

ja som mala dnes rano tento test negat,dnes mala prist mrcha,este ju nemam 😒
lentilka gratulujem 😵

snazivazuzi
11. únor 2008

Lentilka, gratulujem a vela stastia zdravícka vám prajem 🙂

katerinka.kr
11. únor 2008

tinni- to záleži, jestli si mimi přeješ nebo ne, ale píšeš že by to bylo neplánovaný, tak se neodvažuju tipovat 😕

tinni
11. únor 2008

ano, poviem uprimne, ze radsej by som bola, kebyze je negativny 😔

prettybaby
11. únor 2008

lentillkaa - ja som taka rada - neuveris.-) boze gratulujem z celeho srdiecka- takze posli aj na mna nieco 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

díky holky...jste moc hodné 🙂 teď jen aby to v pondělí bylo v pořádku...já mám takovou radost 😵

radusik
11. únor 2008

Tak vidíš, věděla jsem to 😀 !!! MOoocccccccccccc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně, ať je u Tebe prcek spokojený a je v pořádku!!!! Bohužel tohle je jen první úspěch!!! Hlavně, klidné nervy a hodně odpočívej, určitě to zvládnete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lentillkaa
autor
11. únor 2008

radusik: já vím...teď budu čekat do pondělka na váček, pak na srdíčko, pak na testy...a pořád 😉 ale pro mně je strašný úspěch už toto 🙂

poleva
11. únor 2008

a hned sa zadarilo ?

radusik
11. únor 2008

To je jasný!!!!!!! 😀 Je to úplně super!A chci se Te lentilko ještě zeptat kolik ten test stál a jakou měl citlivost?

lentillkaa
autor
11. únor 2008

radusik: ten Rapiclear stál 65 Kč a citlivost měl pod 20 jednotek. dneska jsem si dělala ještě mamatest a tam jsou 2 za 35 Kč a citlivost je tam menší...ale to jsem nezkoumala kolik

radusik
11. únor 2008

Díky za info!!!

sylvka
11. únor 2008

lentillka,to je super 😵 brala ti doktorka krev?kdy to povíš mužíčkovi? 😀

lentillkaa
autor
11. únor 2008

sylvka: brala. mluvila něco o 5 setinách hcg. tak z toho moc moudrá nejsem...každopádněe je to prý dobrý a to mi stačí...manžel už to ví 😉

poleva
11. únor 2008

a dlho ste skúšali ?

lentillkaa
autor
11. únor 2008

poleva: jj...skoro 2 roky

sylvka
11. únor 2008

lentillka a co na to manža?tomu hcg taky nerozumim,já měla první 467 a mimi podle toho bylo dva týdny staré 😵 máš už termín?

lentillkaa
autor
11. únor 2008

sylvka: tak že by myslel hcg 500...je to možné...

prettybaby
12. únor 2008

ahojte kocky- petruci ako? dufam,ze nedorazila

lentillkaa
autor
12. únor 2008

ahooj holky. tak jak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru