• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test RapiClear

14. března 2013 
autor
holky, poraďte mi - mám pít kontryhelový čaj i teď?
12. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty sa nam pochval - vies ako si ma vcera potesila :slight_smile: normalne som to este vecer cestou domov autom manzelovi rozpravala, ze aka super sprava:slight_smile:
12. únor 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pretty: :grinning: ten musel mít radost
12. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky tak mne sa tiez po par hodinach ukazali na tomto teste //,ale to uz nie je spravny vysledok,pretoze uz mrcha prichadza,takze pozerajte iba vysledok do tych 5 min,inak budete zbytocne sklamane
12. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petruci: třeba to bude jen špinění, nebo to rychle přejde a bude to těhu...neboj, ještě není nic ztraceno :slight_smile:
12. únor 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorát vám ještě musím říct - že dneska si vynahrazuju včerejší půst a doslova žeru od rána...šíleným způsobem :pensive:
12. únor 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka tomu neverim,uz mi teplota klesla,spinenie to nebude :unamused:
12. únor 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petruci: :frowning2: to je mi líto...fakt...jak dlouho se snažíte?
12. únor 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz rok a pol :frowning2:
12. únor 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: to je skoro jako my...a chodíte do nějakého CARu?
12. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala teraz namiesto mrchy spinenie, tak pockam do konca feb - zaciatku marca a ak nic, tak urobim test
autor
pretty: já být tebou tak testnu hned! třeba budeš příjemně překvapená, nebo ještě počkáš
nie nikam,zatial to neriesim,ja som mala vsetky vysledky v pohode,tak este pockam do leta a zac to riesit..
u vas bol aky problem?
no lenti.-) ale co ked naopak - budem smutna ? ...
12. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žádný :sweat_smile: nenašli nic manžovi (teda občas měl horší spermiogram, ale ne nijak kriticky) ani mně. prostě to nešlo
12. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilko,tady něco o bylinkách v těhu.......a moooooooooooc gratuluju,at se miminku u tebe líbí :wink: http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/bylinky-v-tehotenstvi.html

na jiné stránce zase píšou toto.....Z hlediska užívání kontryhelu během těhotenství se zdroje liší, někdo pití kontryhelu doporučuje, protože působí na ženské pohlavní orgány regeneračně, jinde jej striktně zakazují, protože prý staví tvorbu mateřského mléka. Na každém šprochu, pravdy trochu, proto bude kompromisem, pít čaj před plánovaným otěhotněním a pak až po porodu poté, co přestaneme dítě kojit.
12. únor 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já osobně bych ho už nepila :wink:
12. únor 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evikmi: já si právě taky říkám...tak už toho nechám. co bude to bude :slight_smile:
12. únor 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa tehulka :slight_smile:
12. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babenky, prosim vas, kedy je rozumne si urobit tehu test, ked mrcha nepride? Na kolky den meskania mrchy? Myslim v prirodzenom cykle, nie po IVF alebo ET.Dakujem.
12. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: a jak ty pretty?
12. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky, tak já jsem 31DC - mám to sice nepravidelný, tak jsem zkusila ráno test - nevydržela jsem a byly tam - až po limitu - pár minut dvě čárečky, ale ta druhá straaaaaaaaaašně slabá, tak jsem si koupila tenhle test a zkusila ho teď v podvečer a dvě čárečky tam jsou - byla už rychlejší, ale je taky slaboulinká, takže zase nevím na čem jsem. Měla jsem vážně počkat!!!! :slight_smile: NO, uvidíme, buď to dostanu a nebo ne a čárečky budou silnější, ale byla bych vážně šíleně překvapená, - už se mi zdálo, že začnu špinit a navíc je to první měsíc, co se snažíme o druhé mimi, navíc naše první mimi je neplánované - jednou jedinkrát a už teď jsem přemýšlela, jak to všechno zvládnu a to ani nevím, jestli těhu jsem nebo ne, je to legrace, jak ty myšlenky plynnou.
12. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radusik: :dizzy_face: moc gratuluju mamino!!!!!!!!!!!!! :wink: uvidíš že budou čárky sílit...
13. únor 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno lentilko! Dneska ráno jsem si dělala test s tou menší citlivostí - 25, dnes je první den jakoby vynechání mršky a slaboučká čárka už byla v limitu a pak ještě zesílila, je to mnohem víc vidět, než na včerejším - ranním, takže to vypadá slibně.

Ale budeš se mi normálně smát, protože mně se potom rozklepaly kolena, fakt jsem si ani ve snu nemyslela, že by to mohlo vyjít první měsíc, navíc my se s mužíčkem muchlovali cca 3 - 4 dny, tak jsem si říkala, že to určo nevyjde a normálně mám strach, že to nezvládnu a z porodu - který nebyl zrovna nejlehčí atd., nakonec jsem se z toho fakt rozbrečela!!!! Jsem ráda, že se to snad povedlo, ale malej je fakt šíleně aktivní a já jsem na něj sama - manžel jezdí i na tři dny a noci pryč, a proto toho mám někdy plné zuby a tak jsem mu říkala, že kdyby se cokoliv dělo, tak jestli pomůže a on to víš, že jo atd. Jsem prdlá, jsem naprosto rozhozená, navíc mi mají 21. na gyndě říci výsledy z cytologie- před 3 měsíci to nebylo zrovna o.k., tak teď mám ještě větší hrůzu. Teď normálně zmatkuju :grinning: ! Já se zase uklidním!!!!
13. únor 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lentillkaa- ja som sa este netestla :slight_smile: odkladam to .-) a radusiiiiik - gratulujeeeem
13. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pretty, ale uz by si mohla testnut aby si vedela na com si
13. únor 2008 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no evit ja viem - ale ked stale otalam - ja som hrozna, ja viem :cry:
13. únor 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prety nemas sa coho bat moja, vies ze prvych 12 tyzdnov je rizikovych, tak by si mala cim skor aby si sa mohla setrit ak si tehu
13. únor 2008 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu, pockam do nedele, a ak nic, tak v pondelok idem na to
13. únor 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, a jak douho máš zpoždění?
13. únor 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek